O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Andrewuk
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2009 12:06

Ostrzeżenie - sklep Comet to oszuści

Postautor: Andrewuk » 20 mar 2010 09:11

Witam
Chcialbym ta droga przestrzec was przed robieniem zakupow w comecie, otoz kupilem w owym szopie pralke i nowa pralka okazala sie byc zepsuta na starcie. nastepnego dnia oczywiscie wk...ny pojechalem oddac zlom spowrotem a mila pani angielka stwierdzila ze nie moze mi zwrocic £ bo to ja zepsulem pralke. wiec ja mowie pani ze pralka mi sie nie podoba jest zepsuta i chce mamone spowrotem w ramach policy return a babsztyl mowi ze musi przyjechac uczony inzynier ktory stwierdzi ze pralka to szmelc. no dobra wyznaczyla termin za 2 dni , siedze czekam a inzyniera nie ma wylazlem na dwor umyc auto a tu przed wejsciem na shodach wala sie kartka z kometu ze byl inzynier i nikogo nie zastal , jade wiec do sklepu dre gebe , pani sprzedawca dwoni do servisu pan inzynier twierdzi ze walil wrecz do drzwi 3 razy dzwonil na mobile ( co nie jest prawda ) i mila pani umawia na kolejna wizyte. znowy stracona dniowka. pojechalem na policje zglaszam crime - wyludzenie £ i dyskryminacje ( pani w sklepie nawyzywala mnie od fucking imigrants ) nast razem wezme dyktafon a policja mowi ze nic nie moga zrobic i ze takich klientow jak ja to jest 8/10 tygodniowo. w poniedzialek odwiedze citizena i lokalne newspapersy .
Co moge jeszcze zrobic oprocz solicitora i sadu bo gnojom nie odpuszcze moze ktos ma podobne doswiadczenia i metody na to
dzieki za wszelkie sugestie

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 20 mar 2010 15:34

pani w sklepie nawyzywala mnie od fucking imigrants


... i miala racje :lol:

Koniecznie idz do Daily Mail, News of the World i porozklejaj kartki na okolicznych drzewach ze Comet to oszusci....no bo na policji juz byles

:lol:

W miedzyczasie, jak Ci piana z dziuba opadnie to sobie small print poczytaj - ZANIM cos kupisz....

:lol:

Ach, cholera - zapomnialam, skubance pewnie maja small prnt po angielsku - idzi i pien sie jeszcze w takim razie o dyskryminacje

:lol:

natka1983
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 29 paź 2009 21:58

Postautor: natka1983 » 20 mar 2010 18:17

żałosna jesteś Emigrantko...wypij ziólka lepiej a nie wyżywaj się na ludziach...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 20 mar 2010 19:03

natka1983 pisze:żałosna jesteś Emigrantko...wypij ziólka lepiej a nie wyżywaj się na ludziach...


jakie ziolka... jej seksu brakuje

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 20 mar 2010 20:25

Erm.. dziekuje bardzo - mnie osobiscie niczego nie brakuje.... w przeciwienstwie do.. erm... was

:lol:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 20 mar 2010 22:20

Współczuję Andrewuk.Niezłe dziadostwo w UK odnośnie podejścia do klienta.W Polsce nikt nie robi takiej chamówy w sklepach.Jestem zszokowany.

jaaaa
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2010 01:15

Postautor: jaaaa » 21 mar 2010 01:22

Ja tu chyba czegos nie kumam, a mianowicie to forum chyba jest po to aby odpowiadac a nie krytykowac!!
A jak ktos nie umie dac konkretnej odp to po co sie wypowiada?
Jakas misja co do ilosci postow czy poprostu wladza uderzajaca do glowy?
I jeszcze jedno- jak ktos pyta po polsku, tzn ZE PO ANG NIE ROZUMIE I PO TO PYTA ZEBY UZYSKAC ODP PO POLSKU A NIE LINK DO ANG STRONY!!!!!!!!!
To moze nie do ntego pytania ale juz duzo na tym forum widzialam i az mi sie cos robi jak widze modow ktorzy sie wymadrzaja a nic nowego nie wnosza. Taka pomoc to mozna sobie gdzies wsadzic

Andrewuk
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 14 sie 2009 12:06

Postautor: Andrewuk » 21 mar 2010 09:40

Emigrantka pisze:
pani w sklepie nawyzywala mnie od fucking imigrants


... i miala racje :lol:

Koniecznie idz do Daily Mail, News of the World i porozklejaj kartki na okolicznych drzewach ze Comet to oszusci....no bo na policji juz byles

:lol:

W miedzyczasie, jak Ci piana z dziuba opadnie to sobie small print poczytaj - ZANIM cos kupisz....

:lol:

Hej emigrantka dostalem wlasnie e mail od twojej mamy otoz napisala ze twoja babcia spadla z drzewa i zlamala sobie ogon

mam nadzieje ze nie jest to zbyt trudny text dla ciebie do zrozumienia no i jest po polsku
Ach, cholera - zapomnialam, skubance pewnie maja small prnt po angielsku - idzi i pien sie jeszcze w takim razie o dyskryminacje

:lol:

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 21 mar 2010 12:01

Emigrantka, nie taka Ciebie pamietamy z przed kilku lat. Stan sie znowu Babcia Jadzia

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 mar 2010 12:19

schock pisze:Emigrantka, nie taka Ciebie pamietamy z przed kilku lat. Stan sie znowu Babcia Jadzia


Babcia Jadzia to bylo 4 czy 14 wcielenie oryginalnej Emigrantki - wiec malo pamietasz.....

:lol:

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 21 mar 2010 12:42

No nie mow ze Gonzo to tez Ty? :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 mar 2010 12:51

Nie, Gonzo to ... to Gonzo....jedyny w swoim rodzaju :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 mar 2010 16:12

jaaaa pisze:Ja tu chyba czegos nie kumam, a mianowicie to forum chyba jest po to aby odpowiadac a nie krytykowac!!
A jak ktos nie umie dac konkretnej odp to po co sie wypowiada?
Jakas misja co do ilosci postow czy poprostu wladza uderzajaca do glowy?
I jeszcze jedno- jak ktos pyta po polsku, tzn ZE PO ANG NIE ROZUMIE I PO TO PYTA ZEBY UZYSKAC ODP PO POLSKU A NIE LINK DO ANG STRONY!!!!!!!!!
To moze nie do ntego pytania ale juz duzo na tym forum widzialam i az mi sie cos robi jak widze modow ktorzy sie wymadrzaja a nic nowego nie wnosza. Taka pomoc to mozna sobie gdzies wsadzic


Polecam znalezc sobie chlopaka.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 mar 2010 16:53

usercostam pisze:
jaaaa pisze:Ja tu chyba czegos nie kumam, a mianowicie to forum chyba jest po to aby odpowiadac a nie krytykowac!!
A jak ktos nie umie dac konkretnej odp to po co sie wypowiada?
Jakas misja co do ilosci postow czy poprostu wladza uderzajaca do glowy?
I jeszcze jedno- jak ktos pyta po polsku, tzn ZE PO ANG NIE ROZUMIE I PO TO PYTA ZEBY UZYSKAC ODP PO POLSKU A NIE LINK DO ANG STRONY!!!!!!!!!
To moze nie do ntego pytania ale juz duzo na tym forum widzialam i az mi sie cos robi jak widze modow ktorzy sie wymadrzaja a nic nowego nie wnosza. Taka pomoc to mozna sobie gdzies wsadzic


Polecam znalezc sobie chlopaka.


.. i nauczyc sie angielskiego.....

I jeszcze jedno- jak ktos pyta po polsku, tzn ZE PO ANG NIE ROZUMIE I PO TO PYTA ZEBY UZYSKAC ODP PO POLSKU A NIE LINK DO ANG STRONY!!!!!!!!!


Angielskie sklepy/firmy nie maja wersji polskich swoich stron tluku granatem od pluga oderwany.... Boszeeeeeeeeeeeeeeeeee :roll:

polpa35
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2010 09:41

Postautor: polpa35 » 21 mar 2010 18:04

Emigrantka>>> pindo bo inaczej nie można ciebie nazwać ,dziwię się, że nie dostałaś jeszcze bana kojonico.Jeśli dziewczyna pyta to odpowiedz Jej grzecznie i oszczędz innym trolu :evil:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości

cron