O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
reficul
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2007 18:34

Czy można jeszcze dzwonić z darmowych minut do Polski?

Postautor: reficul » 29 paź 2007 18:42

Witam,
mam zamiar kupić telefon na abonament i będzie to T-mobile lub O2. Dzisiaj byłem sprawdzić jakie są promocje i powiedziano mi że nie można dzwonić z darmowych minut do Polski. Powiedzcie czy jest dalej taka możliwość w tych sieciach. Słyszałem że można korzystać z darmowych minut dzwoniąc przez jakieś specjalne numery? A może ta opcje jest już niedostępna? Z góry dziękuję za informacje na ten temat. :)

user759609
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2007 19:12

Postautor: user759609 » 29 paź 2007 20:11

KOLES TY CHYBA NIE WIESZ CO PISZESZ. DOWOD: MAM ABONAMENT W O2 ZAMIAST ZAPLACIC 40F W TYM MIESIACU ZAPLACILEM 120F NUMERY NIE DZIALAJA JUZ OD MIESIACA TO CO MOGE NAPISAC JEST JEDEN 100% DARMOWY NR DLA ORANGE A ZNALEZC MUSISZ GO SOBIE SAM IM MNIEJ OSOB WIE TYM LEPIEJ I NIE WIERZ NIGDY FRAJEROM Z SALONOW ONI ZAWSZE NACIAGAJA HEHE.
W MARCU JAK W GARNCU !!!"

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 29 paź 2007 23:19

...ok. sam onegdaj wywolywalem podobny temat wiec podziele sie tym co sam stosuje...
sam mam kontrakt w O2, prawie 800 min darmowych minut ktore zawsze wykozystuje do cna i jeszcze dobijam rachunek smsami ktore niezle w sumie kosztuja,,, ale do rzeczy...
...rozwiazanie ktore kosztuje (niestety! dodatkowe £5) dodatkowy wydatek to dokupienie karty telefonicznej u Hindusow... ja kupuje karte Uni Tel ktora teoretycznie ma miec 1300 min a w praktyce to ok 300,,400 min. . Poniewaz nr dostepowy zaczyna sie na 0207....itd to system O2 zalicza to polaczenie do darmowych minut w moim abonamencie...
...czy to kozystne? oczywiscie ze nie tak jak wtedy gdy dzialaly wczesniejsze nr-y w O2, ...
... czy bede z tego rozwiazania kozystal w dalszym ciagu? Nie! Nie kalkuluje sie, zeby miec tyle minut musze placic srednio od £35 w gore,,, nawet do £75 jak musze wydzwonic wiecej i plus extra karty to staje sie b.kosztowne... wiec...
podpisalem kontrakt z Talk-Talk co daje mi za ok. £16 darmowe polaczenia z Polska + internet... w tej cene jest zawatra oplata za lacze telefoniczne !
....w arunek na ktory napotkalem sie przy pierwszym podejsciu - zeby Talk-Talk moglo przejac linie telef. od BT, kontrakt z BT musi trwac dluzej niz 3-miesiace ... przy okazji - moje obecne koszty to kom. + £11 za BT czyli niemalo... pomijam tu dodatkowe koszty podlaczenia i uzywania internetu
... niedogodnosci? ograniczenie czasu polaczenia do 70 min. ... ale jak odlozysz sluchawke to mozesz ponownie uzywac nastepnych 70...
sorry za dluzyzne... chcialem tylko precyzyjnie opisac i podzieleic sie moim rozwiazaniem...
...

Bogdan_T_UK
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2008 08:15

T Mobile za 3pensy minuta do Polski na tel stacjonarne

Postautor: Bogdan_T_UK » 17 mar 2008 08:32

Byly klient 'o2' POLECA Ci tak-taka lub kontraktowy T-mobile i przez numer dostepowy....' Dzwoni sie pod 07755 220 220. Pobiera 3p za minute. Sprawdzone. Nic nie trzeba doladowywac (oprocz karty t-mobile, rzecz jasna), ani nigdzie sie rejestrowac. Karta kosztuje 5 funtow i te 5 funtow jest dawane na' .......... otrzymujesz dobrej jakosci polaczenie za rozsadna stawke.

http://forums.londynek.net/viewtopic.ph ... ght=mobile

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: T Mobile za 3pensy minuta do Polski na tel stacjonarne

Postautor: kordian » 18 mar 2008 17:49

Bogdan_T_UK pisze:Byly klient 'o2' POLECA Ci tak-taka lub kontraktowy T-mobile i przez numer dostepowy....' Dzwoni sie pod 07755 220 220. Pobiera 3p za minute. Sprawdzone. Nic nie trzeba doladowywac (oprocz karty t-mobile, rzecz jasna), ani nigdzie sie rejestrowac. Karta kosztuje 5 funtow i te 5 funtow jest dawane na' .......... otrzymujesz dobrej jakosci polaczenie za rozsadna stawke.


Ok, zgadzam sie z kolegą w temacie, ale nie całkiem...
Smiem sywierdzić nieśmiale
że telefon w TAK-TAKu to chyba poraszka w Londynie?
Jak ktoś zasuwa (TAK JAK JA KIEDYŚ) na zmywaku :P ,
to nie stać NAPWENO, na opłaty roamingowe!
Jestem o tym wewnęrznie, i dogłębnie przekonany! :wink:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 mar 2008 08:23

Kordianku czytaj ze zrozumieniem i wysil choc raz mozg a nie tylko miesnie. Przedmowcy chodzilo o pre-paid angielski tylko poprostu nazwal go tak-takiem...

tia
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2007 11:21

Postautor: tia » 05 kwie 2008 19:16

Njlepiej dzwonic ze stacjon na stacjon w Polsce ,Europie i USA

0844 825 2040 ZA 5p,min

Dzwonie na te numery juz od bardzo dawna i wszystko gra.

bo z tymi numerami w 02 i innych ,to juz roznie bywalo.
Pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości

cron