O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Wasy,lyse glowy,klapki,skarpetki,przeklenstwa-dlaczego?

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 16:41

Powaznie pytam zeby nie bylo ze ... no

Dlaczego tylu Polakow ma wasy?

Nie dosc ze to glupio wyglada to jeszcze koszmarnie nie higieniczne - bleeeeeeeeeeeeeeee

Co to za moda na te lyse lby?

Latem klapki lub sandaly, spodnie 3/4 dlogosci i.. biale skarpety podciagneite do kolan prawie.

Ktos mi wytlumaczy?

O lysych glowach to ktos mi tlumaczyl ze sam w ten sposob oszczedza na......szamponie i fryzjerze - sam sie goli maszynka :shock:

Dlaczego nasz dziewczyny zawsze dobrze wygladaja a panowie tak.. hmmmmm jak wyzej?

I dlaczego Polacy tak strasznie czesto (i glosno) klna na ulicach, w autobusach w metrze....

Nie da sie jednego zdania zlozyc bez conajmniej 3 k...wa w srodku?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 16:50

K...a, nie. Bo widzisz, k...a, są ludzie, k...a i są, k...a taborety. Popatrz k...a, lepiej wokół, k...a siebie na, k...a inne narodowości, k...a, oni też, k...a mają swoje, k...a wzloty , k...a, upadki.
A tak, k...a w ogóle, to co się, k...a, czepiasz, k...a? Menopauza, k...a, czy może, k...a, zdechł Ci, k...a pies?
A teraz, k...a przepraszam, ale k...a zaraz mam k...a spotkanie z Marianem i, k...a, Zdziśkiem. Najpierw k...a ożłopiemy się Cidera, k...a, a potem, k...a, idziemy k...a w teren, rwać k...a taka nać te one co one k...a, normalnie w, k...a w parkach, k...a, pracują... No te, one, k...a, A! Rodaczki! K...a!

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 24 sty 2009 16:52

no nie wszystkie Polki dobrze wygladaja... tlenione, popalone wlosy, plastikowe szpony, dwa kilo szpachli na buzi i ciuchy jak z clipu Pussycat Dolls - calkiem czesty widok niestety :(

wasy to taka miara: im bujniejsze, tym dluzej osobnik nie mial do czynienia z kobieta. a lyse glowy? jedyny skuteczny srodek w walce z wszami. tudziez sposob na rownomierna opalenizne na CALYM ciele.

:lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 16:55

AnkaMak pisze:[...] lyse glowy? jedyny skuteczny srodek w walce z wszami. tudziez sposob na rownomierna opalenizne na CALYM ciele.

:lol:


No chyba nie całkiem, żadnego łysego jeszcze z gołym zadkiem na mieście nie widziałem :twisted:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 16:55

NO tak, zapomniala o pomaranczowych od solarium podrabianych Barbie z rozowymi plastikowymi paznokciami, zoltymi torebkami i zielonymi paskami do bialych butow....

Przepraszam, powinnam tez byla je wspomniec :roll:

A Ty Gherbid sie nie nadajesz - nie pisze sie "czepiasz" tylko "do..p.. lasz" - jak juz caly post mial byc w tym tonie.

:lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 17:00

Bo ja, k...a, taki, k...a, trochę kulturny, k...a jestem. JASNE, K...A??!!

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 24 sty 2009 17:05

gherbid pisze:No chyba nie całkiem, żadnego łysego jeszcze z gołym zadkiem na mieście nie widziałem :twisted:


to o opaleniznie to wrzucilam, zeby nie bylo ze wszystkich lysych mam za eks-wszarzy.

tylko niektore gatunki lysych to dla mnie wszarze

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 24 sty 2009 17:13

a do tematu: to przeciez nie tylko Polacy tak potrafia wygladac - co z Anglikami i ich uwielbieniem dresow?

user1561118
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2009 23:51

Postautor: user1561118 » 24 sty 2009 20:01

so how I can take k....wa?

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 20:38

user1561118 pisze:so how I can take k....wa?


Take?

Ktos tam ESOL kursy oglaszal, moze zalap sie na taki zanim zaczniesz sie popisywac swoim angielskim?




***********************

Ja Anglikow w ciuchach sportowych widze tylko jak do/z gym posuwaja lu graja w pilke.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 20:48

takajednaobca pisze:
Ja Anglikow w ciuchach sportowych widze tylko jak do/z gym posuwaja lu graja w pilke.

Najwyraźniej za rzadko z domu na miasto wychodzisz :lol:

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 20:51

gherbid pisze:
takajednaobca pisze:
Ja Anglikow w ciuchach sportowych widze tylko jak do/z gym posuwaja lu graja w pilke.

Najwyraźniej za rzadko z domu na miasto wychodzisz :lol:


Najwyrazniej mieszkam w miejscu gdzie ludzie inaczej sie ubieraja....stad ten cholerny kontrast miedzy "tutejszymi" a rodakami znad Wisly.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 sty 2009 21:10

takajednaobca pisze:Najwyrazniej mieszkam w miejscu gdzie ludzie inaczej sie ubieraja....

To chyba Notting Hill, Kensington & Chelsea albo Knightsbridge. Choć i tam można spotkać "ciekawostki" odzieżowe...
takajednaobca pisze:stad ten cholerny kontrast miedzy "tutejszymi" a rodakami znad Wisly.

Faktycznie. Tubylcy ubierają się tylko u Prady i Gaultiere, ewentualnie założą jakieś szmaty od Gucci.
Przestań pierniczyć, bo aż się niedobrze robi. Gadasz tak, jakbyś w życiu nie widziała na ulicy 200 funtowej angielki wzrostu ogrodowego krasnala, wbitej w różowe koronki o przynajmniej 4 rozmiary za małe, albo ludzi poubieranych jak bohaterowie filmu o zagładzie cywilizacji, uciekających ze zgliszczy miasta.
Jak Ci nie pasują Polacy, to się do nich nie przyznawaj. Wielkie mi halo.
I znajdź sobie jakiś cel w życiu, może Ci się polepszy. Na razie zachowujesz się, jakbyś cierpiała na zespół kompleksów związanych z pokwitaniem.
Jak Ci źle z psem, znajdź sobie faceta, który będzie potrafił Ci zająć czas, bo odnoszę wrażenie, że obecny służy tylko do przynoszenia payslipów do domu...

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 24 sty 2009 21:53

takajednaobca a gdzie mieszkasz, jesli mozna spytac?

rozumiem, ze jak sie wyskakuje do nocnego po fajki albo do osiedlowego po butelke mleka, to sie czlowiek nie stroi, ale ja widuje 'dresy' w kawiarniach, centrach handlowych, kinach, pubach. ogolnie Anglicy maja kiepski gust - co modne, to na grzbiet, niewazne czy im w tym ladnie. Polacy za to w druga strone - staraja sie ubrac jak najlepiej (pomijajac skrajne wypadki oczywiscie).

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 24 sty 2009 22:20

Gherbit - frustracje jeakies?

Prozac moze.....

******

AM - mieszkam w okolicy gdzie w modzie sa spodnie z kieszeniami na udach (combat), gumiaczki i kamizelki z kapturami ;)

Dresow i lysych u mnei nie widac.....

:lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości

cron