O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Panowie prosba o pomoc.

Postautor: IgorVolski » 22 gru 2008 18:09

Witam wszystkich. Chcialbym sie zwrocic do forumowiczow (glownie jego meskiej czesci) o pomoc w dosc nietypowej sprawie. Nawet troche wstydliwej, mozna by rzec. Niedawno przyjechalem do angli.Trzy tygodnie i pare dni. Pracuje (tzn.zap….dalam) na budowie, szesc dni w tygodniu. Mieszkam w Ipswich, w dwopokojowym mieszkaniu, a raczej norze, z czterema innymi polakami. Rzecz jest w tym ze potrzebuje….no ….jak to powiedziec …no….spuscic z kija. Wszedze czytam i slysze ze jest mnostwo dziewczyn ktore za niewielkie pieniadze pomagaja w tych rzeczach. Problem w tym ze jak probowalem popytac to nikt nic konkretnego nie wie. Gdzie ,co, jak, konkretnie. Jedyna rozrywka kolesi z ktorymi mieszkam wydaje sie byc tesco lager, jak zauwazylem. Jeden z nich dal mi nawet numer takiej dziewczyny, tylko ze numer nie odpowiada. Ci moi wspollokatorzy w ogole nie wydaja sie za bystrzy. Ja tez musze przyznac, czuje sie tu jak polski rolnik w dolinie krzemowej. Jezyk angielski znam slabo, co w tlumaczeniu na polski znaczy ze nie trybie nic a nic. Przemieszczanie sprawia powazne trudnosci, bo auta, ma sie rozumiec nie mam, a komunikacja publiczna troche mi miesza we lbie. To miedzy innymi, dlatego, nie probuje wybrac sie do Londynu. Numerow dziewczyn w Londynie jest duzo, tylko boje sie zgubic. Rodzice by sie martwili,gdyby sie dowiedzieli ze zaginalem podczas eskapady na dziwki. Dodam jeszcze tez, ze nie jestem za dobry w kontaktach damsko meskich dlatego platny seksik jest i byl dla mnie najlepszym rozwiazaniem. W polsce sprawa wydawala sie prosta, tutaj sie gubie, a wierzcie mi, wrodzony brak pewnosci siebie, nie pomaga. Tu moja do was prosba, o jakis kontakt, jakis namiar na takie panienki. Chodzi mi o polki, bo lubie tez przy tym pogadac, jak wiecie o czym mowie. Po za tym nie jestem pewien czy doroslem do seksu w obcym jezyku. Nie chce zabrzmiec zdesperowany, ale wiele mnie kosztowalo by zebrac sie na odwage, i tu napisac.Trzy tygodnie moze sie wydawac,niedlugo, lecz ja juz naprawde sie boje nawet nos wysmarkac,bo nie wiem co z niego poleci.Licze na wasza pomoc, panowie, wasze poczucie meskiej solidarnosci, no i….,no wiecie…

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 gru 2008 19:32

E tam, nie poddawaj sie. Najlepiej zapisz sie na jakis kurs angielskiego zamiast wydawac kase na dziwki - a na takich kursach jak dobrze zagadasz na pewno znajdziesz jakis 'towar' ;) No i bedziesz lepiej mowic po angielsku.
seksik w innym jezyki niczym sie nie rozni, tzn. wiem ze glupio uogolniac, ale 'zagraniczne' dziewczyny wydaja sie miec wiecej fantazji ;)
Nie wiem jak w Ipswich, ale w Londynie na takich kursach latwo sobie znalezc jakas Brazylijke, Rosjanke z ktora potem mozna sie umowic na 'szlifowanie jezyka' ;)
Wiecej wiary w siebie.
Zadbaj o higiene, schludne ciuchy (nie musza byc jakies drogie) i nie siedz wieczorami w domu.
Co do nr tel, to ja nie znam, nigdy nie korzystalem, bo uwazam ze ciekawiej jest sie troche pomeczyc ;)

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 22 gru 2008 22:49

Kurde niezle się uśmiałem.Igor Twoja opowieść nadaje się na kolejny odcinek"Londyńczycy".Jedyny ratunek to poszukiwania za pomocą jakiegoś komunikatora np.GG albo Skype.Może jakaś Słowaczka albo Czeszka?Polki to raczej za egzotyką się rozglądają.

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 22 gru 2008 23:00

no stary masz gadane, az dziw bierze ze jeszcze kolezanki nie podlapales z taka gadka powodzenia,

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 23 gru 2008 10:38

Witam panowie
Dzieki za zainteresowanie i rady. Rzecz w tym ze nie za bardzo mam je jak zastasowac. Kurs angielskiego nie wchdzi w gre. Zap...dalam od siodmej do siodmej od poniedzialku do soboty. W sobote do piatej. Zreszta jak wspomnialem na poczatku, w kontaktach twarza w twarz z dziewczynami za dobry nie jestem. Nie moge sie tu pochwalic jakimis wiekszymi sukcesami. Zeby nie sklamac, nie moge pochwalic sie zadnymi. "gadane"to moze mam,ale tylko jak siedze przed monitorem. Na zywo nie jest juz tak wesolo. Jak mialem dwadziescia lat postanowilem przestac sie "meczyc" i poszlem do agencji. Inaczej pewnie do dzis bylbym prawiczkiem. Wszedzie pisza o tym jak polskie dziewczyny w angli sobie po cichu dorabiaja. Myslalem wiec, ze tu nie zgine. Wychodzi na to, ze albo to bujda,albo naprawde robia to bardzo cicho, ze nikt o zadnej nie slyszal...Boje sie ze bede musial wytrzymac,az pojade do polski, na co sie w najblizszym czasie niestety nie zanosi. Trudno bedzie.

Pozdrowinia dla wszystkich

RAFAL27
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2008 12:22

Postautor: RAFAL27 » 23 gru 2008 12:26

Hehee:) Dobry jestes nie ma co...jezeli to co piszesz jest prawda:)
Jezeli "prowokujesz" to i tak poprawiles mi humor z samego rana:)
Co do dziewczynek to wez do reki pierwszy z brzegu numer jakiejkolwiek prasy polonijnej i zobacz w ruubryce "Towarzyskie"...albo nawet tu na Londynku...

Pozdrawiam.

PS. Skoro zap.....lasz od 7 do 7 to co robisz na necie o 18:09 i 10:38? Masz na budowie neta?
Hehehee:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 gru 2008 13:17

Moze w komorce ma ;) A kursy sa wieczorowe na pewno. Widze, ze szukasz wymowek i chcesz isc na latwizne.

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 23 gru 2008 14:19

Czekaj na Mikolaja :)

Obrazek


Wesolych Swiat !!!

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 23 gru 2008 21:24

kretyn

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 23 gru 2008 23:39

A może trochę tak do araba się upodobnij ? podkoloruj facjatę, jakiś turban na łeb , prześcieradło na grzbiet , na nogi laczki i śmiało do boju. Myślę , że i jakaś Polka ci się przytrafi. A językiem angoli to sobie umysłu nie zaśmiecaj, w twoim przypadku francuski zupełnie wystarczy, z tym językiem każdą nację obskoczysz

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 gru 2008 00:04

Zakuty Leb wrocil... :lol: :lol: :lol:

angik
Posty: 0
Rejestracja: 21 sty 2009 05:30

Postautor: angik » 24 gru 2008 06:29


IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 24 gru 2008 17:16

RAFAL27 pisze:Hehee:) Dobry jestes nie ma co...jezeli to co piszesz jest prawda:)
Jezeli "prowokujesz" to i tak poprawiles mi humor z samego rana:)
Co do dziewczynek to wez do reki pierwszy z brzegu numer jakiejkolwiek prasy polonijnej i zobacz w ruubryce "Towarzyskie"...albo nawet tu na Londynku...

Pozdrawiam.

PS. Skoro zap.....lasz od 7 do 7 to co robisz na necie o 18:09 i 10:38? Masz na budowie neta?
Hehehee:)

...przedwczoraj, nie robilismy. To znaczy poszlismy, ale nam kazal isc do domu. Nie wiem czemu, cos tam nie tak bylo. Za to wczoraj byl [piii...]. Ogloszen jest duzo, prawda, tylko wszystkie z Londynu. Trochu sie boje jechac, zeby mnie potem rodzice przez Czerwony Krzyz nie musieli szukac. Co do upodobniania sie, mysle ze, jakbym dal rady ubodobnic sie do kogokolwiek innego niz ja sam, bardziej by pomoglo...

IgorVolski
Gastarbeiter
Posty: 86
Rejestracja: 22 gru 2008 18:02

Postautor: IgorVolski » 11 sty 2009 16:40

...znikad pomocy,eh...

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 12 sty 2009 14:10

Stary,bez paniki.
Co mówi Czesio ?
Marszczyć Freda i po kłopocie... :) :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości