O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1400443
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2007 12:08

Czeki

Postautor: user1400443 » 31 paź 2008 11:58

Witam. Mam takie pytanie. Gdzie mogę "zcashować" czeki nie czekając na autoryzację w bankach? Słyszałem, że można je sprzedawać z jakimś tam % czy znacie takie coś i gdzie można się udać, aby na 100% sprzedać czek nie czekając? A dobrze by było gdyby ktoś jeszcze wiedział ile % pobierają ...

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 31 paź 2008 12:11

Kolo stacji metra (raczej nie w centrum) szukaj wielkich talbic z napisami "Cash cheques" czy jakos tak. Nie spotkalem sie zeby ktos dal cala wartosc czeku. Ale probuj.

pozdrawiam

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 31 paź 2008 12:34

mozesz isc np do chequepoint to jest sprawdzone,niewiem ile procent biora chyba 5% ale nie jestem pewna,duzo jest takich biur gdzie sie oglaszaja `cash cheques`,ale takie lokalne biura duzo biora,kiedys bylam u siebie w okolicy to pobrali mi chyba 8%,to tego zdjecia mi robili,ale to bylo dawno juz chyba 3lata wiec teraz napewno stawki wzrosly,musisz oczywiscie wziazc ze soba dowod tozsamosci,i poswiadczenie adresu,jezeli czek jest na bardzo duzo kwote to moze bedziesz musial czekac .Ponizej masz link do chequepiont,tam znajdziesz ich adresy oraz wszystkie info na temat czekow.

http://www.chequepoint.com/riviera/cheque-cashing.jsp

user1400443
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2007 12:08

Postautor: user1400443 » 03 lis 2008 17:47

Tak dla wiadomości niektórych co szukają odpowiedzi do podobnego zagadnienia jak moje ... w Londynie jest taki bar jak "Biały Miś" ... White Bear ... jest to w pobliżu stacji Kenington ... wyjść ze stacji ... przejść na drugą stronę głównej ulicy i w lewo ... iść a napewno się zauważy (duże szyldy) ... tam wystaczy siąść przy stoliku z czekiem w ręce ... podejdzie ktoś do was i spyta czy chcecie sprzedać czek ... pobiera 5,5% za czek ... mi przy kwocie 130Ł nawet nie zapytał o dowód ... gotówka od ręki


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 43 gości