O samochodach, motocyklach i rowerach ...
anwil2005
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2008 18:33

Szukam auta po lewej stronie kierownicy:)

Postautor: anwil2005 » 14 sty 2009 00:11

Witam:)Zjezdzam na stale do Polski i chce kupic sobie auto,tyle ze nie ''anglika'' a ''normalne''hehe z kierownica po lewej stronie.Przegladam oferty na autotrader.co.uk i ebayu, lecz trudno znalesc tutaj takie auto.Mozna sobie zadac pytanie dlaczego akurat tutaj chce je nabyc a nie np. w Niemczech czy Holandii.Jestem zdania,ze tutaj auta jezdza po naprawde dobrych nawierzchniach i kultura jazdy tutaj jest naprawde na dobrym poziomie.Samochody musza przejsc M.O.T. ,ktory nie jest tak latwo przejsc.Wiem,ze co niektórzy sie z tym nie zgodza:P Ale... Czy jest w Londynie, Slough,Windsor,Maidenhed jakis autokomis z samochodami lhd?Interesuje mnie samochod do £2000.Wiem,ze nic specjalnego za to nie kupie nawet w Niemczech,ale...Moze ktos z Was ma taka wiedze.Myslalem takze o kupnie ''anglika''ale nie wiem jakie to sa koszta.Jesli kupie ''anglika'',to jakiego najlepiej?.Wiem,ze niektore modele (chyba Renault) sa juz przystosowane do przekladki na lewa strone.Jesli juz mialbym kupic ''anglika'' to takiego ,przy ktorym nie wydam fortuny na przewody i cala ta przekladke.Prosze Was o rade, moze jakies adresy,pomysly. Licze na Was:)Z gory dziekuje za odpowiedzi:)Pozdrawiam:) :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 sty 2009 08:53

wiekszosc aut z kierownica po lewej stronie ktore znajdziesz nie jest zarejestrowana w uk wiec nie podlega pod angielskie MOT

wiekszosc z aut z taka kierownica na polskich blachach ktore mozna tu kupic to nawet nie widzialo stacji diagnostycznych w polsce bo od paru lat jezdzily tutaj a przeglady mialy pewnie zalatwiane droga pocztowa :) a wiekszasc napraw odbywala sie na podjezdzie

nikt o zdrowych zmyslach, majac dobry samochod LHD na sprzedaz nie bedzie go sprzedawal tutaj skoro moze za pare funtow odstawic go do kraju pochodzenia gdzie na bank dostanie za niego o wiele wiecej kasy

te co sa na sprzedaz tutaj nie wytrzymalyby trodow podrozy :)

kup sobie auto w niemczech albo gdzies indziej, drogi maja takie same albo nawet lepsze

ale jesli juz sie uprzesz ze chcesz tutaj to zapewne 99,99% autokomisow jest na autotraderze a jak nie to znajdziesz je na ebayu wiec poza tymi 2 miejscami raczej ciezko cos znalesc chyba ze uszkodzone bys chcial


Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron