Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
MrOrisma
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010 20:04

Praca, Londyn - Szukam! - Bardzo ważna sprawa. Pomocy :)

Postautor: MrOrisma » 25 sie 2010 20:06

Witam, może i to nie jest najlepsze miejsce na ogłoszenie ale jedynie od wyjazdu do londynu (mam juz wszystko gotowe) dzieli mnie zdobycie pracy. Nie chce jechać bez pewności że po przyjeździe ją dostane więc piszę tutaj. Jeśli ktoś może mi zaoferować jakąś sensowną pracę (cokolwiek) z minimalną dniówką 50f to bardzo proszę o kontakt.

Dzięki za przeczytanie tematu. ;)

user753132
Gastarbeiter
Posty: 71
Rejestracja: 28 mar 2010 10:46

Postautor: user753132 » 25 sie 2010 22:21

Nie wymagasz za wiele? Zapewne Twoja znajomosc jezyka jest slaba/brak i chcesz min 50L dniowki. Placa minimalna w UK jest o ile sie nie myle 5.90 x 37 godzin to jest 218 funtow minus podatek i ubezpieczenie dostaniesz na reke ok 180 funtow podziel to przez 5 dni- dniowka wychodzi 36 funtow. Tyle placa za jak to nazywasz "jakakolwiek prace"
Jaka to jest sensowna praca " street sweeper"?

MrOrisma
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010 20:04

Postautor: MrOrisma » 25 sie 2010 22:42

user753132 pisze:Nie wymagasz za wiele? Zapewne Twoja znajomosc jezyka jest slaba/brak i chcesz min 50L dniowki. Placa minimalna w UK jest o ile sie nie myle 5.90 x 37 godzin to jest 218 funtow minus podatek i ubezpieczenie dostaniesz na reke ok 180 funtow podziel to przez 5 dni- dniowka wychodzi 36 funtow. Tyle placa za jak to nazywasz "jakakolwiek prace"
Jaka to jest sensowna praca " street sweeper"?


Po czym wnosisz o marnych umiejętnościach komunikacji? ZAPEWNE masz kryształową kulę. Od około dwóch lat komunikuje się z ludźmi z UK/irlandii i reszty świata w tym jezyku na Voice Czatach wiec śmiem sądzić iż owa kula Cię oszukuje.

Czy zbyt wiele wymagam? nie sądzę. Wymagam jedynie pracy aby móc się utrzymać w londynie na początek wystarczy "jakakolwiek" A pod stwierdzeniem sensowna nie kryje się bynajmniej za minimalną stawkę krajową która tu została przekalkulowana przez Ciebie. Jak napisałem interesuje mnie minimalnie 50f dziennie i nie obchodzi mnie czy mam pracować 8h czy 10. Istotnym faktem jest do zdobycia ta konkretna wartość oraz wyższe i nie jest to nic wygórowanego.

Mimo inwazyjnego tonu i (wróżenia z kuli) dziękuje za odpowiedź.

user753132
Gastarbeiter
Posty: 71
Rejestracja: 28 mar 2010 10:46

Postautor: user753132 » 25 sie 2010 22:47

Dobra, graba na zgode. to chcesz pomocy? Kolega ma znajomosci i moze zalatwic prace jako "street sweeper" reflektujesz? Odwdzieczysz sie kiedys

MrOrisma
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010 20:04

Postautor: MrOrisma » 25 sie 2010 22:59

;)

Żadna praca nie hańbi. Czekam jeszcze na odpowiedź z kilku zródel. Jeśli twa oferta po mym przyjeździe we wrześniu dalej będzie aktualna i nie dostane czegoś w swoim fachu to bez najmniejszego zastanowienia przyjmuję.

Dzięki za zainteresowanie, propozycje i chęci. Swoją drogą zastanawiam się czy każdego na start traktujesz tarką. ;))

Peace

newdawn
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2010 12:36

Postautor: newdawn » 26 sie 2010 11:53

Jesli szyka Pan pracy w Londynie, zapraszam do New Dawn Support Services to jest agencja pracy moze nie placa duzo ale od czegos trzeba zaczac 02031300452

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 sie 2010 13:42

MrOrisma pisze:;)

Żadna praca nie hańbi. Czekam jeszcze na odpowiedź z kilku zródel. Jeśli twa oferta po mym przyjeździe we wrześniu dalej będzie aktualna i nie dostane czegoś w swoim fachu to bez najmniejszego zastanowienia przyjmuję.

Dzięki za zainteresowanie, propozycje i chęci. Swoją drogą zastanawiam się czy każdego na start traktujesz tarką. ;))

Peace


Jak z twarzy nie jestes podobna do semafora i nie znajdowalas czipsow w faldach na brzuchu, to moze sprobuj w agencji towarzyskiej.

MrOrisma
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010 20:04

Postautor: MrOrisma » 26 sie 2010 14:16

Racja, mówiąć w moim fachu miałem na myśli ogólnie rzecz biorąc temat komputerów. Z naciskiem na tworzenie grafik oraz stron na potrzeby IT. Choć nie sądzę by ktokolwiek szukający osoby odnajdującej się w tej dziedzinie zaglądał na to Subforum. Dlatego uznałem to za mało istotne i piszę dopiero teraz.

Co do kolegi wyżej. Podkreślam "Mr" w moim nickname, druga sprawa prócz prezentacji swego prostackiego podejścia nie wprowadzasz w mój wątek nic istotnego.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010 14:22 przez MrOrisma, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 sie 2010 14:19

MrOrisma sie nie przejmuj, user bierze wszystko bez grymasu co by tylko na drzewo nie spierd ... jemu bez roznicy czy to he czy she

tylko uwazaj zeby mu za bardzo nie pojechac bo moze sie okazac twoim przyszlym szefem :lol:

MrOrisma
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2010 20:04

Postautor: MrOrisma » 26 sie 2010 14:25

banita pisze:MrOrisma sie nie przejmuj, user bierze wszystko bez grymasu co by tylko na drzewo nie spierd ... jemu bez roznicy czy to he czy she

tylko uwazaj zeby mu za bardzo nie pojechac bo moze sie okazac twoim przyszlym szefem :lol:


;)

Nie przejmuje się. Po prostu boli mnie głupota ludzka. Jeśli bym chciał się wydurniać i gadać o pie... to bym założył temat w Hydepark.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 sie 2010 15:46

blondynek pisze:
usercostam pisze:Jak z twarzy nie jestes podobna do semafora i nie znajdowalas czipsow w faldach na brzuchu, to moze sprobuj w agencji towarzyskiej.


tobie serio kobity user brakuje...

to teraz sie przyznaj - co ty tak przelatujesz naprawde? dziurke od klucza?


No moja kobita dosyć ciasna jest i nie, nie brakuje mi :) Czasem nawet koleżankę przyprowadza :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 sie 2010 08:38

usercostam pisze:No moja kobita dosyć ciasna jest


dzieki bogu bo inaczej moglbys sie zgubic ...


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron