O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
anpian
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 07 lis 2008 11:55

Szybkie pytania - housing

Postautor: anpian » 14 wrz 2009 19:31

1. Zalozmy ze landlord zostawil galezie w ogrodzie i sa niewygodne w 'social life'. Ogolnie przeszkadzaja. Zapytalam kiedy moze je usunac odpowiedzial cos ze jestem bezczelna tyle dla domu zrobil a ja zadam i jak mi sie nie podoba moge szukac domu gdyz mam wynajety pokoj. Kto ma racje ja ze na zadanie powinien te galezie usunac czy on ze moze sobie trzymac ile chce czytaj wiecznosc?
2. Zakladajac ze mi wreczy wypowiedzenie czy moze wreczyc wypowiedzenie ot tak sobie osobie placacej regularnie czynsz i zachowujacej sie w miare bez uzasadnionej przyczyny? Rozumiem jakby dom byl generalnie remontowany lub sprzedawany wyprasza sie wszystkich ale czy wybierajac sobie jednego wywiazujacego sie z umowy moze tak sobie wypowiedziec bez narazania sie ze np obciaze go kosztami przeprowadzki bo nigdzie sie nie wybieram (i jak cos mi sie podoba to to poprostu zmieniam nie uciekam jak kurczak)? W pracy napewno nie mozna tak sobie zwolnic wybranego pracownika nawet wypowiedzenia mu dac bo zaraz ryzykuja sprawe o dyskryminacje musza byc kryteria lub wobec kazdego maja podejsc 'equal' jestem ciekawa jak to wyglada w housingu?
Pytam tutaj bo w CAB jak zwykle kolejki dodzwonic sie nie da moze do jutra bede miec odpowiedz
Dzieki i buzka

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 14 wrz 2009 19:49

czy ten caly havok o galezie na ogrodku ? :lol: co sa jak napisalas "social life" nieprzyjazne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
BLONDYNEK !!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY BO DO A+E IDE .
ilez idiotow w tum kraju

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 wrz 2009 08:40

anpian kup sobie pacze zapalek i po klopocie

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 wrz 2009 09:24

Wynajmujesz pokoj w domu i do ogrodka sie dopierdzielasz?

:roll:

Czesto na agencjach wynajmu jest "No DSS" - po takich numerach bedzie niedlugo "No Poles"

:roll:

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 15 wrz 2009 13:06

Polacy potrafia.................. z gowna siano zrobic I SMROD ZOSTAWIC :)

anpian
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 07 lis 2008 11:55

Postautor: anpian » 15 wrz 2009 20:40

Dzieciatka
nie wiem czy zdajecie sobie sprawe w jakiej sytuacji sie znajdujemy podobno jest kryzys (nie wiem bo na brak zajec czy kasy nie bede narzekac juz nigdy) => wymusza to na sprzedawcach jakim w tej stronie kontraktu jest landlord nawet jesli klient sie dowala to zasada 'klient ma zawsze racje'
A tymczasem zachowujecie sie jakbym to ja w tej umowie byla sprzedawca i jeszcze od idiotow wyzywacie tych co walcza o swoje komfortowe warunki. Proste place zadam wiec co mi tu bedziecie wyskakiwac przypominam pytanie brzmialo jak housing jest uregulowanie pranie - jeden bodaj post byl do rzeczy a reszta ujadanie jamniczkow. Kolejnym moim krokiem jest danie landlordowi terminu na usuniecie tych galezi z ogrodka i jesli tego nie zrobi usune to na jego koszt - przypominam ze ja place i w kazdej chwili anuluje mu standing order wiec 'if he wants to have a ride he will get a ride' - w domy z lewej i 3 z prawej stoja puste a landlord udaje podskakujacego cwaniaczka powiedzcie sami czy to nie jest smieszne - dostal termin do konca tygodnia i co z tym zrobi a jak co niektorym z Was ciezko sie pogodzic z tym ze kto ma kase ten dyktuje warunki to juz respectively jego i Wasz problem
Pozdrawiam i dziekuje za zyczliwa odpowiedz a dyzurne 'patelnie Pateli' tylko pozdrawiam have a nice day

anpian
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 07 lis 2008 11:55

Postautor: anpian » 15 wrz 2009 21:28

nikt nie jest upierdliwy zadam tylko usuniecia galezi nawet roweru nie mozna postawic w ogrodzie i zaczyna mnie to wkurzac
normalnie zapytalam jak czlowiek kiedy zamieraz usunac te galezie to odszczekal ze jak mi sie nie podoba moge szukac nowego pokoju czy to jest nnormalne?? NIE!!
w cenach to ja sie doskonale orientuje 10 propozycji juz mam tylko ze nie chce mi sie przenosic chyba wiesz jak to jest jak nie to informuje ze to zabiera czas a moj jest cenny
gdzie tam landlord predziutko usunie chyba nie znasz prawa jak tak mowisz moge zaraz przestac placic czynsz i za 2 lata pogadam z tego samego IP chcesz sie przekonac?
do councilu nic nie mam landlord dostal termin i juz jego problem co z tym zrobi sama wyegzekwuje co trzeba najprostsza droga odcinam mu platnosci od nastepnej poczynajac to on bedzie skamlal pod drzwiami zeby zaplacic
w ogole nie wiem skad ten nalot na mnie jak tutaj landlord zachowal sie bardzo niegrzecznie conajmniej niech zgadne brakuje chlopa? Kujonka ktorej nikt porzadnie nie wygrzmoci? Z takim typem do czynienia mam? Bo babcie jadzie to juz chyba kazdy pi..... tzn 'mial'

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 15 wrz 2009 21:35

nawet nie czytalam bo poco wiem ze bedzie pie... kotka itd
spadajcie meczennicy pod krzyrzem phi

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 15 wrz 2009 21:48

:lol: :lol: :lol: blondynek you rock

anpian
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 07 lis 2008 11:55

Postautor: anpian » 15 wrz 2009 22:10

Landlorsd wlasnie odpisal ze wygralam i galezie zostana usuniete w ciagu tygodnia tylko ciekawe czemu tyle mu zabralo mu zrozumienie kto jes Lordem tutaj ;)

anpian
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 07 lis 2008 11:55

Postautor: anpian » 15 wrz 2009 23:04

Hiszpan


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron