O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 21:57

Nie mogę się doczekać linka :lol:
Odpowiedź od znajomego już mam, ale czekam na twoje rewelacje.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 22:02

gherbid pisze:Nie mogę się doczekać linka :lol:
Odpowiedź od znajomego już mam, ale czekam na twoje rewelacje.


..no, jutro.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 22:37

gherbid pisze:Nie mogę się doczekać linka :lol:
Odpowiedź od znajomego już mam, ale czekam na twoje rewelacje.


http://www.closeprotectionworld.co.uk/p ... check.html

user2424612
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2009 19:05

Postautor: user2424612 » 16 sty 2009 23:23

zawiedziona jestem...myslalam ze dacie mi jakas rade ,lub przynajmniej podpowiecie o zrobic !!!!????a wy sie klocicie????????!!!!!!!nie moge uwierzyc ,trzymajcie sie tematu.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 16 sty 2009 23:43

,,.jesli juz... trzymaj sie rady gherbida... wiecej zyskasz idac droga prawa (tu w UK... w Polsce mozesz isc po polskiemu - wtedy sluchaj idiotow jak igorek)...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 07:30



Wątek - zero odpowiedzi - klikając link wyskakuje kolejna stronka na której jedyne co rzuca się w oczy to:
Project: polish citizen b/ground check
ID: 1218709229
(Cancelled Project)


Teraz dwie rzeczy (wymaga logicznego myślenia - może cię zmęczyć), pierwsza sprawa, to że istnieje taki post nic nie znaczy. Nie ma na niego ani jednej odpowiedzi, czyli można wnioskować, że nikogo to nie zainteresowało. Naturalnie, wyszkolony komandos i super detektyw komunikuje się przez gołębie pocztowe :lol:
Pominę wątek, że na Londynku zaraz wrzucę ogłoszenie o lotach w kosmos, a potem na forach będę mógł przysięgać, że naprawdę można kupić bilet. Jednak nie znaczy to, że tak jest naprawdę.

Druga sprawa. Znajduje się chętny do wykonana zlecenia. Kasuje, powiedzmy ze 4 tysiące (ceny za lokalizację na terenie Europy to minimum 5K), znajduje klienta i co potem? Oszust śmieje się w twarz wierzycielowi i mówi że nie ma kasy i nie zapłaci. Więc co zrobisz, cwaniaku? Uszkodzisz? Cwaniaka? On tylko na to czeka, bo zaraz potem wykona telefon na policje i zgłosi napad i próbę wymuszenia rzekomego długu. Tak. Rzekomego, bo nie masz żadnego prawomocnego wyroku uzasadniającego twoje roszczenia. Więc jak się to kończy? Cwaniak dalej hula na wolności, a ty odsiadujesz wyrok.
Na jakim świecie ty żyjesz, jeżeli myślisz, że ktokolwiek z zawodowców poszedłby na coś takiego.
Kolega zajmujący się podobnymi sprawami napisał mi wczoraj:
Ten człowiek to idiota albo mitoman dając takie rady. Nie ma pojęcia o branży, olej go. Nikt normalny nie wejdzie w takie szambo, bo nic nie można takim oszustom zrobić. W razie najmniejszego problemu, utrata licencji to tylko początek. Zresztą tutaj jest jedynie oficjalna droga. Policja i sądy to taka sama banda kretynów jak ten co to pisał Musisz wszystko robić zgodnie z protokołem i starannie wypełniać każdy świstek. Dobrze też mieć adwokata znającego się na temacie, ale szanse na odzyskanie kasy są praktycznie zerowe. Z pustego nie nalejesz, prawda?


Widzisz IgorWolski? Jednym słowem chciałeś zaszkodzić dziewczynie. Nie wiem czy jesteś faktycznie tak tępy, czy po prostu wszystko w necie jest dla ciebie zabawą, co dowodzi tylko tego, że troll z ciebie pełną gębą.

user2424612 pisze:zawiedziona jestem...myslalam ze dacie mi jakas rade ,lub przynajmniej podpowiecie o zrobic !!!!????

Dostałaś odpowiedź. Zgłoś sprawę na policję, poproś adwokata o pomoc.
Dałaś za mało szczegółów, aby można było powiedzieć cokolwiek więcej.
A pytanie o nie było na samym początku.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 17 sty 2009 15:01

…moze wrocmy do poczatku gherbid, czyli do elementarza w twoim przypadku. Przydaje sie przy nauce czytania. Ona sie nie pyta, jak znalezc posterunek policji, tylko czlowieka po numerze telefonu. Jakis idiota jej odpowiada - pierwszy link. Musze przyznac ze strona nie do konca wiarygodna, ale sa inne podobne w ktorych kupujesz informacje o danym numerze (tutaj subskrypcje). Zabezpiecza cie wtedy paypal – nie dostaniesz towaru, zwrot pieniedzy. Wie teraz przynajmniej co wpisac w wyszukiwarce. Mi sie nie chcialo grzebac.
Link drugi, na wypadek gdyby sam numer ne wystarczyl. Forum zrzeszajace specjalistow z branzy. Gwarantuje ci ze za odpowiednia ilosc funciszy, jutro bede mial na biurku zdjecia twojej migdalowej inzynier, a raczej udokumentowany raport ze jest twoja czysta fantazja.
To rada od idioty. Bardziej polecam gherbida. Idz do polskiego adwokata. Na dzien dobry pierthornie cie na pare stowek. Za miesiac powie ci ze wszystko na dobrej drodze, nastepne pare stowek, po roku ani on ciebie,ani ty jego, nie bedziesz pamietac.
Cala ta sprawa, w ogole mi sie jakos nie dodaje, wiec nie zamierzam sie dalej produkowac. Ty 2424612 gdzie jest qrwa pochwala dla mnie?

…jak mi ida akapity gherbid?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 17 sty 2009 16:43

Gwarantuje ci ze za odpowiednia ilosc funciszy, jutro bede mial na biurku zdjecia twojej migdalowej inzynier, a raczej udokumentowany raport ze jest twoja czysta fantazja.


:lol:

Fantazję to ty masz, dzieciaku.

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 19 sty 2009 21:04

To co wypisujecie na tym forum a zwlaszcza kolega gherbid to wola o pomste do nieba . nie wiem jak dlugo ty mieszkasz w UK ale chyba naprawde nie wiesz o czym ty piszesz,. koles, jesli chcesz odzyskac kase to napewno nie przez policje bo ta ma nas daleko w dupie,tak bylo i tak bedzie, jak masz problem to rozwiaz go sam.
jak ktos leci ci 3000f to napewno nie wynajmuje sie zawodawcow ,ochroniarzy lub innych zasrancow, bo oni sa mocni tylko w gebie na dysco i to wszystko.
powiem ci tak ze jakby ci ktos przetracil kulasy i to tak zdrowo to uwierz mi nawet by ci do glowy nie przyszlo zeby zadzwonic na policje,nawet bys sie nie dogadal bo bys juz wczesniej zebow nie mial, .To wszystko, co mam do powiedzenia . Nie wpeprzaj wiecej swoich mondrosci,lepieja udzielaj porad w konciku zlamanych serc.
a tej pani co nie moze odzyskac kasy to niech pogada z kolesiami z ukrainy lub litwy. zalatwiaja pozytywnie.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 19 sty 2009 21:21

Następny pseudogangster :lol: Za 3K i tropienie oszusta, który prawdopodobnie trzaska takie wałki hurtowo nikt się nie weźmie. Z dwóch prostych przyczyn. Jeżeli to fachowiec od takich przekrętów, to wie jak zniknąć. Poza tym, rzadko tacy ludzie działają solo, panie fachura. Przeważnie właśnie oni pracują dla "firm" i nikt nie wpieprzy się na minę żeby odzyskać jakieś zakichane drobniaki dla naiwnego człowieka.
Łapiesz koleżko? Koncertowo bredzisz.

A z tutejszą policją nie ma żartów. Przyjechało kiedyś do MK kilku takich szumnych kozaczków, bodajże z Luton. Tępe sterydy z nożami w łapach. Chcieli wyjąć od jakiegoś kolesia dług. Owszem, uszkodzili go, dość ostro. Ale gość miał jaja i zawiadomił policję. Wiesz panie cfaniaczek jakie są efekty zabawy kolesi w windykację? Najszybciej wyjdzie kierowca - za 2 lata. Reszta oprócz sutych wyroków, jeszcze w pudle zapierdziela na konto kolesia, żeby spłacić zasądzone odszkodowanie. I nie sądzę, żeby chcieli się mścić. Aż tak tępi nie są.

Następna akcja. W Bedfordshire pewien Cygan-Słowak, wydymał polaków na fajkach na 2K. Polacy byli na tyle tępi, że wręcz modelowo idąc za Twoim przykładem wynajęli znajomych Ukraińców. Ci się wzięli zawodowo do roboty - dali kolesiowi parę razy w pysk i kazali zwrócić do następnego dnia kasę. Następnego dnia pod dom Ukraińców zjechało się z 50 Cyganów z Bradford i tak urządzili "windykatorów", że ci chyba do końca życia będą żuli gumę palcami. Naturalnie kolejnym przystankiem w tournee był dom głupich polaków. Okazało się, że ten drobny cwaniaczek swoimi małymi przekrętami zasilał konto tych silniejszych, ot mróweczka, jedna z setek. A w razie potrzeby ci silniejsi z bezwzględną skutecznością chronią mrówcze biznesy.

Więc z łaski swojej przestań się putać, pieprzyć głupoty i kreować wizerunek świata zaczerpnięty z tandetnych filmów. Z korzyścią dla siebie i dla innych.

Jeżeli ktoś jest na tyle głupi aby dać się wyrolować, jego problem. Ale na bank taki ktoś ma za chude uszy, żeby się bawić w takie akcje. Za wysokie progi, za duże ryzyko.

Dla szaraków pozostaje tylko oficjalna droga - policja. Do tego można dorzucić wizytę w kościele. Może nie pomoże, ale człowiek poczuje się lepiej.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2009 21:44 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 19 sty 2009 21:40

user837390 pisze:To co wypisujecie na tym forum a zwlaszcza kolega gherbid to wola o pomste do nieba . nie wiem jak dlugo ty mieszkasz w UK ale chyba naprawde nie wiesz o czym ty piszesz,. koles, jesli chcesz odzyskac kase to napewno nie przez policje bo ta ma nas daleko w dupie,tak bylo i tak bedzie, jak masz problem to rozwiaz go sam.
jak ktos leci ci 3000f to napewno nie wynajmuje sie zawodawcow ,ochroniarzy lub innych zasrancow, bo oni sa mocni tylko w gebie na dysco i to wszystko.
powiem ci tak ze jakby ci ktos przetracil kulasy i to tak zdrowo to uwierz mi nawet by ci do glowy nie przyszlo zeby zadzwonic na policje,nawet bys sie nie dogadal bo bys juz wczesniej zebow nie mial, .To wszystko, co mam do powiedzenia . Nie wpeprzaj wiecej swoich mondrosci,lepieja udzielaj porad w konciku zlamanych serc.
a tej pani co nie moze odzyskac kasy to niech pogada z kolesiami z ukrainy lub litwy. zalatwiaja pozytywnie.


…no i widzicie, forum powoli staje sie miejscem,gdzie normalny angielski burak moze znalezc przydatna informacje..Oczywiscie prosze nie zapominac, ze dzieje sie tak glownie …nie, co ja mowie…wylacznie dzieki mojej na nim obecnosci.

…gherbid, slyszysz gdzie czekaja na twoje rady? W ogole, to oglaszam koniec twojej supremacji na londynku…

…837390, daj wskazowki jak kolesi szukac.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 19 sty 2009 21:46

IgorVolski pisze:W ogole, to oglaszam koniec twojej supremacji na londynku…

Leję na to ciepłym moczem i spłukuję razem z tobą.

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 19 sty 2009 21:51

...to ze moderatorzy spia, to widac...
...mysle ze dobra mysl, zorganizuj igorku cala "sprawe", zabaw sie w takiego posrednika... mysle finalnie "dobrze" na tym wyjdziesz... choc zalezy kiedy wyjdziesz...

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 19 sty 2009 21:52

gherbid - tak dla twojej wiadomosci nie jestem jakims bochaterem ani pseudogangsterem tylko jak posiedzis toche w tym kraju to nauczysz sie pewnych zeczy co mozna zrobic zgodnie z prawem a co nie,
widze ze zielony jeszcze jestes , idz poczytaj sobie swierszczyki moze tam jeszcze cos mondrego znajdziesz
nietwierdze ze metoda prawna nie jest skuteczna ale czasem niewystarcza,
i niepisz o jakichs kolesiach co pracuja dla firm jakich firm no powiedz skoro tak piszesz. bredzisz koncertowo to sie bardziej ciebie dotyczy .

kolezanko - jezeli masz jakies dane kontaktowe tego kolesia to zglos to na policje ,jak powiedzialem wczesniej to czasem pomaga,jezeli cie oleja to to pogadaj z kims konkretnym zza wschodniej granicy.

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 19 sty 2009 22:02

wiecej dramatu by bylo piszac pieciuset cyganow.
powiedz mi jedno proste pytanie - kto przy zdrowych zmyslach robi lewe interesy z cyganami, tylko chyba koles ktory ma za duzo krwi w organizmie.
widze ze dla ciebie cyganie to ,,firma,, no to to jest bardzo ciekawe.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości