O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Lizette
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 01 lis 2007 11:21

Rozczarowana

Postautor: Lizette » 01 lis 2007 15:23

Chcialam powiedziec, ze moze starsza wercja Londynka byla bardzo wolna, ale bylo wiecej ciekawych tematow do poczytania.
Nowy Londynek niestety zostal zdominowany przez Gonza i jego nasladowce Lipe :!:
Glupie tematy, nieciekawe posty, oni tylko to zasmiecaja, i chyba jakos mniej urzytkownikow jest obecna.
Mam nadzieje iz to sie rozrosnie i bedzie mozna powymieniac info z roznymi normalnymi ludzmi.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 01 lis 2007 15:42

Gonzo ostatnio zaczął przejawiać objawy checi do normalnej dyskusji, natomiast Lipa wlasnie przechodzi zalamanie nerwowe, wiec mysle ze nie bedziemy go długo oglądać.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 01 lis 2007 15:49

dorastaja...? to moze potrwac dluuuuuuuuuuuuugo... czy mamy na to czas? czy jest nasz misja zeby ich dostosowac do akceptowalnych norm uzytkowania Forum? ... moze jednak troche sami napedzamy te ich turbinki odpowiadajec na ich zaczepki... ja tam bylbym za bojkotem...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 lis 2007 08:18

A ja bylbym za banem. Jest Gonzo - jest problem, nie ma Gonza - nie ma problemu.

wow!
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 02 lis 2007 06:32

Postautor: wow! » 02 lis 2007 08:47

Calkowita racja,popieram!

Lizette
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 01 lis 2007 11:21

Postautor: Lizette » 02 lis 2007 09:23

Lubie to forum czytac, czasem mozna sie czegos ciekawego dowiedziec. a obecnie cale forum i wiekszosc tematow, nawet ten, kreci sie wokol Gonza i Lpy, ale on juz chyba odpadl, nie wytrzymal presji. :lol:

beti20
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2007 09:59

Postautor: beti20 » 02 lis 2007 11:03

Wydawało mi się, że to forum powinno nam służyć w zupełnie innych celach:(...pomoc dla potrzebujących...porady...okno na Londyn-w naszym wydaniu:)...przecież jesteśmy jedną społecznością-polacy-niezależnie jak i po co się tu znalżliśmy-razem bezpieczniej,lepiej,przyjemniej:)...zawsze można liczyć na jakąś pomoc-nie jestem sam w Wielkim Mieście-
pmyślałam, że powiedzenie Polak Polakowi wilkiem....to nieprawda, ale jestem tu od niedawna i zaczynam w to wierzyć:( przecież zawsze byliśmy solidarni, jak żaden inny naród umieliśmy się zjednoczyć i itp :) co z Wami?
a jeśli chodzi o Lipe...zapewne wejdzie nowym nickiem i dalej będzie psół krew...szkoda, że nie można go całkiem ubezwłasnowolnić :(
pozdrawiam, wszystkich, którzy są innego zdania e wierzą w nas i lojalnośc
wiem, zapewne znajdą się też i tacy, którzy powiedzą o czym ona pieprzy..jaka lojalność do rodaka? .... i co ona tam wie?........ale spróbujcie troche pomyśleć:)....czy nie mam racji?...jestem może jeszcze młoda i zbyt ufna w ludzi? ..... ale chyba zostane przy swoich przekonaniach...mimo wszystko, bo jeśli nie to cóż warta jest ludzkość?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 02 lis 2007 11:05

Beti20 dawanie dwoch takich samych wpisow w roznych tematach raczej nei jest mile widziane. A tak pozatym to sie zgadzam, dobrze by bylo gdyby polacy trzymali sie razem. Tyle ze my mamy taka ceche ze czesto gdy zarobimy troche kasy to nam delikatnie mowiac odwala, wiele przyjazni czy zwiazkow z Polski rozpadlo sie w UK w dziwnych okolicznosciach.

beti20
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2007 09:59

Postautor: beti20 » 02 lis 2007 11:09

Zapewne masz racje:)....wyrzuciło mi błąd na poprzednim i myślałam, że nie wejdzie :( ... sorry jeśli to Cie jakos zdenerwowało...mam nadzieje, że już sie nie powtórzy

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 02 lis 2007 11:21

mysle ze zasluzylas conajmniej na klapsa :P
admin tez, za te bledy :mrgreen:

Lizette
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 01 lis 2007 11:21

Postautor: Lizette » 02 lis 2007 11:38

mi za kazdym razem np jak chce wyslac post to wyskakue blad i nie wiiem czy sie wyslal czy nie.
niestety niektorym odwala jak zarobia troszke pieniedzy, a szcegolnie jak jada do Polski, generalnie zeby sie pokazac, bez sensu.
powinnismy brac przyklad z innych narodowosci, jak siebie oni traktuja i przyjazni dal siebie sa.
moze gdyby kazdy z nas zrobil cos dobrego, bezinteresownie dla kogos innego to moze ta osoba zrobilaby to samo i czlowiek po czlowieku, zmienialby sie troche. a dobrzy uczynek to zawsze sie zwraca, sam fakt prznosi satysfakcje.

beti20
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2007 09:59

Postautor: beti20 » 02 lis 2007 11:39

teraz też napisałam się.....ufff i nie weszło

Lizette
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 01 lis 2007 11:21

Postautor: Lizette » 02 lis 2007 11:41

ja kopiuje przed wyslaniem, tak na wszelki wypadek bo mi sie kasuje i tez nei wchodzi.
tylko prosze tu bez perwercsji :lol:

beti20
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2007 09:59

Postautor: beti20 » 02 lis 2007 12:16

Chyba jednak nie strace do końca wiary w nas:)...zrobieniu coś bezinteresownego dla innego człowieka-BRAWA WIELKIE -tylko czy nas na to stać?...chciałabym aby sen okazał się jawa ( młoda-głupia, ale wierze w Swoje przekonania)
piszecie o odwalaniu nam po zarobieniu, ale to nie jest tak naprawde powód do rozpadu związku...przyczyna jest gdzie indziej:(...tak,tak...braku wiary,zaufania itp przeciez nie ma znaczenia gdzie sie w danej chwili znajdujemy....odwala również w Polsce przy zarobieniu:) więc to nie jest nic nowego, przykład z własnego podwórka-brat-trzy razy tracił związek, bo za mało zarabiał, za mało mógł dać wybrance(teraz jestem dla odwrócenia sytuacji tu z przyszłom bratową i słabo widzę ich przyszłość związku-nadal on za mało zarabia a ona musi się tułać).....odbiegamy od tematu
zawsze w masie siła....tak mnie uczono. Matka zawsze powtarzała, bądż dobra dla innych, czyń dobro dla innych(naiwnie wychowana)a nagroda sama przyjdzie iiiiiiiiiii przyjechałam tu naszczęście bez bagazu(zbyt wierząca ludziom i ufająca-sparzona nie raz)....myślałam, że z dala...wszystkie moje nauczki z domu mają sens, ale tu widzę tylko pogoń za funtem(tak jak zresztą pisaliście,czyli nie pisze nic nowego)...brak lojalności dla rodaków(uparłam się tego szukać)...brak przyjażni bezinteresownej....brak wsparcia(wręcz odwrotnie-każdy czycha na Twoje potknięcie)....brak pomocy, brak solidaryzacji:( jestem traktowana jako dziwak w Swojej społeczności, szukam przyjażni?, lojalności?zrozumienia?....czy tak powinno być?...wracam do Polski z przeświadczeniem, że sami jesteśmy sobie winni, bo......mam tylko 20 lat i brak przygotowania do życia?....bo myśle inaczej?
pozdrawiam
Beti

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 lis 2007 12:20

Brawa dla admina - Lipa nareszcie zbanowany.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 45 gości

cron