O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
suaveks
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2009 18:38

Stereotyp Polaków w GB

Postautor: suaveks » 06 kwie 2009 18:43

Witam.

Sprawa wygląda następująco - Piszę aktualnie pracę dyplomową dotyczącą stereotypu Polaków w Wielkiej Brytanii. Stworzyłem w tym celu kwestionariusz skierowany do Brytyjczyków, który planowałem rozesłać za pomocą Internetu. Znalazłem kilka forów, na których umieściłem odnośnik do formularza, a także wykorzystałem w tym celu Skype'a. Niestety, odzew był znacznie mniejszy niż się spodziewałem. A że w GB nie mieszkam, to innej metody na zdobycie opinii Brytyjczyków nie ma.

Tym samym zwracam się do Was. Jeżeli ktoś mieszka(ł) w Wielkiej Brytanii i posiada tamtejszych znajomych/krewnych/kolegów z dostępem do Internetu, oraz jest w stanie odnośnik do ankiety im wysłać, to będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Link do ankiety - http://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=cG9TYWNSZmZyV2RXR2JMLXV1ZDBfU1E6MA..

Formularz jest naturalnie w języku angielskim. Jego wypełnienie nie powinno zająć więcej jak 10min - większość pytań jest zamkniętych, tylko kilka otwartych. Całość oczywiście anonimowa.

Ewentualnie, jeżeli znane są Wam adresy typowo brytyjskich forów internetowych, bądź innych miejsc gdzie mógłbym taki kwestionariusz umieścić nie narażając się na błyskawicznego bana lub atak trolli, to także wdzięczny będę za pomoc. Może sami odwiedzacie jakieś brytyjskie fora gdzie istniałaby możliwość umieszczczenia takiej ankiety?

Wszelka pomoc mile widziana. Liczy się dla mnie każdy głos, więc jeśli znasz choćby jedną osobę z GB to proszę, prześlij ten formularz. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości

cron