Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
dawid25931
Gastarbeiter
Posty: 53
Rejestracja: 02 lut 2009 19:37

Re: mieszkanie socjalne, co gdzie i jak?

Postautor: dawid25931 » 04 lut 2009 15:44

user696313 pisze:
catis pisze:Witam serdecznie,
Chciala bym dowiedziec sie jak wyglada staranie sie o mieszkanie socjalne?

Z mezem przeprowadzilismy sie do Londynu mamy 17 iesiecznego synka. Od znajomych uslyszelismy ze mozemy starac sie o mieszkanie socjalne coprawda oni mieszkaja w innej miejscowosci wiec dalej musimy szukac sami. Oni po 3 miesiacach ogladali pierwsze socjalne mieszkanie mimo iz nie sa malzenstwem i nie maja dzieci.

Prosze podpowiedzcie jakies strony gdzie co jak zalatwic.
Maz legalnie pracuje i ma calkiem dobre zarobki , ja nie pracuje poniewaz zajmuje sie synkiem.

Prosze o rade.

Z gory dziekuje



Czesc. Mam na imie Dorota. Nie bardzo chce mi sie czytac niektore bzdury, jakie ludzie odpisali na Twojego posta. Ja od 7 miesiecy mam "swoje" mieszkanie councilowskie. Gdy komus naprawde zalezy, za niewielkie pieniazki pomagam. Jezeli nadal jestes zainteresowana mieszkaniem socjalnym, napisz tu swojego maila. Odezwe sie.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.


Dorota odezwij sie dawid25931@tlen.pl

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 04 lut 2009 16:54

hm.. to z Twojej strony pomoc ? czy usluga??

no to ciekawa jestem zaplata po "pomocy" czy przed ??

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 04 lut 2009 18:03

Veda - przejrzyj posty DavidaNumerowanego to zobaczysz :lol:

Amitaba
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 cze 2008 16:08

mieszkanie!

Postautor: Amitaba » 06 lut 2009 21:37

Mamy mieszkanie counsilowskie od 2,5 roku.
W naszym counsilu - Southwark - warunki byly takie. Rok pracy w uk, 6 miesiecy zamieszkania na terenie danego counsilu, rejestracja w homofisie, niskie zarobki, bardzo kiepskie warunki mieszkaniowe albo bezdomnosc. Tak na prawde na bezdomnosc lapie sie calkiem sporo ludzi; wystarczy, ze wlasciciel wreczy ci ewikcje to dla counsilu juz jestes bezdomna.
Z dobrej woli to oni tych mieszkan nie daja wiec trzeba czasem poruszyc niebo i ziemie. Lacznie ze sprawa sadowa w niektorych przypadkach.

W kazdym counsilu jest inaczej, rzadza sie one wlasnymi prawami.
Dlatego najlepiej sie nie sugerowac i probowac.
Ja moge doradzic jesli ktos mieszka w Southwark.

fuksia100
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2009 18:41

Postautor: fuksia100 » 16 maja 2009 18:50

user800497 napisał:
Nie chciała bym nikogo urazić ,jednak mieszkanie socjalne przeznaczone dla ludzi o ciężkiej sytuacji finansowej i życiowej -nagłej sytuacji a nie dla osób dobrze zarabiających bo właśnie dzięki takim ludziom brakuje mieszkań dla tych którzy naprawde ich potrzebują. Sama otrzymałam mieszkanie. Mieszkam w Uk 6 lat,mam małe dziecko urodzone również w UK i rónież w UK zmarł mój mąż. Niestety bardzo długo musiałam czekać na przyznanie mi mieszkania bo takowych brakuje i długo musiałam udowadniać że potrzebuje mieszkania dla siebie a nie pod wynajem. jako swierza wdowa z dzieckiem nie miałam się gdzie podziać i prosiłam o pomoc,a dzięki ludziom którzy chcą mieszkania pod wynajem nie szło mi to łatwo. Życzę powodzenia .
Ps. Dla tych którzy naprawdę potrzebują pomocy służe "darmową" poradą
WITAM PROSZE O KONTAKT maja_34@interia.pl

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 16 maja 2009 21:39

Dobrze powiedziane fuksia ! Socjalne mieszkania i zasilki sa dla tych co potrzebuja a nie dla tych co tylko polska granice przejada a juz BENEFITY NA MYSLI MAJA!!! WSTYD!!! :x

user782926
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2009 08:35

Re: mieszkanie socjalne, co gdzie i jak?

Postautor: user782926 » 22 cze 2009 08:37

dawid25931 pisze:
user696313 pisze:
catis pisze:Witam serdecznie,
Chciala bym dowiedziec sie jak wyglada staranie sie o mieszkanie socjalne?

Z mezem przeprowadzilismy sie do Londynu mamy 17 iesiecznego synka. Od znajomych uslyszelismy ze mozemy starac sie o mieszkanie socjalne coprawda oni mieszkaja w innej miejscowosci wiec dalej musimy szukac sami. Oni po 3 miesiacach ogladali pierwsze socjalne mieszkanie mimo iz nie sa malzenstwem i nie maja dzieci.

Prosze podpowiedzcie jakies strony gdzie co jak zalatwic.
Maz legalnie pracuje i ma calkiem dobre zarobki , ja nie pracuje poniewaz zajmuje sie synkiem.

Prosze o rade.

Z gory dziekuje





hej.ja tez prosze o kontakt:nika.sz@wp.pl

Czesc. Mam na imie Dorota. Nie bardzo chce mi sie czytac niektore bzdury, jakie ludzie odpisali na Twojego posta. Ja od 7 miesiecy mam "swoje" mieszkanie councilowskie. Gdy komus naprawde zalezy, za niewielkie pieniazki pomagam. Jezeli nadal jestes zainteresowana mieszkaniem socjalnym, napisz tu swojego maila. Odezwe sie.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.


Dorota odezwij sie dawid25931@tlen.pl

Oliwulka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2009 10:32

Postautor: Oliwulka » 05 wrz 2009 10:36

Witam!!!Pani Doroto bardzo potrzebuje pomocy w sprawie mieszkania councilowskego jak moze pani napisać na mojego e -mailabędę wdzięczna tam opisze moją sytuacje...bardzo proszę o kontakt :jowitagolabek@interia.pl

paula5
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2009 18:44

mieszkanie socjalne

Postautor: paula5 » 30 lis 2009 18:47

Pani Doroto bardzo potrzebuje pomocy w sprawie mieszkania councilowskego jak moze pani napisać na mojego e -maila będę wdzięczna tam opisze moją sytuacje...bardzo proszę o kontakt z gory dziekuje

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 01 gru 2009 00:09

blondynek pisze:Obrazek
Obrazek
gdyby glupota miala skrzydla...


... to byscie wszyscy fruwali jak....

Obrazek

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 01 gru 2009 00:57

Amen.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 gru 2009 13:28

i Bog zaplac


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron