O wszystkim na tematy prawne
bogdan277
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 11 lut 2009 16:40

Zwrot podatku?

Postautor: bogdan277 » 22 kwie 2009 23:29

Witam wszystkich i proszę o pomoc . Od 11-stu miesięcy czekam na zwrot podatku.Na infolinie HMRC dzwonię średnio 3 razy w miesiącu, niestety nie daje to żadnego efektu,powtarzają w kółko ,że sprawa jest w toku Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji lub wie w jaki sposób "zmusić" urząd skarbowy do zapłacenia mi tej kasy, będę wdzięczny za podpowiedź.

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 23 kwie 2009 14:04

Hej mój kolega czekał podobnie jak ty i sie wkurzał, pojechał do swojej ksiegowej niedawno i po wizycie u niej pieniadze dostał w ciagu tygodnia, zwrot podatkuza hmm kóry to rok?za 2008 ehh no jesli się nie myle.Nie wiem rozliczałes sie przez księgowa czy sam? Jesli inna osoba Ci pomogała to atakuj ja żeby dzowniła czy cos, a jesli Ty sam to co mówia że sprawa w toku? ale jesli mówisz że to już tyle trwa to co?Z tego co wiem to jest tak samo okreslony termin zarówno rozliczenia jak i wypłaty zwrotu podatku, który za rok o którym domyslam sie czekasz juz dawno termin minał!


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości