O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
pracalondon
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2009 10:08

P O M O C Y

Postautor: pracalondon » 24 lut 2009 10:10

Witam pisze w takiej sprawie ze Landlorka nie chce mi oddać paszportu. Nie znam angielskiego i nie wiem gdzie sie z tym zwrócić.

Jest ona nawet na londynku ogłoszona.

FIRMA EUREKA

http://www.eureka-property.com/index.php


czy może mi ktoś pomóc?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 10:23

Policja - nikt nie ma prawa przetrzymywac niczyjego paszportu.

pracalondon
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2009 10:08

Postautor: pracalondon » 24 lut 2009 10:52

ok ale nie znam języka

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 12:20

A to juz niestety Twoj problem

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 24 lut 2009 14:25

babcia jadzia pisze:A to juz niestety Twoj problem


Z tym forum jest coraz gorzej, odzywa sie tu wielmozne Panstwo które nie pamieta siebie w jakis trudnych sytuacjach, az przykro czytac te posty połowa ludzi tu wyzej sra......., cwaniaczki a drugiemu nie pomoga.PRACALONDON- słuchaj to że nie umiesz angielskiego to nic poprostu idź na policje sklec sobie z tłumaczem kilka zdan, typu "mam problem taki i taki, ale moj ang jest słaby i popros o tłumacza na policji!"- jesli jest jakis prolem trzeba stawic mu czoła nawet robiąc z siebie durnia bo źle skleisz zdanie po ang ale to nic.Ja w ten sposob sie ucze kazdy dzien przynosi nowe słownictwo lub kiedy mam jakis problem typu wizyta w szpitalu gdzie słowa medyczne sa trudne radze sobie sama, nie licze na rodaków(znajomych).Wierze że Ci pomogą na policji!!! a cwaniaczkami na tym forum sie nie przejmuj ivch wypowiedzi sa płytkie i bezsensowne powinni sie schowac bo wstyd.Pozdrawiam i mam nadzieje że dasz rade!!

Makulaturka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009 15:58

Postautor: Makulaturka » 24 lut 2009 16:01

Nie wielmożne państwo, tylko normalni ludzie, którzy jadąc do obcego kraju znają język, zwyczaje tradycje tubylców, a nie jak bydło, które za parę funtów robi oborę od hipermarketów po policję. Jeszcze tłumacza wam się zachciewa - to jest skandal dopiero !

pracalondon
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2009 10:08

Postautor: pracalondon » 24 lut 2009 16:09

ja nie prosiłem ze by tu ktoś sie kłucił. tylko mi pomógł



Ale jak to Polacy (każdy każdemu do gardła skacze)

Inne rasy sie szanuja i razem trzymają.

no ale polak za granicą twój wróg.

Makulaturka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2009 15:58

Postautor: Makulaturka » 24 lut 2009 16:18

czego chcesz chłopie?
już sam fakt, że oddałeś swój paszport obcej osobie świadczy o poziomie twojej tępoty. Teraz możesz poczekać ty na policję jak przyjdą do ciebie i cię powiadomią gdzie i na ile tysięcy funtów narozrabiałeś.
Proponuję zmienić rasę w takim razie, bo naprawdę, żeby Polak oddał paszport obcemu to się w głowie nie mieści :).

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Re: P O M O C Y

Postautor: gherbid » 24 lut 2009 18:04

pracalondon pisze:czy może mi ktoś pomóc?


Odezwij się na maila.

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 25 lut 2009 05:51

Tak bez powodu nie chce Ci oddac tego paszportu? Chyba nie... :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 25 lut 2009 06:49

AngiK, niezależnie od powodu, nikt nie ma prawa do zawłaszczenia Twoich dokumentów. Sprawa powinna wylądować na policji, tylko że:
Nie znam angielskiego i nie wiem gdzie sie z tym zwrócić.

Wciąż nie mogę pojąć tego mechanizmu... Angielski to nie Japoński. Po miesiącu można już podstawy dukać...

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 25 lut 2009 12:39

Nie znam angielskiego i nie wiem gdzie sie z tym zwrócić.

Wciąż nie mogę pojąć tego mechanizmu... Angielski to nie Japoński. Po miesiącu można już podstawy dukać...[/quote] sadzę ghebird że autor postu "kuma" angielski jak to piszesz te podstawy jesli juz cos to może jeszcze nie wie że da sobie rade i że obcokrajowcy sa dośc wyrozumiali bo wiekszość z nas popełnia błedy w mowie,czy pismie ale oni się z tego nie smieją, przynajmniej nie spotakałam się ztym.Mysle ze da sobie rade tylko sam o tym nie wie :) sa sytuacje w zyciu kiedy nawet nie spodziewa się człowiek ile słów, czy zdań z niego wypłynie :lol: [/u]

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 25 lut 2009 12:43

Makulaturka pisze:Nie wielmożne państwo, tylko normalni ludzie, którzy jadąc do obcego kraju znają język, zwyczaje tradycje tubylców, a nie jak bydło, które za parę funtów robi oborę od hipermarketów po policję. Jeszcze tłumacza wam się zachciewa - to jest skandal dopiero !
prosze prosze nie wytrzymam ideał sie znalazł, i spec od wszystkiego.Az żal czytac i patrzyc na to!! cżłowieku nie każdy jest taki jak Ty !!! zapamietaj to!!! jeśli nie umiesz pomóc i nie chcesz to zamknij twarz, bo tylko poswiadczasz teorie czysto na białym jaki jest Polak dla Polaka na obczyźnie!!! schowaj sie , bo takie cwaniaczki wyjatkowo mi cisnienie podnosza :twisted:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lut 2009 12:53

czarnas ja to chyba dam ci bana bo denerwowanie sie takimi pie... w twoim stanie jest niezdrowe :wink:

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 25 lut 2009 13:29

banita pisze:czarnas ja to chyba dam ci bana bo denerwowanie sie takimi p[cenzura] w twoim stanie jest niezdrowe :wink:
- :wink: masz racje od teraz sie poprawiam sir :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości