O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
adamko
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2009 14:11

POLACK BACK HOME

Postautor: adamko » 26 lut 2009 14:13

znalazłem to dzisiaj w swojej szafce w firmie...
Co wy na to?
Czuję się jakby mi ktoś dał w mordę...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 lut 2009 14:20

skoro i tak juz cie w pracy nie lubia to nie masz nic do stracenia wiec daj im (na bank sami orginalni anglicy pewnie z dziada i pradziada) do wiwatu - zglos rasistowskie zachowania, niech szukaja winnych itd. 8) i nie popuszczaj :)

ps. anglistyki nie konczylem co prawda ale czy ten "slogan" nie jest napisany z bledem? ... go home ??? ... go back home ???

adamko
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2009 14:11

Postautor: adamko » 26 lut 2009 14:30

ok. moja wina. jest błąd. Ale tak się wk...em, że do tej pory łapy mi się trzęsą

Jarazzz
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2008 16:49

Postautor: Jarazzz » 26 lut 2009 14:36

Heh

Ja pamietam jak pracowalem w Londynie, to na garazu lazil taki wielki grubas( rasowy angol zreszta :) ) i caly czas cos psioczyl pod nosem do siebie i widac, ze nie lubil polakow, jak cos sie zepsulo przez przypadek gdzie w poblizu byl polak, to gadal cos, ze glupi polacy itp. w ogole to skinhead jakis czy cos, nie wiem w sumie, ale nie mily - chociaz nie moge tego powiedziec o wszystkich anglikach, bo byli tez w porzadku i tez w pracy.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 lut 2009 14:40

myslalem ze dostales napisane z bledem o wtedy mogloby to wskazywac na to ze napisal to nie anglik czyli przyganial kociol garnkowi ...

nie jest to mile ale czym tak naprawde sie przejmowac? taka karta to cos w stylu "anka jest gupia" albo " nowak to h..." pisane na bloku jak sie mialo 8 lat ...

nie wiem czy jestes az tak chamski jak ja ale mozesz jeszcze na przyklad podetrzec sie ta karta i przykleic na drzwi w toalecie albo lusto :lol: pokazesz im gdzie to masz :lol: (miejmy tylko nadzieje ze sprzataczka nie jest polka :twisted: )

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 26 lut 2009 16:20

banita pisze:nie wiem czy jestes az tak chamski jak ja ale mozesz jeszcze na przyklad podetrzec sie ta karta i przykleic na drzwi w toalecie albo lusto :lol: pokazesz im gdzie to masz :lol: (miejmy tylko nadzieje ze sprzataczka nie jest polka :twisted: )


BANITA ale z Ciebie świntuszek :roll: :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 lut 2009 16:27

ee tam :lol: swinskie to by bylo jakby narobil na kartke i polozyl na stole w kantynie :twisted:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 26 lut 2009 17:32

banita pisze: mozesz jeszcze na przyklad podetrzec sie ta karta i przykleic na drzwi w toalecie albo lusto :lol: pokazesz im gdzie to masz :lol: (miejmy tylko nadzieje ze sprzataczka nie jest polka :twisted: )


Super pomysl...... :lol:

Na poziomie zaszywania krewetek w materac lub w brzeg zaslon jakiegos ex-a (pieknie smierdza po paru dniach a ile sie naszuka skad ten smrod)...czy tez wstrzykniecie mleka pod gume od okien os samochodu (piekny smrod latem)

Lubie takie :-)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 26 lut 2009 18:23

babcia jadzia pisze:Na poziomie zaszywania krewetek w materac lub w brzeg zaslon jakiegos ex-a (pieknie smierdza po paru dniach a ile sie naszuka skad ten smrod)...czy tez wstrzykniecie mleka pod gume od okien os samochodu (piekny smrod latem)

Lubie takie :-)


Oj, Babciu... Znowu jestem pod wrażeniem 8)
Widzę, że finezja nie jest Ci obca...
Od krewetek lepsze są małże, np Mule :twisted:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 26 lut 2009 18:30

Jest napisane z bledem (nie wiem czy ty go zrobiles czy ktos).

Wiem jestes wqr...nerwowany... ale zrob fotke tego czegos idz do przelozonego i zglos sie co councilu albo na policje zeby nie bylo, ze cie zignoruja. Stary za rasim tu cale rodziny zyja. :)

powodzenia

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 27 lut 2009 05:53

Zgadzam sie z Brainem. Zglos to i nie przejmuj sie glupkami. Przed kryzysem jak potrzebne byly rece do pracy , to bylo oki a teraz mamy sie wynosic? Przeciez ludzie posprzedawali w Polsce mieszkania, przywiezli tutaj dzieci i co maja teraz wracac i znow wszystko od poczatku? A co z dziecmi ? Czy to kwiatki zeby je "przesadzac" co kilka lat? Cos takiego mogl napisac jakis kompletny osiol bez wyobrazni a takimi sie nie przejmuj. Powodzenia. :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 27 lut 2009 08:25

ale przeciez czy kryzys czy nie to angole i tak nie beda pracowac na tych pozycjach z ktorych chca sie polakow pozbyc, tak se tylko krzycza ...

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 27 lut 2009 08:32

Nikt nie poczulby sie fajnie znajdujac cos takiego...

Jak dla mnie, napisal to desperat, ktory ma kompleksy i probuje sie "wybielic" oczerniajac wszystkich dookola, np. niemoge znalezc pracy, ale to wszystko przez tych polakow, bo tyle ich tu jest. Moze latwiej mu sie spi jak sie tak powyzywa


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości