O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Polska ostatnim bastionem europejskiej cywilizacji

Postautor: Gonzo » 09 sie 2009 11:52

Jak to dobrze,że MY tutaj w Polsce trzezwo myślimy i nie mamy zamiaru popełniać tragicznych błędów Europy zachodniej.Już dziś żal mi Angoli,Holendrów i pozostałych naiwniaków w EU.Jest proste i skuteczne rozwiązanie tego problemu, ale jak je tu napiszę wykasują mi post za faszystowskie treści...Nie zdziwię się,że ktoś napisze tu,że to rasistowski artykuł itp,bo ilekroć się pojawia ten problem w prasie to od razu mówi się o rasizmie. Ale nie ma nic złego w tym,aby dbać o swoją rasę i przyszłość białych pokoleń,aby nie musiały w swoim kraju czuć się obcym!! Kochaj swoją Rasę-to nie wstyd!!

http://www.pardon.pl/artykul/9319/muzul ... em_zachodu

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 09 sie 2009 12:14

Nie ważne skąd są te artykuły.Ważne,że zawierają istotny sens moich poglądów.
Popatrzcie sobie jeszcze na to:

http://www.youtube.com/watch?v=UYt1hTvKTZA

user536883
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2007 16:20

Postautor: user536883 » 09 sie 2009 12:25

z sensem tych pogladow to chyba jakich jakis joke


Co do poprawnosci politycznej do uswiadom sobie Gonzo, ze Polska jak osiagnie lepszy poziom zycia obywateli to tez bedzie dawac zasilki darmozjadom z afryki i azjii, poczekaj jeszcze troche. W moim miescie w Polsce sa Czeczeni, chodza z nozami, dostaja podobno po 2000 pln zasilkow jako uchodzcy, rozbijaja sie bmw, chodza z nozami, graja na "jednorekich bandytach" i juz Polacy slyszeli od nich "Polak, Polak, spier..laj", zaczepki dziewczyn dosc chamskie, poczekaj jeszcze troche a zobaczysz, ze tez bedziesz pracowal dla nierobow tak jak mieszkancy zachodniej Europy, tylko Europa ma tego dosc, i dochodza do glosu rozni nacjonalisci ktorych sie wybiera w wyborach i moze sie te holote wyrzuci albo ograniczy, tak EU bedzie miala za soba to co Polska ma dopiero przed soba, pamietaj, ze Polska jest 20 lat do tylu za zachodem Europy.
Pamietam Stadion X lecia w Wawie, pelno tam Murzynow handlujacych pirackimi plytami, alkoholem z przemytu, skad sie oni wzieli? uchodzcy, jeszcze jest ich malo, ale poczekaj, w miare wzrostu poziomy zycia w Polsce bedziesz mial wiecej ich na utrzymaniu. Lewactwo dochodzi do glosu w tej Polsce i bedzie "politycznie poprawne" wzgledem kolorowych darmozjadow, tylko ze oni dopoki widza w zachodniej EU lepiej to tam jada, ale jako ze oglaszasz, ze poziom zarobkow juz jest w Polsc bliski tego co na zachodzie i nie ma potrzeby tam jezdzic na zarobek to niech to sie zrowna, to wtedy zobaczysz zalew kolorowych na ulicy. Na razie ludzie tepia czarnych i tym jest nieprzyjemnie w Polsce ze wzgledu na razizm siedziec, ale ze ataki rasistowskei sa scigane i karane, to kolorowi urosna w sile, poczekaj jeszcze troche czasu. w takim Uk nie stalo sie to w jeden dzien, to trwalo pare lat.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 09 sie 2009 12:32

To ma sens i wygląda jednocześnie dość koszmarnie.Dlatego dokładam osobiście wszelkich sposobów aby do tego nie dopuścić.Moje zachowania na wrocławskich ulicach są czasem bardzo mało poprawne polityczne ale to konieczne w owych debilnych lewackich czasach tolerancji.

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Re: POLSKA ostatnim bastionem europejskiej cywilizacji.

Postautor: select » 09 sie 2009 17:17

Gonzo pisze:Jak to dobrze,że MY tutaj w Polsce trzezwo myślimy i nie mamy zamiaru popełniać tragicznych błędów Europy zachodniej.Już dziś żal mi Angoli,Holendrów i pozostałych naiwniaków w EU.Jest proste i skuteczne rozwiązanie tego problemu, ale jak je tu napiszę wykasują mi post za faszystowskie treści...Nie zdziwię się,że ktoś napisze tu,że to rasistowski artykuł itp,bo ilekroć się pojawia ten problem w prasie to od razu mówi się o rasizmie. Ale nie ma nic złego w tym,aby dbać o swoją rasę i przyszłość białych pokoleń,aby nie musiały w swoim kraju czuć się obcym!! Kochaj swoją Rasę-to nie wstyd!!

http://www.pardon.pl/artykul/9319/muzul ... em_zachodu

zgadzam sie z toba calkowicie, wiec jak zakladamy alliance for europe?
ja tez mam dosyc muslimow w berlinie, ale kazdy sie boi coskolwiek poruszyc ten temat bo od razu zostaje nazwany nazista, a w fatherlandzie to straszny i niepoprawny politycznie grzech
rzad tylko chce zeby pracowac i placic podatki, za ktore ja utrzymuje przynajmniej jedna muslimska rodzine ktora nie pracuje, bierze social i ma czworo dzieci ktore edukuje ze oni tez nie musza nic robic,a niemiecka kultura to tylko juz w bawarii egzystuje, a berlin calkowicie sprzedany jest
pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 sie 2009 09:12

Obrazek

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 12 sie 2009 23:57

Tym Twoim młotkiem puknąłbym wszystkich tolerancyjnych idiotów,którzy w rzeczywistości podcinają gałąz na której sami siedzą.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 13 sie 2009 00:35

i koniecznie wkleic zdjecie :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 sie 2009 08:37

muppetku polecam ci Obrazek zamiast mlotka

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 13 sie 2009 21:46

Wpis taki jak jego autor Banita-czyli do bani.

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 14 sie 2009 02:39

Blondynek zrobmy mieszanke Gonzo i Select i co mamy IIIww albo tj chyba cosik z jaskiniowcow , chyba jakis wspolny dialect gonlect z tego powstanie ""? i moze za terrorystow nas nie wezma . :(

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 sie 2009 02:48

sciagaj majtki i modl sie


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości