Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
londononline
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2009 18:27

Jak szybko schudnąć? Ktoś zna skuteczny sposób?

Postautor: londononline » 20 lut 2009 18:30

Czy zna ktos super sposob na odchudzanie?Latwy szybki a przedewszystkim skuteczny :shock: 8)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 20 lut 2009 19:13

Można ograniczyć jedzenie, przesiąść się na rower, kupić cudowne zioła, chodzić na długie i regularne spacery... Milion sposobów. Jeżeli jednak chcesz to zrobić zdrowo i z głową, proponuję inną drogę.
Najpierw skonsultować się z lekarzem - dowiedzieć się jak najwięcej o swoim metabolizmie, potem nabytą wiedzę skonsultować z dietetykiem.
Czasami problem nadwagi to nie tylko zła dieta i predyspozycje genetyczne. To również to co siedzi w głowie :)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 20 lut 2009 20:19

latwy i szybki wyklucza skuteczny :lol:

zgadzam sie z Gherbidem, ze lekarz to pierwsza osoba ktora moze ci pomoc, endykrynolog ktory skieruje cie na badania hormonalne i cala reszte badan sprawdzajacych stan twojego organizmu
a pozniej to juz dieta pod okiem specjalisty i duzo intensywnych cwiczen (jesli serce masz zdrowe oczywiscie)

Nastaw sie na dluga i intensywna prace jesli chcesz miec efekty na dluzej niz rok....

Powodzenia

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 lut 2009 11:40

latwy i szybki wyklucza skuteczny


Erm nie koniecznie.

www.lipotrim.co.uk

Lista aptek ktore to prowadza:

http://www.lipotrim.co.uk/participating ... /index.htm


£36 tygodniowo, 3 saszetki zmieszane z woda dziennie plus 3 litry wody (zadnego jedzenia oprocz tego) i leci 7-8 kg w dol miesiecznie.

Program prowadzony przez GP i apteki.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 21 lut 2009 13:27

Well... Niekoniecznie...
Zależy od metabolizmu. Wiesz, Babciu, można żreć trawę i też chudnąć. Tylko ze szkodą dla organizmu. Ja przykładowo, z moim metabolizmem mam zapotrzebowanie na około 6500 kcal dziennie. Różni ludzie, różne potrzeby organizmu :)
Chociażby prosty fakt. Każdy ma zapotrzebowanie na inną dawkę tłuszczów nasyconych, a co za tym idzie, potrzebuje również innych ilości witamin w tychże tłuszczach rozpuszczalnych (A, D, E, K)
A to, że wymyślili "uniwersalną" dietę, to tylko efekt angielskiego lenistwa. Łatwiej GP przepisać każdemu tą samą papkę, niż wysilić intelekt i zacząć od zbadania metabolizmu. Analogicznie ma się sytuacja ze stresem i np depresjami. Większość tutejszych GP bez konsultacji z fachowcem po prostu przepisuje Prozac, czy inny Lorafen. A nie tędy droga, nieprawdaż?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 lut 2009 13:29

Ja sie z Toba Gherbid (wyjatkowo) zgadzam ale autorce watku nie chodzi o to - odpowiedzialam na pytanie, czy skorzysta to nie moje sprawa.

Przy okazji - na ta diete nie trzeba recepty od lekarza, uzgadnia sie ja z aptekarzem ktory to prowadzi.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 21 lut 2009 14:31

babcia jadzia pisze:Ja sie z Toba Gherbid (wyjatkowo) zgadzam [...]

Bo widzisz, Babciu... Nawet ja mam czasami rację ;)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 21 lut 2009 21:16

to juz herbalife mnie bardziej przekonuje niz ten lipotrim....
Juz bylo na tym swiecie troszke diet opartych o cudowne saszetki ktore maja zastapic jedzenie....
I co? Bedziesz wpieprzac saszetki do konca zycia? A co sie stanie jak przestaniesz i zachce ci sie wrocic do zwyklego kurczaka z warzywkami?
Waga nie podskoczy w gore z powrotem?
Well....przetestowalas Babciu ta diete na sobie? Wiesz jaka jest jej skutecznosc na dluzsza mete?
Mam nadzieje ze tak jesli odwazasz sie radzic w ten sposob?
Pytanie dziewczyny dotyczy jej zdrowia, trzeba byc calkowitym ignorantem zeby radzac jej cokolwiek nie przejmowac sie czy z tego skorzysta....

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 21 lut 2009 21:25

Z tego co się orientuję (słabo, ale jednak ;) ), to aby potem utrzymać efekty, trzeba ładować się tym wynalazkiem raz, czy dwa razy dziennie. Czyli blokować efekt jojo :)
Średni wynalazek...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 21 lut 2009 21:29

no czyli ladujac w siebie chemie rozwalasz sobie watrobe, trzustke, niewiem jak z sercem...trzeba by poczytac sklad tego wynalazku....

Najlepsza dieta to ZP (zryj polowe), cwicz i ubierz sie w mnooostwo cierpliwosci, inne wynalazki to smieci, ktore moga tylko cie wykonczyc

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 21 lut 2009 22:41

Momencik, momencik..

Wlasnei testuje Lipotrim, 6 kg w 3 tygodnie spadlo.

Oczywiscie ze trzeba zmienic sposob jedzenia po skonczeniu "diety" ale to samo w wypadku innch diet.

W moim przypadku musze odstawic czekoladki na przyklad bo jem na kilogramy :roll:

Nikt nie musi/nie powinien na proszkach leciec cale zycie - to jest rozwiazanie zeby dojsc do "wagi idealnej" - zeby taka wage utrzymac to juz kazdego indywidualny problem - po diecie.

Jezeli ktos schudnie dajmy na to 20kg i wroci do wpierniczania frytek, paczkow i innego badziewie zaraz po diecie - oczywscie ze znowu przytyje i oczywiscie ze bedzie yo yo efekt, nikt temu nie przeczy.

Troszke logiki trzeba uzyc przy kazdej diecie - a nie wierzyc w cuda.

Oczywisce ze to decyzja pytajacej czy na to pojdzie czy nie - podalam linka, sa tam informacje - poczyta i zdecyduje.

Kazdy jest odpowiedzialny za siebie.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 21 lut 2009 23:04

Eeeeee... Babciu... A z czego Ty się odchudzasz?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 lut 2009 12:36

Bo wracam do pracy 2 marca a od siedzenia w domu od sierpnia mi duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupa urosla i boje sie ze w garniuturki sie nie zmieszcze :-)

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 22 lut 2009 12:40

...czy umknela mi gdzies stara sprawdzona metoda na gubienie kg-mow? ...metoda: mniej zrec!

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 lut 2009 14:31

Metoda "mnie zrec" nie dziala u kazdego - nie tylko zalezy waga od tego ile sie ja ale i co sie je.

Ja jem malo ale czekolade wpierniczam na kg na przyklad :P

Mniej zrec czekolady?

Niby teoretycznie mozna - w praktyce prawie niemozliwe :wink:


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron