O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1561118
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2009 23:51

"Activities" -czyli co by tu robic?

Postautor: user1561118 » 22 sty 2009 00:18

Bry!
..a wiec mija moj kolejny off dzien kompletnie zmarnowany na pie... z ju tiuba etc... i przyszla mi do glowy mysle, ze sie strasznie stepilem i dalem pochlonac szarej smutnej rzeczywistosci emigranta zarobkowego :P.

A wiec wychodze na przeciw swojej ambicji i checi dzialania i zakladam ten o to watek. Chcialbym tutaj zebrac wasze pomysly i propozycje na to jak sprytnie i ciekawie spedzac tutaj wolny czas i czy znacie jakies zorganizowane grupy ludzikow uprawiajacych jakies activieties i ozrganizujacycha jakies wypady typu trecking w cornwalii (czysta teoria) albo co? No w koncu to ja szukam inspiracji :P.


Pozdrawiam
Piotrek

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 22 sty 2009 00:35

Pogogluj i znajdz cos co Cie interesuje - co w tym tym trudnego znalezc grupe ludzi zainteresowanych np rzucaniem sie na gumkach z mostow i dolaczenie do nich jezeli akurat to Cie interesuje.

Po co Ci nasze pomysly na urozmaicanie wlasnego zycia?

Jak Ci napisze ze chodza z psem po lesie 2-3 godziny dziennie, karmie przy tym kaczki i labedzie to co? Zaczniesz to samo robic?

No wlasnie, nie myslalam......

Nie piszesz czym sie interesujesz ani gdzie w UK mieszkasz... Pomoz sobie sam - daj pare danych to moze ktos sie znajdzie do ukladania tych puzli czy sadzenia bonzai drzewek.

user1561118
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2009 23:51

Postautor: user1561118 » 22 sty 2009 00:53

Wlasnie widzisz chyba nie do konca masz racje.. moze i mnie nie zainteresuje to, ze smigasz z pieskiem.. ale kogos innego moze i owszem i moze bedziecie ku wzajemnej radosci od tego dnia smigac sobie razem a razem jest razniej :]

Na googlu znajdziesz najwiecej reklam.. poza tym mozna szukac jak wiesz czego a mi chodzilo o inspiracje wlasnie.

Wspomnialas o ludziach co sie rzucaja na gumkach z mostu.. widzisz to jest bingo bo gdyby ktos znal grupe takich swirusow ktorzy robia to niekomercyjnie (na tyle ile jest to mozliwe) i sa (jak poprzednio) w miare bezpieczni to count me in!

Pozdro
Piotrek

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 22 sty 2009 00:56

Wlasnie widzisz chyba nie do konca masz racje.. moze i mnie nie zainteresuje to, ze smigasz z pieskiem.. ale kogos innego moze i owszem i moze bedziecie ku wzajemnej radosci od tego dnia smigac sobie razem a razem jest razniej :]


Ja mam zawsze racje...... 8)

A do smigania z psami po blocie mam inne fora gdzie ludzi mozna skrzyknac w 15 minut i w gumaikach stawia sie gotowi w lesie.

Dlatego pisze, pogogluj te swoje kolka zainteresowan - no chyba ze z uporem maniaka Polkow tylko szukasz?

To powodzenia... :roll:

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 22 sty 2009 12:17

polecam wsiąść w pociąg i wybrać się na spacer nad morze (Brighton, Eastbourne)

albo na chinski nowy rok pierwszego lutego

takajednaobca dobrze Ci radzi, np. fotografowie się dobrze organizują - trzeba tylko pogrzebac na roznych forach.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 22 sty 2009 12:29

morgaine pisze:takajednaobca dobrze Ci radzi, np. fotografowie się dobrze organizują - trzeba tylko pogrzebac na roznych forach.


hehehe Drogie Panie :) Mowi wam Piotrek ze nie o porady "poszukaj na googlach" mu chodzi a wy dalej swoje

ale pierwsza polowa postu morgaine git na raz :)

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 22 sty 2009 13:46

Ogol glowe, kup sobie bomber-jacket (aka. flejers [flyer-jacke])
zacznij sluchac zespolow jak; Konkwista88, Kresowiec, Odwet88, WMG, Einher.
No i nie zapomnij o swastykach, i innych fajnych whitepower tatuazach - a jak nie chcesz tatuazy to okolice wez sprejem u'dekoruj.

NaRa

mamakaroliny
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 06 cze 2017 12:31

Re: "Activities" -czyli co by tu robic?

Postautor: mamakaroliny » 17 maja 2018 05:56

Ogólnie, to lubie spedzac czas wolny aktywnie, ale moja odskocznią po pracy sa gry komputerowe, takie w których moge zagrac całkiem inną postać. TheHools jest polską grą przeglądarkową. Gracz wciela się w stadionowego chuligana i podążając ścieżką kariery wykonuje różne misje. Ma możliwość rozbudowy własnej siłowni oraz zatrudnienia trenerów sztuk walk, które generują dla niego pieniądze. W grze można grać indywidualnie jak również w grupie - zakładając Ekipę i wyzywając inną ekipę do walki (ustawki). Dlatego super sie gra, gdy ma sie kilku znajomych do tej gry. Strasznie mnie ta gra wciągła, im nas więcej tym lepiej.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości