wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 07 mar 2010 22:49

darekzlondku pisze:
aina24 pisze:
chyba ze wsi jestes bo tak wszystko do zwierzat sprowadzasz :lol: moja babcia tez ze wsi byla i tez tak sie burzyla jak ktos na takie 'malo przyzwoite' tematy rozmawial :lol: a jej ulubione powiedzenie to 'zeby kozka nie skakala to by nozki nie zlalala' znasz to? :lol:

a jak krowa ryczy to nie dlatego,ze jej sie byka zachciewa, bo jak pewnie nie zauwazyles krowy nie odczuwaja potrzeb sexualnych to jest czyste zaplodnienie.. a ryczy tylko wtedy jak jest na polu a cielak w oborze, i normalne ze malo mleka daje, bo wlasciwie wtedy leci siara a nie mleko i w tym okresie sie krow nie doi...

te setki pozostalych stron o ktorych wspomniales nic Ci nie daly :? lepiej tu sie przenies :wink:




...nie powiedzialem ze tego typu tematy sa nieprzyzwoite... sa okiej... tak samo jak temat: a jak tam z twoim wyproznianianiem aina24, czy jak wolisz... aaa nie bede taki...
co do krow, widze ze masz doglebna wiedze a ze popisujesz sie w innej dzialce, wiec... gratuluje awansu spolecznego...

... a tak powanie, posluchaj swojej babci, nie podskakuj za duzo...



seksik to nie wyproznianie.. upss chyba przeoczyles swoj okres dojrzewania :?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 08 mar 2010 00:39

...ale to tez zycie... a skoro tak to tez trzeba o tym mowic... sama przeciez tak stwierdzilas...
...poziom tego postu przypomina popisy nastolatkow, przescigajacych sie w tym co kto gdzie i jak...
...dojrzewanie?... jak zaczniesz, zglos sie...
...i znane powszechnie (tu) chorobliwa nieumiejetnosc czytania i przeinaczania tego co czarne na bialym: (typowe dla troli robiacych ruch na forum) nigdzie nie powiedzialem ze seksik to wyproznianie...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 mar 2010 09:09

apropos:

darekzlondku pisze:znane powszechnie (tu) chorobliwa nieumiejetnosc czytania i przeinaczania tego co czarne na bialym


i:

darekzlondku pisze:ale skoko banita bierzez udzial w tej prowokacyjnej zabawie nakrecania liczby postow, to zabawa trwa... bo skoro kot pozwala to myszy robia co chca...


to:

przyganial kociol garnkowi bo ja nie jestem zadnym kotem myszko :lol:
umknol ci pewien bardzo wazny fakt z zycia tego forum, sam dojdz jaki ...

rysio11
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2010 14:19

Postautor: rysio11 » 08 mar 2010 13:27

Zacznij go zlewac i wtedy zobaczysz czy mu na Tobie zalezy...jak bedzie za Toba latal to ok...jak nie ... to musisz szukac dalej.i pamietaj ze to facet powinien latac z kobieta a nie odwrotnie. i tak w ogole to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 08 mar 2010 16:24

rysio11 pisze:Zacznij go zlewac i wtedy zobaczysz czy mu na Tobie zalezy...jak bedzie za Toba latal to ok...jak nie ... to musisz szukac dalej.i pamietaj ze to facet powinien latac z kobieta a nie odwrotnie. i tak w ogole to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet.


Gdzie ty żyjesz ;) żaden facet nie będzie latał jak głupi za kobitą która nie połyka ;)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 mar 2010 16:58

darekzlondku pisze:...dojrzewanie?... jak zaczniesz, zglos sie....


a nie mowilam, ze Cie temat zainteresuje :wink:

dojrzewanie jest ok wieku 13-16 lat za pozno przeoczyles...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 mar 2010 18:30

usercostam pisze:
rysio11 pisze:Zacznij go zlewac i wtedy zobaczysz czy mu na Tobie zalezy...jak bedzie za Toba latal to ok...jak nie ... to musisz szukac dalej.i pamietaj ze to facet powinien latac z kobieta a nie odwrotnie. i tak w ogole to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet.


Gdzie ty żyjesz ;) żaden facet nie będzie latał jak głupi za kobitą która nie połyka ;)


:cry:

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: a ja mam powazny problem natury milosnej:( kto pomoze...

Postautor: kordian » 08 mar 2010 19:20

aina24 pisze: jak mu wyslalam maila dzis i wprost zpytalam czy cos do mnie czuje to powiedzial, ze mnie bardzo lubi


Gość "czuje klimat"

cytat:

"jeżeli kobieta ma być gorąca jak ogień.
to facet musi być zimny jak lód"


Pozdrawiam

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 08 mar 2010 21:48

cyt. Banite: " ...umknol ci pewien bardzo wazny fakt z zycia tego forum..."
sorrrrrrrrrrrrrry, nie potrafie spedzac tyle czasu na forum co inni, coz: jak to mowia - raz na wozie raz pod wozem... czyli teraz to nawet niby moderatora nie ma...
...czy "umknol" mi bardzo wazny fakt? dobrze ze nie uzyles okreslenia: stala sie tragedia!
...co do 24-ki... ponoc faceci pochdza z Marsa, ale za cholere nie odgadne skondona sie tu wsiela...? Venus to ty na oczy nie widzialas...
...fakt - banito- podbijanie tego watku, to jedynie szkodzenie wlasnym oczom... mozg w tym nie bierze udzialu...[/u][/i]

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 mar 2010 21:51

darekzlondku pisze:...ale to tez zycie... a skoro tak to tez trzeba o tym mowic... sama przeciez tak stwierdzilas...
...


jasne chcesz to pisz o wyproznianiu.. tez zycie jak mowisz :? tylko co w takim akcie defekacji ciekawego- siadasz na sedes i jedziesz.. i myslisz o czyms innym :D wiec nie porownoj mojego ogolnego pytania do tego bo to dwie rozne historie :lol: no chyba,ze wyprozniasz sie podczas sexu... :shock: a moze poprostu nie wierz, ze seksik i robienie kupy to dwie zupelnie rozne przygody :lol:
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010 22:28 przez aina24, łącznie zmieniany 3 razy.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 08 mar 2010 21:59

darekzlondku pisze:
...co do 24-ki... ponoc faceci pochdza z Marsa, ale za cholere nie odgadne skondona sie tu wsiela...? Venus to ty na oczy nie widzialas...



sam walisz wiejskimi cytatami a jak ja w przenosni napisalam to juz nie rozumiesz :evil: Venus a Mars to znaczy, ze sa zupelnie rozni... takie powiedzenie tylko inteligentniejsze wiec dlatego pewnie miales problemy ze zrozumieniem :lol: to tak jak krowa od koguta sie rozni... :lol:

moze to twoj tylko mozg nie bierze w niczym udzialu...

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 08 mar 2010 22:38

...powiem tak, dla mnie seksik to moja bardzo prywatna sprawa i nigdy przenigdy nie dzielilbym sie z nikim sowoimi doswiadczeniami... pomiewaz nie mailem nigdy prob;lemoww w tej sferze, wiec wyroslem w poczuciu ze ta sfera to SAKRUM, - ja i ONA i nikt wiecej o tym co jak gdzie ... zwykla dziecinada wypada nazwac takie bazgrolenie o tym co w istocie rzeczy CHOLERNIE waze w zyciu jest... jak by mi tak moja kobieta zaczela wypisywac na necie swoje "problemy" to nawet na kopa by nie zasluzyla...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 09 mar 2010 00:20

darekzlondku pisze:...powiem tak, dla mnie seksik to moja bardzo prywatna sprawa i nigdy przenigdy nie dzielilbym sie z nikim sowoimi doswiadczeniami... pomiewaz nie mailem nigdy prob;lemoww w tej sferze, wiec wyroslem w poczuciu ze ta sfera to SAKRUM, - ja i ONA i nikt wiecej o tym co jak gdzie ... zwykla dziecinada wypada nazwac takie bazgrolenie o tym co w istocie rzeczy CHOLERNIE waze w zyciu jest... jak by mi tak moja kobieta zaczela wypisywac na necie swoje "problemy" to nawet na kopa by nie zasluzyla...


a wiesz, ze kazda kobieta na forum kolezanek opisuje co i jak robi w lozku, ze szczegolami ?
pewnie jedyna pozycje jaka znasz to PPP - po ciemku, po flaszce, pod koldra...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 09 mar 2010 09:20

jak jak lubie twoje proby bycia sarkastycznym ktore potem z przyjemnoscia obalam :)

darekzlondku pisze:raz na wozie raz pod wozem... czyli teraz to nawet niby moderatora nie ma...


woz powiadasz? a napisales ze nie rozmawiasz o swoich seksualnych podbojach na forum publicznym :lol: a tak na powaznie to kto wg ciebie jest pod wozem? zanim zaczniesz klapac ozerem sprawdz co i jak zeby nie wychodzic na ignoranta

forum ma teraz tajnego moderatora - smietnika tez jeszcze nie zauwazyles?

darekzlondku pisze:stala sie tragedia!


mam nadzieje ze jako psycholog/psychiatryk sam sie z tym uporasz

darekzlondku pisze:...fakt - banito- podbijanie tego watku, to jedynie szkodzenie wlasnym oczom... mozg w tym nie bierze udzialu...


faceci mozg podobno maja tam nizej wiec bierze jak najbardziej :lol:
a znowu na powaznie to podbijanie i istnienie tego watku jest moja osobista satysfakcja ... mam nadzieje ze zrozumiesz o co chodzi, oczywiscie po uprzednim zapoznaniu sie z historia co i jak z czym

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 09 mar 2010 10:30

darekzlondku pisze:. jak by mi tak moja kobieta zaczela wypisywac na necie swoje "problemy" to nawet na kopa by nie zasluzyla...


to u ciebie jakas patologia w domu, ze nawet na kopa trzeba zasluzyc :shock:
a rozwodu nie planujecie? bo dla kobit to normalka tak rozmawiac..
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010 08:42 przez aina24, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron