O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 lip 2010 12:13

jak kuba Bogu tak Bog kubie :twisted:

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 08 lip 2010 16:28

lepiej z madrym zgubic niz z glupim znalezc

esprit
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2010 15:01

Re: ...idiota na forum...

Postautor: esprit » 08 lip 2010 20:08

aina24 pisze:
nowezycie pisze:
nowezycie pisze:
aina24 pisze:
banita pisze:
aina24 pisze:to your personality- do twojej personality


:shock: opis do twojej osobowosci? to po polskiemu jest ?

aina24 chyba kto jak kto ale ty powinnas sie trzymac z daleka od tematow poprawnosci jezykowych


opis do twojej osobowosci ma sens np jesli czytasz horoskop i mozesz powiedziec ' ten opis nie pasuje do mojej osobowosci'...
podalam poprostu rozne warianty uzycia i one sa poprawne banito darling :wink: , nie polemizuj ze mna :evil:


Aniu, ty dwojka na swiadectwie, a takich porad udzielasz, jestem z ciebie dumna, powiem tez mamie niech sie cieszy ze ty to juz konsultantka do spraw jezykowych, tu dyskrypcja tam forma... ale super. :D



w anglii nie ma dwoj tylko punkty cioto...
nie ma tez swiadectw tylko wyniki na balackboard scisle tajne, tylko ja swoje widze..
poza tym nie znasz mnie bo na kilka maili odp ludziom z londynka ale cos tylko radzilam zadnych danych o sobie.... wiec spadaj cioto!



W takim razie pewnie nie mowie o Anglii, tylko o Zarebach , co? Oczywiscie, ze cie poznalam, nikt inny tak nie blyszczy inteligencja na tym forum, tylko aina. Wlaczylam Blackboard a tam jeszcze wiecej blyszczy, pomyslalam, to tez musi byc ainy inteligencja, nikogo innego. Taaakie promienie!!!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 09 lip 2010 08:27

przyszla kryska na matyska :lol:

(=juz nie tylko ja dochowuje sie swoich wlasnych troli znaczy sie fanow na londynku :) )

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 09 lip 2010 13:46

banita pisze:przyszla kryska na matyska :lol:

(=juz nie tylko ja dochowuje sie swoich wlasnych troli znaczy sie fanow na londynku :) )


a moje trole chyba wyzdychaly....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 09 lip 2010 13:58

lucky you :wink:

chcesz to ja zostane twoim trolem :lol: :lol: :lol:

wyspa76
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2010 06:54

Postautor: wyspa76 » 09 lip 2010 20:49

Zastanawiam sie czy tutaj to juz nawet nie mozna zazartowac??? Zaraz sie jest posadzanym o brak logicznego myslenia?????? Regulki to moze klepalam w podstawowce. Tutaj studiowalam, lata uczylam angielskiego a teraz takiej potrzeby nie mam. Ludzie wyluzujcie troche. Nie dosc, ze jest nam tu pod gorke czesto bo nie jestesmy U SIEBIE to jeszcze wylewamy pomyje na kogo sie da. Po co?????? Mylslam, ze moze znajdzie sie tu ktos z kim mozna normalnie porozmawiac (nie mam tu gdzie mieszkam kontaktow z rodakami) ale jak widze nie jest to mozliwe...Zycze powodzenia (niektorym sie przyda..)

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 09 lip 2010 23:35

przez to bezrobocie niektorym sie nudzi to siedza tu calymi dniami i probuja zablysnac...taki urok londynka,kolko wzajemnej adoracji

jak to sie mowi k...a kurwie lba nie urwie :roll:

user1162714
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2010 00:55

Postautor: user1162714 » 10 lip 2010 01:00

blondynek pisze:juzek mnie rozwala od popoludnia
dobry sajder musial byc - wena jak ta lala :lol:


a gdzie te spotkania ,przy tym saider?
moze sie zalapie?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 10 lip 2010 12:52

wyspa76 pisze:Zastanawiam sie czy tutaj to juz nawet nie mozna zazartowac??? Zaraz sie jest posadzanym o brak logicznego myslenia?????? Regulki to moze klepalam w podstawowce. Tutaj studiowalam, lata uczylam angielskiego a teraz takiej potrzeby nie mam. Ludzie wyluzujcie troche. Nie dosc, ze jest nam tu pod gorke czesto bo nie jestesmy U SIEBIE to jeszcze wylewamy pomyje na kogo sie da. Po co?????? Mylslam, ze moze znajdzie sie tu ktos z kim mozna normalnie porozmawiac (nie mam tu gdzie mieszkam kontaktow z rodakami) ale jak widze nie jest to mozliwe...Zycze powodzenia (niektorym sie przyda..)



ok przepraszam myslalam ze bylas ciut zlosliwa :wink:

to o czy porozmawiamy?? :D

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 11 lip 2010 08:00

blondynek pisze:jak widac nie jestes bywalcem na forum skoro nie zalapales ze banita w weekendy sie nie udziela :roll:
poza tym twoj cios w moja osobe jest nie trafiony w tym temacie

jestes zapewne takim samym cieciem jak ci co to zakladaja nowe nicki zeby nam dopierdzielic bo odwagi pod wlasnymi nie maja :lol:

do tego twoje fantastyczne posty w liczbie niecalych 50 rownaja sie zeru - i mam nadzieje ze tak naprawde nie odzwierciedlaja twojej genialnej osoby

jesli tak to wspolczuje :lol:



Od kiedy to ilosc postow na takim dennym forum jest jakims wskaznikiem inteligencji ? Kiedys dawno , dawno temu moze tak bylo ale teraz londynek jest na dnie internetowego bagna i wchodzenie tutaj uwazam za strate czasu . I co tu dopierdzialac ? Sami sie pograzacie wlasnie takimi tekstami , taki fajny portal tak spier.... c to sztuka , chyle glowe przed geniuszami marketingu , powinniscie oferowac uslugi w branzy pograzania firm , nawet najbardziej wydajna nie da rady przy takim zarzadzaniu .... :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 30 gości