O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1935708
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2009 16:50

Autobusem do Polski - lepsze, gorsze linie autobusowe?

Postautor: user1935708 » 10 wrz 2009 16:51

pozdrawiam, tak jak w temacie - sa jakies lepsze czy gorsze, jesli chodzi o wygode?

Karasingi
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2009 13:40

Postautor: Karasingi » 13 wrz 2009 14:03

Czy sa lepsze czy gorsze trudno mi powiedziec, poniewaz wlasnie dzisiaj po raz pierwszy zamierzam jechac do Polski busem z Londynu firma "ZBYSZEK" - ktora reklamuje sie w tygodniku polskim "KULTURA" - i juz na samym poczatku firma nie popisala sie zupelnie, do podrozy mialam byc gotowa miedzy 09:00 a 11:00 rano, nikt nie pofatygowal sie aby mnie poinformowac o spoznieniu, ktore sie przedluzalo, dopiero po kilkakrotnym kontaktowaniu sie z szefem firmy, czyli "PANEM ZBYSZKIEM", raczyl do mnie zadzwonic Pan kierowca, i stwierdzil, ze skoro nie czekam na ulicy to moge sobie czekac, informujac mnie krotko, rzucajac zarazem sluchawka, ze bedzie pod moim domem o godzinie 15ej.Skandal!!!A przeciez tylko dzieki nam ta dziadowska firma moze funkcjonowac!!!Ale chyba nie za dlugo z takim szacunkiem do klienta!

Karasingi
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2009 13:40

Postautor: Karasingi » 16 wrz 2009 20:59

Ma Pan racje! Prosze sobie wyobrazic, ze wcale nie przyjechali!!
Jak mozna reklamowac sie w gazecie i tak oszukiwac wlasnych rodakow, to mi sie w glowie nie miesci!... W koncu zabookowalam sobie podroz Sindbadem na nastepny dzien i jechalo sie super! Sindbad jest warty polecenia - jezdza prawie codziennie, z Victorii, obsluga mila i siedzenia bardzo wygodne!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości

cron