Wszystko co dotyczy miasta Londyn
malamyszka29
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 10:33

Szukam firmy do wyczyszczenia wykładzin

Postautor: malamyszka29 » 13 lut 2009 10:44

już dwa razy się naciełam, szukam rzetelnej firmy która w przystępnej cenie, ale dobrze wyczyści wykładziny, ostatnio zupełnie mnie rozwścieczył facet który przyszedł z takim małym odkurzaczem, chyba z wypożyczalni, wrr do tego nawet nie odsuwał szafki ani metalowego łózka a krzykną cenę ze szkoda gadać.
U mnie w pracy szefowa mówiła o dobrym polaku, ale jest tyle ogłoszeń ze nie wiem komu zaufać, macie jakieś rzetelne sprawdzone namiary?
Przeprowadzam się i czas mnie nagli.
mieszkam w południowym Londynie

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 13 lut 2009 13:29

Nie znam ale szafki/lozka itd to musisz sam odsunac zanim "expert" sie pojawi.

malamyszka29
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 10:33

Postautor: malamyszka29 » 13 lut 2009 17:54

dziwne, bo właśnie dziś szefowa mówiła że facet nie dość że ma bardzo dobry sprzęt, to praktycznie wszytko co da się ruszyć to przestawia, wiadomo ze biblioteczka czy załadowaną szafę się nie da, i trzeba pozbierać drobiazgi, ale co to za sprzątanie, rynek tylko?
Nie ważne jak ktoś ma namiary albo ten koleś robił dla was dajcie mi znać, zapamiętała że ma srebrną dużą toyotę. niestety zgubiła wizytówkę :(
Za tydzień się przeprowadzam i jedno mieszkanie muszę a drugie chce wyczyścić, ale porządnie a nie ściema
dzięki za odpowiedz ... czekam, szukam dalej :( buśka

malamyszka29
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 10:33

Postautor: malamyszka29 » 13 lut 2009 18:45

ciach zdublowane

malamyszka29
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 10:33

Postautor: malamyszka29 » 13 lut 2009 18:48

A może jakaś angielska firma godna polecenia?

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 13 lut 2009 19:08

tak, znam tego człowieka, jeździ srebrną toyotą i ma taką wielką maszynę, regularnie u nas w firmie, robią biurowce i nasze wieżowce, z tego co mówił to robią też szkoły, wiec nie wiem czy robi jeszcze prywatne domy, dwa lata temu robił u mnie w domu. faktycznie rzetelny, o cenach to nie wiem pewnie się pozmieniało
mam taki numer 07809409618 sprawdź czy aktualny

malamyszka29
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2009 10:33

Postautor: malamyszka29 » 15 lut 2009 21:48

wielkie dzięki, tak to ta firma!
Nic się nie zmieniło ta sama jakość!
Uff, buziaki :lol:

Makaronltd
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2010 20:55

Postautor: Makaronltd » 18 sie 2010 22:08

malamyszka29 pisze:dziwne, bo właśnie dziś szefowa mówiła że facet nie dość że ma bardzo dobry sprzęt, to praktycznie wszytko co da się ruszyć to przestawia, wiadomo ze biblioteczka czy załadowaną szafę się nie da, i trzeba pozbierać drobiazgi, ale co to za sprzątanie, rynek tylko?
Nie ważne jak ktoś ma namiary albo ten koleś robił dla was dajcie mi znać, zapamiętała że ma srebrną dużą toyotę. niestety zgubiła wizytówkę :(
Za tydzień się przeprowadzam i jedno mieszkanie muszę a drugie chce wyczyścić, ale porządnie a nie ściema
dzięki za odpowiedz ... czekam, szukam dalej :( buśka



Własnie tak jest z wiekszoscia ogłoszen na londynku o sprzataniu a puzniej dzwonia z placzem czy mógłby pan pomóc poprawic bo nie wyprane bo nie spłukane a co gorsza włukna zniszczone od silnej kwasnej chemij czasami niska cena nie da efektu a tak ulegamy pokusie a moze jest dobry pozdrawiam


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron