O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

BUS TRAWEL Z WROCŁAWIA ZOSTAWIA DZIECI WE FRANCJI

Postautor: filippater13 » 23 lut 2009 17:27

Firma BUS TRAWEL z Wrocławia zaangażowała się że przewiezie mi psa z Polski do Anglii więc zgodziłęm się. 12 lutego mój syn (13 lat) pojechał do Polski do rodziny i 21 lutego o godzinie 20:30 z Głogowa wracał do Anglii z psem. Przez wyjazdem od pół roku było wszystko załatwiane żeby pies mógł wyjechac i przed samym wyjazdem syn z dziadkiem udali się do weterynarza po ostatniąszczepionkę i sprawdzenie wszystkich papierów psa, wszystko było dobrze. Mój syn odjechał z dworca PKS w Głogowie, do Anglii wraz z psem i dużą torbą i do granicy Francusco-Angielskiej było wszystko dobrze do czasu sprawdzenia papierów psa- problem polegał na tym że trzeba było czekac 2 i pół godziny na tej granicy ponieważ nie mineło 24 godziny od szczepionki (takie są przepisy). Syn zadzwonił do mnie z granicy oznajmił mi że kierowcy zostawiają go na tej granicy na ławce na dworze w lutym i pojechali bo nie mogą czekać. W tym samym czasie zadzwoniła do mnie Pani ASIA z Polski, córka właściciela firmy, z którą załatwiłem cały wyjazd i powrót z psem mojego trzynastoletniego syna. Pani ASIA oznajmiła mi że szef czyli jej tata kazał zostawic mojego syna we Francji i autobus ma jechac dalej.

Ja mam do eurotunelu 100 mil i jeszcze muszę przejechać tunel do Francji i znaleźć syna gdzie on na mnie czeka na tej ławce- minęło pare godzin a mój syn siedział na ławce bo tak zadecydował szef. Po godzinie, 12 na czas francuski dostałem wiadomość od syna że go zostawiaja bo do 15:00 nie będą z nim czekać a o godzinie 11:26 w anglii czyli 12:26 we francji zadzwoniła do mnie AŚKA i oznajmiła mi że zostawiają moje dziecko we Francji (to ten nr 0048 502 477 550)

Według mnie jeżeli firma oferuje przewóz psa to powinni sprawdzić wszystkie papiery bo bez biletu to nikogo nie przewiozą, A zostawienie trzynastolatka samego z psem i bagażem we Francjii bez żadnej opieki na ławce pod chmurką to już jest niedopuszczalne, dlatego będę tak robił aby wejść na droge sądową, Mam syna bilet mam papiery potwierdzające, o której zostawili mojego syna i o której ja przyjechałem po niego (rachunki za eurotunel, odprawa paszportowa psa) sytuacja ta powstała 22-02-2009 Piszę to do Was ponieważ chce ostrzec innych ludzi przed taka sytuacją i ta firmą.

Jest to firma:

BUS TRAWEL
50-449 WROCŁAW
UL. KRASIŃSKIEGO 29
TEL/FAX 0048 (71) 324 54 20
324 61 06
341 52 08


Kontakt do mnie:



07545193262

PS. Kiedy zostawili mojego syna we Francji to żaden z pasarzerów się nie przejął ciekawe jakby to by było ich dziecko? POLSKA ZNIECZULICA.

Jest godzina 22:06 w anglii nikt się nie dowiadywał czy odebrałem syna czy dalej tam siedzi oni tylko zadzwonili że go zostawiają a reszta ich nie obchodzi.

To jest nr tel do AŚKI który ona mi podała gdy zamawiałem bilet w styczniu 0048664439143 pod tym numerem można zamówić bilet.

23 Luty 2009 mój syn jest chory ponieważ zmarzł przez te pare godzin na tej ławce na parkingu, nie miał nic ciepłego do picia ani nie mógł nigdzie poprosić ponieważ nie zna ani francuskiego ani angielskiego.

Jarazzz
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2008 16:49

Postautor: Jarazzz » 23 lut 2009 17:47

Nasi rodacy nic na to nie zaradzili ? i zostawili go gdzies w obcym panstwie samego na lawce ? :shock: przesada...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 lut 2009 21:08

A moim zdaniem rodzica ktory wysyla AUTOKAREM 13 letnie dziecko samo na taka trase powinno sie zamykac w pudle.

I to jeszcze z psem - dziecko mialo sie opiekowac psem - a kto mial sie opiekowac dzieckiem?

Czy Ty nienormalny jestes?

:shock:

Jezeli zdecydowales sie przewozic psa to Twoj zasrany obowiazek sprawdzic procedury a nie kierowcy autokaru, jak 24 godziny to 24 godziny i koniec.

Zwalic taka odpowiedzialnosc na DZIECKO 13 letnie?

Szczyt nieodpowiedzialnosci z Twojej (nie przewoznika) strony.

Droga sadowa to TY pownienies niezlego kopa w dupe dostac.

Tylko dziecka (i psa) w tym wszystkim szkoda.


PS. Kiedy zostawili mojego syna we Francji to żaden z pasarzerów się nie przejął ciekawe jakby to by było ich dziecko?


Jakby to bylo ich dziecko to pewnie nie jechaloby samo w tym wieku na takiej trasie i jeszcze z psem pod pacha.

Do kogo masz pretensje? Do obcych ludzi ktorzu chcieli dojechac do celu jak najpredzej? Do przewoznika ktory ma terminy/godziny wg ktorych jezdzi? Do wszystkich tylko nie do siebie?

:shock:

user1385256
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2009 21:44

Postautor: user1385256 » 23 lut 2009 21:46

FACET TO CIEBIE POWINNI USADZIC ZA TAKIE COS. GDZIE TY MIALES GLOWE. JAK TY TAK SYNA SAM WYSLALES TO JA NAWET CHOMIKA BYM CI NIE DAL POD OPIEKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 23 lut 2009 21:52

Firma nie popełniła żadnego błędu. To że ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny, że puszcza dziecko z psem w taką trasę, a potem jaśniepańsko sobie gardłuje na przewoźnika - to jest dopiero polactwo. Najlepiej było psa w autobusie zaszczepić mongole. Do 24 liczyć nie potrafisz? Nie znasz przepisów? Jezu, skąd się biorą takie matoły...

Pretensje to możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie. I do nikogo innego.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: BUS TRAWEL Z WROCŁAWIA ZOSTAWIA DZIECI WE FRANCJI

Postautor: Emigrantka » 23 lut 2009 21:59

filippater13 pisze:Firma BUS TRAWEL z Wrocławia zaangażowała się że przewiezie mi psa z Polski do Anglii więc zgodziłęm się. 12 lutego mój syn (13 lat) pojechał do Polski do rodziny i 21 lutego o godzinie 20:30 z Głogowa wracał do Anglii z psem. Przez wyjazdem od pół roku było wszystko załatwiane żeby pies mógł wyjechac i przed samym wyjazdem syn z dziadkiem udali się do weterynarza po ostatniąszczepionkę i sprawdzenie wszystkich papierów psa, wszystko było dobrze. Mój syn odjechał z dworca PKS w Głogowie, do Anglii wraz z psem i dużą torbą i do granicy Francusco-Angielskiej było wszystko dobrze do czasu sprawdzenia papierów psa- problem polegał na tym że trzeba było czekac 2 i pół godziny na tej granicy ponieważ nie mineło 24 godziny od szczepionki (takie są przepisy). Syn zadzwonił do mnie z granicy oznajmił mi że kierowcy zostawiają go na tej granicy na ławce na dworze w lutym i pojechali bo nie mogą czekać. W tym samym czasie zadzwoniła do mnie Pani ASIA z Polski, córka właściciela firmy, z którą załatwiłem cały wyjazd i powrót z psem mojego trzynastoletniego syna. Pani ASIA oznajmiła mi że szef czyli jej tata kazał zostawic mojego syna we Francji i autobus ma jechac dalej.

Ja mam do eurotunelu 100 mil i jeszcze muszę przejechać tunel do Francji i znaleźć syna gdzie on na mnie czeka na tej ławce- minęło pare godzin a mój syn siedział na ławce bo tak zadecydował szef. Po godzinie, 12 na czas francuski dostałem wiadomość od syna że go zostawiaja bo do 15:00 nie będą z nim czekać a o godzinie 11:26 w anglii czyli 12:26 we francji zadzwoniła do mnie AŚKA i oznajmiła mi że zostawiają moje dziecko we Francji (to ten nr 0048 502 477 550)

Według mnie jeżeli firma oferuje przewóz psa to powinni sprawdzić wszystkie papiery bo bez biletu to nikogo nie przewiozą, A zostawienie trzynastolatka samego z psem i bagażem we Francjii bez żadnej opieki na ławce pod chmurką to już jest niedopuszczalne, dlatego będę tak robił aby wejść na droge sądową, Mam syna bilet mam papiery potwierdzające, o której zostawili mojego syna i o której ja przyjechałem po niego (rachunki za eurotunel, odprawa paszportowa psa) sytuacja ta powstała 22-02-2009 Piszę to do Was ponieważ chce ostrzec innych ludzi przed taka sytuacją i ta firmą.

Jest to firma:

BUS TRAWEL
50-449 WROCŁAW
UL. KRASIŃSKIEGO 29
TEL/FAX 0048 (71) 324 54 20
324 61 06
341 52 08


Kontakt do mnie:



07545193262

PS. Kiedy zostawili mojego syna we Francji to żaden z pasarzerów się nie przejął ciekawe jakby to by było ich dziecko? POLSKA ZNIECZULICA.

Jest godzina 22:06 w anglii nikt się nie dowiadywał czy odebrałem syna czy dalej tam siedzi oni tylko zadzwonili że go zostawiają a reszta ich nie obchodzi.

To jest nr tel do AŚKI który ona mi podała gdy zamawiałem bilet w styczniu 0048664439143 pod tym numerem można zamówić bilet.

23 Luty 2009 mój syn jest chory ponieważ zmarzł przez te pare godzin na tej ławce na parkingu, nie miał nic ciepłego do picia ani nie mógł nigdzie poprosić ponieważ nie zna ani francuskiego ani angielskiego.


Kopiuje "dla potomnych" bo zaraz wejdzie i wywali post - taka moda tu ostatnio.....

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 24 lut 2009 07:03

to ty jesteś mongoł i to jeszcze bez mózgu buraku jak przewożnik się do czegoś zoobowiązuje i bierze za to pieniądze to ma się wywiązać z umowy a może to ty jechałaś lub jechałeś tym autobusem i to ty mongole się zaszczep na grype bo na głowe już zapóżno.łatwo ci baranie pisać bo to ciebie nie spotkało to normalne dla cwaniaczków polaczków.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 09:44

"Cwaniaczek Polaczek" to Ty polmozgowcu pospolity.

Zeby oszczedzic kase to wlasne, 13 letnie dziecko samo na taka trase wyslales?
I to jeszcze z psem?

Przewoznik przewozi ale nie robi za nianke i veta. Przewoznik sie wywiazal - Ty sie nie wywiazales z umowy zeby miec wszystkie papiery tak jak potrzeba.

A z jakiej niby racji autokar mial robic kilka godzin opoznienia bo Ty chciales pare groszy zaoszczedzic?

Dziecka i psa szkoda, oczywiscie - ale Ciebie to bym do sadu rodzinnego podala za takie debilne zachowanie.

I wspolczuje ludziom ktorzy przez tyle godzin w autokarze jeszcze z psem sie musieli uzerac - dlugo nad tym idiotycznym pomyslem "autokar, dziecko bez opieki i pies" myslales tlumoku?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lut 2009 09:51

ty babcia jadzia ty to chyba jesteś jedna z tych pasażerów,jeżeli firma zoobowiązuje się do czegoś i bierze za to kase to ma wywiązać się z umowy,ty masz taki tok myślenia jak szef tej firmy skasować a czy wywiąże się z umowy to się okaże,lubisz jak kręcą ludzi co?lubisz pisać bezmózgu ?zabrać ci klawiature to byś ryczała i winiła cały świat,wypowiadaj się na forum zgubione znalezione bo tylko do tego się nadajesz



Gdybym byla jednym z pasazerow tego autokaru to Ci gwarantuje ze zaden pies by nim nie jechal.

Trasa ponad 24 godziny i ludzi psem meczyc? Psem pod opieka dziecka ktore samo potrzebowalo opieki?


Mam i psa i dziecko (i nawet kota) ale zadnego z nich nie narazilabym na cos takiego zeby pare groszy oszczedzic.

Ani tez nie narazalabym obcych ludzi na watpliwa przyjemnosc podrozy z psem w autokarze - bez wzgledu na no jaki maly/duzy jest pies.

Meczarnia i dla psa (siku, jedzenie, woda) i dla dziecka (moze by chcialo pospac) i dla ludzi w autokarze (pies piszczy, nudzi mu sie, szczeka, nasika, zwymiotuje a moze nawet kogos ze stresu klapnac zebami)i po tylu godzinach w goracym autokarze po prostu "pachnie" psem.

A myslenie mam nie "jak szef tej firmy" tylko jak normalny rodzic - cos o czym Ty kretynie pojecia widze nie masz.

Ryczenie i winienie calego swiata to Twoja specjalnosc kreskoweczko czarno bialao - co wlasnie swoimi postami udowodniles.

Mogli znalezc kogos do opieki nad synem i Tobie wystawic za to ogromny rachunek bo Ty nie dotrzymales warunkow przewozu a nie oni.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009 13:29 przez Emigrantka, łącznie zmieniany 1 raz.

SMarek
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2008 17:09

Postautor: SMarek » 24 lut 2009 12:34

Myślałem że w sferze zachowań ludzkich nic mnie już nie zadziwi. Ale jednak.
Skrajnie nieodpowiedzialny idiota, na dodatek obrażający normalnie myślących ludzi. Współczuję dziecku. I psu.

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 24 lut 2009 15:23

Ja mysle ze rodzice zawinili. Nie wiem, moze jestem nadopiekuncza ale nie pozwolilabym mojemu pietnastoletniemu (prawie) synowi na taka podroz (chyba ze to wycieczka np. szkolna z opiekunami). Zawinil rowniez przewoznik poniewaz moim skromnym zdaniem nie mozna zostawic trzynastolatka w obcym kraju na pastwe losu.
A gdyby mu sie cos stalo? Czy trzy godziny opoznienia sa tego warte?
Czesto jest tak ze dorosli postepuja nieodpowiedzialnie a konsekwencje ponosza dzieci.

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 24 lut 2009 17:13

to ty babcia jadzia widze że twoje dzieci to do 18 lat w domu siedzą i pózniej na ulice boją się wychodzić i nie odwiedzają babci jak daleko mieszka bo siedzisz tylko przed kompem i piszesz co ci twoje wodogłowie podpowie,zajęła byś się czymś normalnym.przewożnik wiedział ile lat ma mój syn i że będzie wracał z psem,miał dwa miejsca i malutkiego psa/shih-tzu/a GWARANTOWAĆ to ty możesz tylko to że do usranej śmierci będziesz pisać bzdury.idealnym ojcem to ja nie jestem ale do 18stki dzieci w domu nie trzymam.w tamtym roku moja córka jeszcze w polsce była na obozie w niemczech i myślisz że tam jest idealna opieka,niestety nie ma opcji jeżeli dziecko jest niedobre lub jest przy mamusi do 18stki.

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 24 lut 2009 17:33

do AngiK.jak załatwiałem wyjazd syna to zapytałem się czy wezmą 13latka ponieważ samolotem to od 14 lat i brakuje mu kilka miesięcy.według mnie jeżeli ktoś bieże pieniądze za usługe to wie jak ma postępować.syn chciał jechać do babci bo było wolne w szkole a ja i żona nie mogliśmy jechać dlatego pojechał sam.

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 24 lut 2009 17:39

do gherbid.słuchaj buraku jak nie wiesz kto szczepi psa i wypełnia paszport psa to po co się udzielasz.idż walnij sobie cajdra bo widze że jesteś pusty jak bęben

filippater13
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 08 lut 2009 17:09

Postautor: filippater13 » 24 lut 2009 17:50

do SMAREK.ty NORMALNY ty wiesz co to kolonia, obóz ,co tam jest opieka ?jedna dorosła osoba na 15 dzieci i to przez dwa tygodnie.ty byłeś kiedyś na koloni lub obozie? jak byłeś to sobie porównaj z tym o czym pisałem wcześniej.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron