O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 19 kwie 2010 15:31

ale sie uczepiles jednej, prawidlowej i swietej tezy....nie roznisz sie wiele od naszego sp Kaczynskiego :evil:

a zreszta....kazdy ma prawo do wlasnych przemyslen, przekonan

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2010 16:23

kaslawka pisze:ale sie uczepiles jednej, prawidlowej i swietej tezy....nie roznisz sie wiele od naszego sp Kaczynskiego :evil:



??? Mozesz to doprecyzowac? Zdaje sie ze moj ostatni post przyznaje ci racje co do meritum: jesli niektore fragmenty zostana wyciete (a ta mozl;iwosc dopuszcza prokurator generalny) to nigdy nie bedzie pewnosci (bo nie bedzie wiadomo co zostalo wyciete).

Porownanie mnie z Kaczynskim uwazam za obelge :twisted:

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 19 kwie 2010 16:52

troche skromnosci jeszcze nikomu nie zaszkodzilo Marc

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 kwie 2010 16:55

ewazraju pisze:troche skromnosci jeszcze nikomu nie zaszkodzilo Marc


...i kto to mowi :D :D :D

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 19 kwie 2010 18:49

a co mnie to czy to dla ciebie obelga czy nie :lol: :lol:

ty uwazasz ze Kaczynski wywieral nacisk na pilotow zeby ladowac, czyz nie?? I to o tej jedynej slusznej dla ciebie tezie pisalam. Jesli tak nie uwazasz, to sorry :wink:

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 19 kwie 2010 20:19

Ja tam msciwy nie jestem ale tych - nieudacznikow - i - spieprzaj dziadu - pamietam ... I cos tam juz bylo kiedys o grozbach zwolnienia pilotow w wykonaniu sp prezydenta chyba ... Wydaje mi sie dziwne po prostu ze doswiadczeni piloci tak zaryzykowali . A co do czarnych skrzynek to jak juz ruscy na nich lapki polozyli ... to na bank prawde poznamy ... :wink:

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 19 kwie 2010 21:45

Nawet najodwazniejsi biora pod uwage zle warunki :
Obrazek[/url]

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 20 kwie 2010 00:10

Do ewazraju:
Szanowna Pani, nie jestem żadnym opozycjonistą w tym śmiesznym państewku zwanym Polską. To, czy zginął Kaczyński, Tusk, Wałęsa, Kwaśniewski, Rydzyk czy Lepper znaczy dla mnie naprawdę niewiele. Żadna - moim zdaniem - z tych osób nie ma ani moralnego ani politycznego prawa nazywać się członkiem lub kwiatem jakiejkolwiek elity tego kraju. To było, jest i będzie towarzystwo wzajemnej adoracji i Pani oraz innych osób Pani podobnych komentarze tego nie zmienią. Powinna pani dostrzegać różnicę pomiędzy pojęciami: "państwo" i "kraj". Polska, niestety, jest pięknym krajem ale podłym państwem. I od bardzo wielu lat nic się tam zmienia. Państwo polskie jest jednym z najbardziej nieprzyjaznych państw dla swoich obywateli. Jest przyjazne dla swoich "elit". Ale - jakie państwo i społeczeństwo, takie elity.

Nie wiem, czy mnie jest za wiele. Proszę czytać ze zrozumieniem. Z pewnością za wiele było WSZYSTKICH i WSZĘDZIE w ciągu ostatnich ośmiu dni.

Co do wulgarnego języka Panie Kolego darekzlondku - cóż, czasami mam wrażenie, że ten poprawny nie trafia tam, gdzie trzeba.

A za pochwałę dziękuję.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 20 kwie 2010 00:19

Na resztę szczekania nie chce mi się odpowiadać. Karawana idzie dalej.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 20 kwie 2010 04:59

Do Juzekbrona:
Nie nazywaj naszej Ojczyzny(niezaleznie od sprawowanych rzadow)
smiesznym panstewkiem poniewaz konsekwentnie Ja i Ty,
jestesmy smiesznymi obywatelami.
Dla mnie osobiscie to jest i bedzie moj DOM,miejsce z ktorego sie wywodze i za ktorym zawsze bede tesknic,kraj w ktorym nadal zyje moja rodzina i gdzie mam groby moich przodkow, moim pierwszym jezykiem jest polski i mimo ze studiuje prawo angielskie tutaj w Londynie, polski akcent pozostanie.
Jestem dumna ze jestem Polka...a Ty?

Napisales "od bardzo wielu lat nic sie tam nie zmienia"..osobiscie jakos sie przyczyniles do ewentualnych zmian??

Therefore...jezeli sie k...a nie przyczyniles (i nie zamierzasz) i to sie odnosi w tym momencie do wszystkich Marc-ow i innch blondynsko-kaslawsko-makowskich Emigrantow....prosze zamknac ryja i zajac sie kariera as a second class citizen in UK.



:D

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 20 kwie 2010 05:26

:idea:
wlasciwie nawet nie second,bo second w TYM kraju sa czarni....my jestesmy third class....

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 20 kwie 2010 06:23

Jesli mozna...
wydaje mi sie ze to wlasnie Rosjanom bedzie najbardziej zalezalo na tym aby prawda wyszla na jaw. Jak wszyscy wiemy , oni lubia "sie pokazac", a ta sprawa jakby nie bylo interesuje sie caly swiat.
Pojawialy sie nawet spekulacje , ze to Rosjanie specjalnie doprowadzili do katastrofy , w takim swietle mysle ze zrobia wszystko aby odsunac od siebie podejrzenia i jesli rzeczywiscie byly naciski , to beda nalegali aby to ujawnic.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 kwie 2010 08:22

AngiK pisze: a ta sprawa jakby nie bylo interesuje sie caly swiat.



Nie rob mi tego kiedy mam kawe w ustach, teraz musze wytrzec monitor :lol: :lol: :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 20 kwie 2010 08:27

Kaslawka: uwazam, jestem o tym przekonany na podstwaie wielu przeslanek (nie "zgaduje", analizuje fakty z przeszlosci i wyciagam wnioski). Napisalbym wiecej, ale mam bardzo duzo pracy a to jest troszke pisania.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości