O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 19:43

Losiu pospolity - moje "dziecko" ma 19 lat.

Pierwszy raz leciala sama stad do Polski samolotem jak miala lat 6 i wykupilam na ta okazje stewardesse do opieki nad dzieckiem i opieke miala.

Moje dziecko nie bylo pod kloszem chowane ale tez nie narazalam dziecka na niepotrzebne problemy i nie narazalam obcych ludzi na niedogodnosci.

Przewoznik autokarowy to nie opiekun wiec nie porownuj do koloni czy obozu.

Tyle osob Ci napisalo zes glupi i dalej sie klocisz......

Myslales ze ktos Ci na ten Twoj glupi lament przytaknie?

Nie zdawales sobie sprawy z wlasnego debilizmu?

Ziew......kretyn kompletny. Szkoda slow.

user1385256
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2009 21:44

Postautor: user1385256 » 24 lut 2009 19:56

FACET ZAPEWNIAM CIE ZE JESLI JA BYM JECHAL TYM AUTOKAREM TO NAPEWNO BYM COS ZROBIL. ALE NIE ZEBY ZATRZYMAC AUTOKAR TYLKO ZEBYS TO TY PONIUSL TEGO KONSEKWENCJE. I NIE ZDZIWILBYM SIE JESLI PO TYM JAK ZAFUNDOWALES TAKIE WRAZENIA DZIECKU TO ODEBRALI BY CI PRAWA RODZICIELSKIE. BO NAPEWNO BYM ZROBIL TAK ZEBY SIE TYM WLADZE ZAINTERESOWALY CZEMU DZIECKO JEST BEZ OPIEKI ITP.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 lut 2009 20:35

filippater13 pisze:do gherbid.słuchaj buraku[...]

Napisał kartofel :lol:
Szkoda klawiatury na takiego głąba...

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 24 lut 2009 21:31

do babci jadzi. to jest tylko mozliwe do Warszawy nigdzie więcej lub z przesiadkami!! ty babcia ty może dziadek jesteś??

kaz348
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2009 21:57

Postautor: kaz348 » 24 lut 2009 22:01

osobiscie siedzialem obok tego dziecka i owazam ze to jednak jest wina firmy poniewaz historia potoczyla sie tak najpeirw 2 kobiety zaczely sie buntowac zeby go zostawic to jakies 12 osub dolaczylo a reszta nic nie mowila i ja i 2 starszych panow mowilo ze 3 godziny nie zaszkodzi i bedzi pewnosc ze nic mu sie nie stanie a jesli firma zgadza sie na przewuz od 13 lat bez rodzicow to jest ich wina i jesli mysla ze powinni nic za to nei odstac to sie myla jesli sie zgadzaja to ponasza wszelki konsenkfencje za podjete czyny i nadodatek jak te 2 kobiety mialy podpisac list potwierdzajacy historie wydazen to sie wyparly i zaczely nazekac ze wszyscy powinni tro podpisac poniewaz oni tez chcieli go zostawic lecz ja znowu podnioslem glos i powiedzialme ze one odpowiadaja za grupe osub podnaszacych glos zeby zostawic dziecko mimo to ze nie wiecie ile ma lat poniewaz on wyglada na starszego niz jest i tak pozatym to mie wszyscy sie na to pisali i kilka osub mowilo wlicajac w to mnie ze mozemy poczekac nikomu to nie zaszkodzi awiec oskarzeni powinne byc osoby zboerajace tlum zeby sostawic dziecko i na kierwocow ktory pozwolili na doprowadzenie do propagandy przeciw dziecku... a osobiscie mam prawie 17 lat i pierwszy raz jechalem jak mialem 13 i owazam ze to nie jest glupie z mojich rodzicow strony ze mi pozwolili pojechac poniewaz zasady mowia ze kierowca powinien sie upewnic tego ze dojade bezpiecznie na miejsce. i co do babci jadzi to moze i jestes matka ale pomysl sobnie jak sie czulo to 13 letnie dziecko chociaz tego nei pokazywal to prawie sie chyba 2 razy nie poplakal awiec zastanow sie nadczym ty mowisz i ic zjedz torche rozumu i ludzie czasami jednak nie dokonca wiedza co mowia albo poprostu najpierw mowia a puzniej mysla poniewaz te d kobiety na koncu jednak sie przejelu i zakladam ze ty tez bys sie przejela i dziwi mnie to ze nikt tego nie wspomnial w autobusie ze jego ojciec jest glupi za puszczanie go na taka podruz w tym wieku tylko chodzilo im o psa

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 lut 2009 22:23

A teraz poproszę wersję w języku polskim :lol:
K^#$a, czego teraz w szkołach uczą?

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 24 lut 2009 22:55

kaz348 pisze:osobiscie siedzialem obok tego dziecka i owazam ze to jednak jest wina firmy poniewaz historia potoczyla sie tak najpeirw 2 kobiety zaczely sie buntowac zeby go zostawic to jakies 12 osub dolaczylo a reszta nic nie mowila i ja i 2 starszych panow mowilo ze 3 godziny nie zaszkodzi i bedzi pewnosc ze nic mu sie nie stanie a jesli firma zgadza sie na przewuz od 13 lat bez rodzicow to jest ich wina i jesli mysla ze powinni nic za to nei odstac to sie myla jesli sie zgadzaja to ponasza wszelki konsenkfencje za podjete czyny i nadodatek jak te 2 kobiety mialy podpisac list potwierdzajacy historie wydazen to sie wyparly i zaczely nazekac ze wszyscy powinni tro podpisac poniewaz oni tez chcieli go zostawic lecz ja znowu podnioslem glos i powiedzialme ze one odpowiadaja za grupe osub podnaszacych glos zeby zostawic dziecko mimo to ze nie wiecie ile ma lat poniewaz on wyglada na starszego niz jest i tak pozatym to mie wszyscy sie na to pisali i kilka osub mowilo wlicajac w to mnie ze mozemy poczekac nikomu to nie zaszkodzi awiec oskarzeni powinne byc osoby zboerajace tlum zeby sostawic dziecko i na kierwocow ktory pozwolili na doprowadzenie do propagandy przeciw dziecku... a osobiscie mam prawie 17 lat i pierwszy raz jechalem jak mialem 13 i owazam ze to nie jest glupie z mojich rodzicow strony ze mi pozwolili pojechac poniewaz zasady mowia ze kierowca powinien sie upewnic tego ze dojade bezpiecznie na miejsce. i co do babci jadzi to moze i jestes matka ale pomysl sobnie jak sie czulo to 13 letnie dziecko chociaz tego nei pokazywal to prawie sie chyba 2 razy nie poplakal awiec zastanow sie nadczym ty mowisz i ic zjedz torche rozumu i ludzie czasami jednak nie dokonca wiedza co mowia albo poprostu najpierw mowia a puzniej mysla poniewaz te d kobiety na koncu jednak sie przejelu i zakladam ze ty tez bys sie przejela i dziwi mnie to ze nikt tego nie wspomnial w autobusie ze jego ojciec jest glupi za puszczanie go na taka podruz w tym wieku tylko chodzilo im o psa


Jednym slowem: masakra.

Zeby az tak kaleczyc jezyk ojczysty...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 23:16

i co do babci jadzi to moze i jestes matka ale pomysl sobnie jak sie czulo to 13 letnie dziecko chociaz tego nei pokazywal to prawie sie chyba 2 razy nie poplakal


Wlasnie pomyslalam jak sie czulo to 13 letnie dziecko wyslane przez ojca debila samo w taka podroz

Ty masz 17 lat? Jezeli tak to na "uwazanie" u Ciebie w tematach doroslych jest o wiele za wczesnie. Za pare lat moze twoja opinia kogos zainteresuje - jak sie poprawnie po polsku wyrazisz oczywiscie.

Jak mogles siedziec obok tego dzieciaka skoro ojciec debilek pisze ze dzieciak mial 2 miejsca - dla siebie i dla psa?

A szkole skonczyles w jakim wieku?

owazam ze to nie jest glupie z mojich rodzicow strony ze mi pozwolili pojechac


A ja uwazam ze to bylo glupie - mogli Cie do szkoly wyslac zamiast w podroze......

Nigdy w zyciu tyle bledow na cm kwadratowy tekstu nie widzialam.....

Genialny tatus 13 latka Cie tu podstawil do obrony "jego racji" - bo to pierwszy i jedyny Twoj post na tym forum.....?

Co to ma do rzeczy kto sie wstawial za a kto przeciw?

Ojciec debil narazil dziecko na takie przykrosci - dlaczego mieli byc za to odpowiedzialni obcy ludzie?

Kierowca prowadzi autobus z A do Z - nie jest nianka ani vetem.

Porownywanie kierowcow autokaru do opiekuna kolonijnego jest nie na miejscu. Kierowcy pokonuja bardzo dluga trase i koncentrowac musza sie nad bezpieczenstwem calego autokaru - czesto malo spia w drodze, trasa jest dluga i meczaca.

Ludzie musza gdzies (w spokoju) dojechac na czas. Maja swoje zycie.

To ze dziecko z psem wyladowalo na lawce to wina ojca debilka a nie nikogo innego.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2009 00:34 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 5 razy.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 23:18

filippater13 pisze:do babci jadzi. to jest tylko mozliwe do Warszawy nigdzie więcej lub z przesiadkami!!


Nie prawda... ale juz Ci Blondynek na ten temat odpisal.....

Tepy jestes az nie do uwierzenia

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 25 lut 2009 07:12

ty user jesteś tak samo tępy jak ta jadzka.to jest nie ważne czy samolot,autobus,łódz podwodna czy statek kosmiczny jeżeli firma do czegoś się zobowiązuje to ma to wykonać bo wzięła za to kase a wy debile pochwalacie przekręt też tak działacie?a ty jadzka pustaku myślisz że są tylko2 siedzenia w autobusie ?kierowców w autobusie jest trzech żeby mogli się wyspać ale ty masz wodogłowie i myślisz że jedzie jeden.ta firma przewozi psy już od jakiegoś czasu i bierze za to pieniądze.podaj mi linie lotnicze oprócz tych do warszawy które zabierają dzieci same przed 14stym rokiem życia.a pomyśleliście że są ludzie którzy boją się latać?NIE! a dlaczego?bo to ból sprawia?a od tego chłopaka to się odwalcie on opisał sytuację a wam to nie pasuje,a to że ma problem z ortografią to trzeba mu pomóc a nie krytykować i się śmiać.tak wychowujecie swoje dzieci?wniosek z tego że krytykujecie mnie tego chłopaka a sami tolerujecie przekręt tzn.przewożnika który bierze kase i nie jest kompetentny do tego co robi,krytykujecie kogoś pisownie zamiast mu pomóc i nawet jakiś idiota nie wie gdzie szczepi się psy.przekręt,wyśmiewanie się z kogoś i głupota to jest w waszej krwi bo mózgów to wy nie macie i wy wychowujecie dzieci?wystarczyło chłopakowi poradzić że jest opcja SPRAWDZ to pomaga w pisowni ale wy o tym wiecie bo przecież sami z tego korzystacie.nara musze iść do pracy pózniej sprawdze co napisały IDEAŁY

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 25 lut 2009 07:24

Przestań w końcu szczekać i płakać. Podaj przewoźnika do sądu, jak jesteś tak przekonany o swoich racjach. I nie truj już więcej, bo to żałosne, żeby facet tak się użalał nad niesprawiedliwością społeczną.
I jeszcze jedno. Jak dziecko puściłeś w taką trasę, to zapewne wyposażyłeś je w telefon? Hm?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lut 2009 08:47

telefonu nie mial ale mial Iphona :lol:

nie chce mi sie czytac po raz drugi (lub wiecej) tego czegos co napisal kaz bo oczy musza mi na reszte dnia wystarczyc a po razie juz bola ale czy ja dobrze zrozumialem ze tam byla jakas lista (o ile opisana historia to prawda), ze kierowcy chcieli zostac ale ludzie sie zbuntowali itd?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 lut 2009 09:35

Banita - tak, po polsku listy/petycje robili......(ziewwwwwwwwwwww)

A kierowcy chcieli dojachec na miejsce na czas bo pewnie niedlugo ruszali w powrotna trase i chcieli przed nia odpoczac zeby przytomnie/bezpiecznie jechac wiec napewno nie usmiachalo im sie zabawianie sie w nianke/veta itd......

Ten tatus i jego wspomagacz bardzo podobnie pisza... (ziew....)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lut 2009 09:43

niewyspalas sie dzis :?: :wink:

tatus i wspomagacz to 2 rozne osoby


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron