Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
robroy
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2009 12:47

Stawianie baniek w Londynie - pilnie szukam!

Postautor: robroy » 06 kwie 2009 13:02

poszukuje osoby na terenie londynu , ktora posiada" polskie banki" i umie je postawic,prosilbym pilnie o kontakt, zwracam za podroz w dwie strony,i zaplace za usluge ,prosze o pomoc moja sytuacja jest dramatyczna , po zapaleniu pluc ,dostalem infekcji klatki piersiowej i kroze miedzy domem a szpitalem ,angielscy lekarze stosuja coraz silniejsze antybiotyki ale nic mi nie pomaga mam nawroty choroby,czuje sie coraz gozej ,mam straszne bole klatki, moge czasami spac , ale tylko na siedzaca,bo na lezaca sie dusze i mam konwulsje ,schudlem ponad 10 kilo , autentycznie sie wykanczam , moja ostatnia nadzieja sa banki ,bardz prosze o pomoc ,dziekuje robert

user1831635
Emigrant
Posty: 237
Rejestracja: 17 sie 2008 11:49

Postautor: user1831635 » 07 kwie 2009 08:44

z tego co wiem (umiem stawiać bańki, ale ich nie posiadam i raczej się nie podejmę), to w takiejn sytuacji musza byc 2 serie baniek. Ale z tego co piszesz to niezbyt wesoło to wszystko wygląda.
Miałeś robione jakieś prześwietlenia? jakieś badania czy tylko paracetamol? to był żart !!! A tak na poważnie, może pracujesz w szkodliwych warunkach? Próbowałeś inchalacji?
W stawianiu baniek specjalistką jest moja babcia ale ona mieszka w Polsce. No i oczywiście jak za pewne wiesz sa tego zwolennicy jak i przeciwnicy.

user495070
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2009 11:56

Postautor: user495070 » 08 kwie 2009 14:46

Poszukaj po angielski Cupping Practitioner, taka osoba stawia ''polskie'' banki.
Tu masz link do jednej z takich osob:
http://www.acupunctureheals.co.uk/

Szybkiego powrotu do zdrowia zycze !

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 10 kwie 2009 15:14

:shock: Lekarzem nie jestem ale to wymaga pilnego leczenia , mam nadzieje ze wyzdrowiejesz i to szybko :)


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości