O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Angolia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2009 13:48

www.angolia.co.uk

Postautor: Angolia » 04 wrz 2009 13:49

www.angolia.co.uk
Najlepsza Strona z Ogloszeniami
-
-
-
-
http://www.angolia.co.uk

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 04 wrz 2009 21:28

Ja sądzę,że autor tego postu to jakiś lewacki półgłówek.Przez takich jak Ty w Europie osadzają się tłumnie przybysze z zupełnie obcych stron Świata,którzy jednocześnie asymilację mają w przysłowiowych czterech literach.Przyzwolenie na ten proceder to polityka głupców ale na szczęście w PL jest normalnie czyli biało.Współczuję Anglikom.Za 150 lat Anglika będzie można obejrzeć w muzeum wypchanych postaci abo w Google.

sunshinediver
Gastarbeiter
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2008 07:55

Gonzo

Postautor: sunshinediver » 05 wrz 2009 02:11

W Polsce jest bialo na razie....moze tez byc tak ze w ramach faszystowskiej EU zaczna ich upychac w naszym kraju co jest calkiem mozliwe choc mam nadzieje ze nie dojdzie do skutku...

sunshinediver
Gastarbeiter
Posty: 77
Rejestracja: 08 gru 2008 07:55

tez cie lubie...

Postautor: sunshinediver » 06 wrz 2009 20:05

:)

endek
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2008 23:03

Postautor: endek » 09 wrz 2009 00:52

blondynek pisze:you talking to me?!?
are you talking to me?! :shock:

wez endek sie naucz po polsku wyrazac bo ja nic a nic nie rozumiem z tego scieku wyrazow ktory z ciebie wylecial

ale, poniewaz jestem za.j.e.biscie inteligenta to sie przegryze przez ten zlepiony wymiot i powiem ci tak, kolego

jak przyjechalam do UK iles tam lat temu kiedy PL w UE jeszcze nie bylo i zdarzylo mi sie zachorowac i wyladowalam w szpitalu, nikt mi sie o nic nie pytal i nie kazal placic...spedzialm dwa tygodnie, dostalam leki na wychodne - zaplacilam jakies tam symboliczne 6 funtow - i dziekuje

pojechalam w zeszlym roku do 'ukochanej' absurdalnej Polski gdzie zachorowalam. zawiezli mnie do szpitala w ktorym ...odmowiono mi pomocy, pomimo ze pszport polski nadal mam; w spisie identyfikacyjnym nadal istnieje - no bo posiadam numer pesel
odmowiono mi i basta; gdyby nie lekarz w rodzinie to bym sie mogla tam zdechnac z bolu
juz nie wspomne hipokratesa przysiegi i takich innych

mam kilkoro znajomych (Anglikow) ktorym zdarzylo sie w Polsce pracowac - i niektorzy nadal pracuja
leczyc sie musza raczej prywatnie i bulic za wizyte za kazdym razem jak ida do lekarza

a ty endek, przyjedziesz do uk raz, raz sie zarejstrujesz na WRS i zaplacisz 90 funtow - i placzesz?!

nie za prawo do pracy placisz 90 funtow;

angielski pewnie masz komunikatywny, polska satelite w domu i zadnego parcia na zrozumienie kraju i przepisow kraju w ktorym jestes
zaslaniasz sie unia europejska i mowisz o dyskryminacji polakow w UK

a ja do k-nedzy tez czuje sie dyskryminowana - przez sluzbe zdrowia w Polsce
:roll:

jak tobie Uk nie pasuje czy innym fraglesom pseudo nacjonalistycznym - bo zaloze sie ze oprocz 'polska dla polakow' to gowno wiecie o nacjonalizmie - to wypierdzialac w podskokach do ukochany kraj/umilowany kraj

idz sobie onet poczytaj albo inna interie bo pewnie to bardziej na twoim poziomie

jak dla mnie - UK moze sie wypisac z Unii i zamknac wjazd na wyspy, bo sie robactwa roszczeniowego rozplenilo tyle jak przy pladze stonki

i ja nie atakuje 'maluczkich' - ja atakuje idiotow ktorzy maja mase slow i hasel na podoredziu a zero kuzwa jakiegos kregoslupa

nikt was nie zmusza do przyjazdu do Uk, placeniu 90 funtow itd
wypierdalac do Francji, Holandii czy Niemiec
ah, zapomnialam - tam was przeciez nie chcieli :lol:

tylko UK i Irlandia otworzyla rynek pracy od razu w 2004

fucking double faced twats :twisted:


:( „E cui facit , qui prodest” cytat celem wyjasnienia dlaczego polska nie jest tak bogata jak uk,dla mnie to szok ze w poscie na temat rasizmu,ktos kto tak gardzi innym czlowiekiem,klnie i pluje na swa ojczyzne,dostaje pochwale ,co tam pochwale wieeeeele pochwal.Ja przebywam w uk od wybuchu stanu wojennego,ale nigdy nie przyszlo by mi do glowy mowic zle i pluc na ma ojczyze,to ze jest w niej zle,to wina glownie was mlodyzh ktorzy przyjechaliscie po 2004 oddaliscie swe glosy na cudotworce.Dyskusja dotyczy jednak dyskryminacji,a to jak klniesz i jak bardzo jestes sfrustrowana swiadczy ze zle sobie tutaj radzisz i masz pretensje do samej siebie za nieudane zycie ,lub jest 4 zona jakiegos muzulmanina.Pierszym robakiem do usuniecia jestes ty,bo jestes nikim.

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 10 wrz 2009 01:07

blondynek pisze:poza tym - gdzies kiedys w poscie napisales ze tu same dzieci PGRow - niewyksztalcone i zaden poziom interlokutorow dla Gonzo - wiec nie wiem - z lacina miedzy bydlo sie pchasz?

'nieskonczona jest liczba glupcow'


i ja sie osobiscie podpisuje.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 10 wrz 2009 01:43

a umiesz sie podpisac? zdumiewajace hm to wiesz jak x postawic dlugopisem , gratuluje :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 42 gości