O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user2424612
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2009 19:05

3000£

Postautor: user2424612 » 16 sty 2009 19:12

sluchajcie mam problem zaplacialm za auto ktore nigdy nie dostalam od goscia.oszukal mnie.chce teraz poszukac kogos kto wyegzekwuje kase 3000£ od niego .ja chce z tego tylko 1000£reszte niech sobie ktos kto jest sprytny wezmie.mam tylko jego nr.telefonu wiec trzeba by bylo poszukac adresu po numerze!!!!!jest ktos sprytny???? +44 20 3287 1691 to ten numer.piszcie albo dajcie jakies namiary jak mam po numerze adres znalesc

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 19:26

Namawiasz do złamania prawa? Gratuluję bezmyślności.
Dałaś się wydymać, zgłoś sprawę na policję, albo zakładaj sprawę w sądzie.
Na tym forum jest kontakt do adwokata, jacklawyer. Poszukaj sobie.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009 19:36 przez gherbid, łącznie zmieniany 1 raz.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 19:33


gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 19:39

IgorVolski pisze:...tu mozesz dac oferte:
http://www.closeprotectionworld.co.uk/forums.php

Hahahahahahahaahaha :D
A kto tu potrzebuje ochronę? Człowieku, nie ośmieszaj się, nikt z licencją nie weźmie takiej "pracy". Od tego są na Wyspach sądy. A nawet jak wyrok zapadnie skazujący, a gość jest cwany, to będzie płacił funta tygodniowo i figę mu się zrobi. Dotarło?

user2424612 - masz jakąś umowę? Cokolwiek co może być dowodem przeciwko gościowi? W jaki sposób przekazałaś pieniądze? Gotówka, czek, przelew z konta?

I ważna rada. Dziewczyno, nie dawaj takich ofert! To namawianie do przestępstwa, a za to, dostaniesz poważny wyrok. Dodatkowo, jeżeli znajdziesz idiotę, który próbując odzyskać kasę choć trochę uszkodzi klienta, to może skończyć się tak, że większość czasu będziesz pracowała na odszkodowanie dla delikwenta. Chcesz tego? Te marne 3000 są tego warte? Pomyśl chwilę...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 20:02

Hahahahahahahaahaha Very Happy
A kto tu potrzebuje ochronę? Człowieku, nie ośmieszaj się,


...te garbait, czy ty zawsze najmadrzejszy musisz byc? Czlowiek szuka rady, ty mu swoje moraly dyrdymaly o praworzadnosci. Jedyne co potrafisz wymyslec to polskiego papuge. Na forum http://www.closeprotectionworld.co.uk/forums.php
skladasz zapytanie o cene zlokalizowania osoby. Dostajesz oferte.Sa w stanie zlokalizowac kazdego na planecie ziemia, po numerze tel. adresie, nazwisku...numerze butow. Sam mozesz wynajac polskiego papuge, jak chcesz.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 20:10

Jednak idiota to poważne niedopowiedzenie.
Została oszukana, zgłosi sprawę policji, policja zajmie się ustaleniem namiarów. Czy ty sobie zdajesz sprawę że NIKT nie będzie ustalał czyjegoś adresu, na podstawie widzi mi się jakiejś osoby? A już zwłaszcza licencjonowany profesjonalista. A niby jak później ma odzyskać koszta takiej usługi? Bez wyroku?
Idź się leczyć, kretynie, bo to że pieprząc głupoty sam siebie ośmieszasz to jedno, ale że poważnie możesz zaszkodzić obcej osobie, to inna para kaloszy. Za dużo filmów sensacyjnych, za mało rzeczywistości. Trzeba było od razu dać link do NASA, żeby Hubblem gościa namierzyli, albo jeszcze lepiej do któregoś z portali Legion Etrangere...

Do autorki - nie słuchaj tego idioty, bo jedyne co może zrobić to wpakować Cię w niezłe szambo. Jedyna szansa to legalna droga i z całego serca odradzam Ci wszelkie wynalazki proponowane przez tego debila.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 20:30

..ty garbage,z toba to nie ma dyskusji. Wszyscy idioci dla ciebie. Czego nam lepiej nie opowiesz o swojej pani inzynier, z migdalowymi oczami,he?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 20:42

Nie "wszyscy" tylko trolle twojego pokroju.
IgorWolski pisze:Czego nam lepiej nie opowiesz o swojej pani inzynier, z migdalowymi oczami,he?

Nie zrobię ci tego biedaku, w nocy byś sobie fraglesa urwał z wrażenia...

Najbardziej mnie bawi, jak troll nie ma czego się czepić, to bawi się w przekręcanie nicka, lub dosysa się sygnaturki. Jakież to płytkie, żenujące a jednocześnie przewidywalne.
Fragment netykiety.
Niewybredne docinki, przekręcanie nicków itp. oznacza lekceważenie i jest przejawem chamstwa.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 21:04

...a troll to nie niewybredne docinki? Ty, gherbid (dobrze teraz?) ty to sie czasem smiejesz, przy tej klawiaturze? Bo cos mi sie zdaje ze ta twoja misja udawadniania wszystkim zidiocenia moze sie kiedys skonczyc tak:
http://ie.youtube.com/watch?v=8Yr-Pp4PFVA

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 21:12

Normalnie troll pełną gębą :lol:

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 21:26

gherbid pisze:Normalnie troll pełną gębą :lol:

..no dobra,pozwole ci to zakonczyc w stylu w ktorym koncza sie wszystkie dyskusje z twoim udzialem. Nawrzucaj mi jeszcze (cos cie kolka wzajemnej adoracji dzis nie wspieraja) i zostawimy tak, ze twoje bedzie na wierzchu. Autorke tematu przepraszam. Jak bedziesz chciala to namierze ci ekipe ktora sprawe zalatwi. Namierzylem polskie dziwki w Ipswich (choc nie wiem nawet gdzie to jest) to tez jest do zrobienia. Skontaktuj sie prywatnie. Pana gherbida prosimy o soczysty komentarz....

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 16 sty 2009 21:27

Czyzby ktos przeczytal artykul i sie podlaczyl :
http://anglia.interia.pl/wiadomosci/new ... li,1244109
:))

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 16 sty 2009 21:34

no tylko tam Janek chcial sprzedac samochod a tu panna chciala to autko kupic, a ze taka sama suma....., hmmm... :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 16 sty 2009 21:41

IgorWolski przejrzałem forum CPWorld - nie mogę znaleźć żadnego związanego z podobną sprawą wątku. Może podrzucisz jakiś link do konkretnego tematu? Bo coś mi się widzi że łżesz jak pies.
Zresztą czekam na info od kolegi, który zajmuje się podobnymi przypadkami, wręcz nie mogę się doczekać jego odpowiedzi.

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 16 sty 2009 21:53

gherbid pisze:IgorWolski przejrzałem forum CPWorld - nie mogę znaleźć żadnego związanego z podobną sprawą wątku. Może podrzucisz jakiś link do konkretnego tematu? Bo coś mi się widzi że łżesz jak pies.
Zresztą czekam na info od kolegi, który zajmuje się podobnymi przypadkami, wręcz nie mogę się doczekać jego odpowiedzi.


..to co rozmawiamy jak rowny z rownym? Nie jak idita z jasnie wszystko wiedzacym panem gherbidem? O co ci chodzi ? O zlokalizowanie czlowieka na swiecie? Jutro przejze forum (dzis juz mi sie nie chce, zmeczyles mnie) i dam ci dokladny link do watku...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 43 gości

cron