O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: Konto w banku na dowod osobisty. Gdzie? Prosze o pomoc!

Postautor: kordian » 07 lip 2010 20:03

...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Konto w banku na dowod osobisty. Gdzie? Prosze o pomoc!

Postautor: aina24 » 08 lip 2010 00:09

blondynek pisze:
aina24 pisze:
chowa sie krowy i swinie a dzieci to sie wychowywuje :wink:
]
:lol:

aina, prosze, nastepnym razem skorzystaj ze slownika jezyka polskiego PWN; jest dostepny online :D



w dupie mam tez wasz PWN ... uczyc sie pl tylko ze wzgledu na londynek?? :roll:

esprit
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2010 15:01

Re: Konto w banku na dowod osobisty. Gdzie? Prosze o pomoc!

Postautor: esprit » 08 lip 2010 20:25

aina24 pisze:
blondynek pisze:
banita pisze:
aina24 pisze:ja na dowod osobisty otworzylam w Lloyds, paszportu nawet nie mialam przy sobie.


a ja myslalem ze:
a) w angli nie posiadaja dowodow osobostych i
b) anglikom wystarzy prawo jazdy albo inne g...


tez mi sie w oczy rzucilo
z jakiego powodu masz dowod osobisty?
ponoc tu sie urodzilas i chowalas

rozumiem paszport polski ale ty i dowod?
:lol:


chowa sie krowy i swinie a dzieci to sie wychowywuje :wink:


Aniu, a ty znow o swoim nieudanym dziecinstwie. Tak, bylo ciezko, wiem, ale spojrz na to z innnej strony. Umiesz bardzo dobrze angielski, polski, no i masz grono serdecznych przyjaciol na londynku. Reszta nalezy do przeszlosci. No i ponoc juz swinek nie ma, same krowki.

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 11 lip 2010 08:25

maya pisze:Sorki, że wtrącam pytanie w wasze rozmowy o bankowości w uk lecz tak szybko... odpowiednik mbanku bądź inteligo potrzebny (bez zarobków itp.) wpłata, wypłata, visa electron... ktoś? dzięki



Na temat zakladania konta w banku w uk to sie nie wypowiadam bo nie wierze ze jeszcze sie ktos uchowal kto tego nie potrafi .... Jaki drugi dokument ? jakie potwierdzenie miejsca zamieszkania ? eeee , bez komentarza ... Juz nie mowiac o tym ze mozna pojsc np na balham czy nawet Knightsbridge w centrum i poprosic pania w okienku o polska obsluge ....( lloyds )

A co do pytania to uzywam cash plus , wniosek internetowo , karte przysylaja po tygodniu , zadnych dokumentow , mozna doladowac na poczcie i potem dwie opcje albo kasuja za kazda transakcje 99 pi albo stala oplata 5 funciakow miesiecznie . Dziala jak kazda karta ( czyli zakupy przez internet , wyplata z bankomatow itd .) Akurat prowadze wojne z bankiem i dlatego potrzebowalem karty do zakupow w sieci , okazalo sie ze zeby funkcjonowac w uk - wcale nie potrzebne jest konto ...

matej
Emigrant
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2008 15:19

Postautor: matej » 11 lip 2010 11:38

mozna tej karty uzywac do zakupow na ebay/amazon etc? bez zadnego problemu?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Konto w banku na dowod osobisty. Gdzie? Prosze o pomoc!

Postautor: aina24 » 17 lip 2010 13:08

esprit pisze:
aina24 pisze:
blondynek pisze:
banita pisze:
aina24 pisze:ja na dowod osobisty otworzylam w Lloyds, paszportu nawet nie mialam przy sobie.


a ja myslalem ze:
a) w angli nie posiadaja dowodow osobostych i
b) anglikom wystarzy prawo jazdy albo inne g...


tez mi sie w oczy rzucilo
z jakiego powodu masz dowod osobisty?
ponoc tu sie urodzilas i chowalas

rozumiem paszport polski ale ty i dowod?
:lol:


chowa sie krowy i swinie a dzieci to sie wychowywuje :wink:


Aniu, a ty znow o swoim nieudanym dziecinstwie. Tak, bylo ciezko, wiem, ale spojrz na to z innnej strony. Umiesz bardzo dobrze angielski, polski, no i masz grono serdecznych przyjaciol na londynku. Reszta nalezy do przeszlosci. No i ponoc juz swinek nie ma, same krowki.




blondynek, ten pajacowaty eprit to nie ty przypadkiem?? gdzie ty to i on :lol:

Natalia23
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2010 11:12

konto w anglii

Postautor: Natalia23 » 19 lip 2010 11:14

witam czy mógby mi ktos tu dac wiarygodná odpowiedz na temat zaoenia konta bankowego potrzebuje od zaraz a niestety nie mam zadnych papierow potwierdzajácych moj adres zamieszkania czy mam jakakolwiek szanse posiadac konto jedynie przez okazanie dowodu bádz paszportu????

sirszych
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2010 13:06

Postautor: sirszych » 19 lip 2010 17:10

witam
Bez problemu otworzyłem w zeszłą środę bezpłatne konto w Barclays, wystarczył dowód osobisty. Na drzwiach był wielki plakat że można poprosić polską obsługę więc skorzystałem z okazji. Odział na Croydon, 1 Brigstock Road
CR7 7YL.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości