O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ekonomzks
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 12 maja 2008 15:42

NAJLEPSZE MIEJSCE NA OśWIADCZYNY !!!!! gDZIE ????

Postautor: ekonomzks » 18 paź 2008 00:07

jAK W TEMACIE...GDZIE POLECACIE ? :) RESTAURACJA ? MOZE PARYż ?

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 18 paź 2008 01:31

wybralbym niebo czyli oswiadczyny podczas lotu balonem http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... 198684.htm

ekonomzks
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 12 maja 2008 15:42

Postautor: ekonomzks » 18 paź 2008 08:33

Niestety nie ma takiej opcji bo dziewczyna ma lek wysokości :)

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 18 paź 2008 10:41

Ciezko powiedziec jezeli nie wiem co Twoja ukochana lubi robic i jakie sa Jej marzenia.
Z miejsc ktore wybralbym: np. Greenwech jest takim symbolicznym miejscem gdzie lacza sie dwie polowki ziemi...
Richmond- mozna wynajac lodke,
Po Tamizie plywaja tez wieksze jednostki wiec mozna i tam
Wenecja-gondola
Jakis zamek w Szkocji..

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 18 paź 2008 11:05

...przezornie... zarezerwuj tez miejsce w kolejce w sadzie po rozwod... ponoc dluga...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Re: NAJLEPSZE MIEJSCE NA OśWIADCZYNY !!!!! gDZIE ????

Postautor: gherbid » 18 paź 2008 11:25

ekonomzks pisze:RESTAURACJA ? MOZE PARYż ?


Restauracja "Jules Verne" - drugie piętro wieży Eiffela - warto zrobić rezerwację miejsca przez net. Jeżeli wybranka woli spacery i ładne widoki, polecam albo most Pont Neuf, albo też deptaczek z widokiem na Notre Damme, ale koniecznie wieczorem ;)

muzzy2500
Gastarbeiter
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2008 00:08

Postautor: muzzy2500 » 18 paź 2008 11:32

opowiem ci jak ja to zrobilem
w trocadero na najnizszym pietrze jest fotograf ktory robi swietne zdj w starym stylu np z lat 1920 albo z czasow dzikiego zachodu, sa tam odp stroje itd. gdy moja narzeczona poszla sie przebierac ja powiedzialem fotografowi co chce zrobic, i ustalilismy ze zacznie nam trzaskac zdj, ustawiac nas i przestawiac i ze da mi znac kiedy bedzie robil oststnie zdj, kiedy dostalem sygnal ukleklem i trzesac sie powiedzialem swoje, ona byla w totalnym szoku, i wszystko jest uwiecznione, prawdziwe emocje itd, fajnie sie spoglada od czasu do czasu na to zdj , tez kombinowalem caly weekend jak to zrobic, wydaje mi sie ze restauracje i pierscionek w kieliszku czy w jedzeniu to juz troche oklepane, ale nie mniej zycze powodzenia, mam nadzieje ze powie TAK
narka

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 18 paź 2008 13:16

A ktos zrobil tak:

Trochę się pokłóciłam z moim chłopakiem. No właśnie, chłopakiem czy już narzeczonym? O to cały spór.
Wczoraj baraszkowaliśmy sobie w domciu, bo moi rodzice pojechali na wakacje do Rucianego-Nidy. Uwielbiamy zabawy analne, więc było trochę lizanka pupy i tak dalej... Nagle on mówi "kochanie, a teraz pogmeraj mi ręką w Grocie Nestle" - tak żartem mówimy na odbyt. Robiliśmy tak juz nieraz (tylko nie mówicie że on jest jakimś kryptopedałem, bo wcale tak nie jest!), więc nasmarowałam dłoń i włożyłam i nagle czuję że on w środku coś ma! Chwyciłam to w palce i wyjęłam, a to złoty pierścionek! On wtedy mnie pocałował i powiedział, trochę speszony z wrażenia "to zaręczynowy". I spytał czy oryginalnie to wymyślił. No muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona i to niemile... uważam że już przesadził Co innego zabawy w łóżku a co innego zaręczyny...wolałabym tak tradycyjnie z kwiatkami i pierścionek w pudełeczku...a nie tak z tyłka
Obraziłam się trochę, on przeprasza i juz w sumie nie wiem... może potraktowac to bardziej na luzie? Macie podobne doświadczenia?
Pozdrawiam, Kaśka


Zrodlo: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3794315

Dona_J
Emigrant
Posty: 101
Rejestracja: 13 lis 2007 09:44

Postautor: Dona_J » 18 paź 2008 17:02

kolezanka ostatnio byla na tower bridge i widziala jak tam sie facet swojej dziewczynie oswiadczyl ;)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 18 paź 2008 20:30

Jezeli nie musi byc koniecznie restauracja, to moze cos sam od poczatku do konca przygotuj w domu ladnie zastawiony stol... choc to moze byc podchwytliwe jak nigdy tego nie robisz i dosyc przewidywalne...

W/g mnie miejsce mniej jest wazne niz osoba :)

Powodzenia

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 30 paź 2008 13:55


JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 30 paź 2008 18:08

Paryz to naprawde cudowne miejsce na zareczyny,pod wieza Eiffle`a szczegolnie,ale sa tez napewno piekne miejsca tutaj,a co gdybys zabral ja tam gdzie sie poznaliscie?bycmoze to bylo w Polsce,albo zglos sie do telewizji jesli masz odwage chyba ze narzeczona nie lubi tyle zamieszania w okol siebie wiec w restauracji w jakims pieknym miejscu ,pieknej nocy...cudownie.Mozesz jeszcze do tego wynajac pokoj w jakis dobrym hotelu jezeli cie na to stac i tam spedzic razem zareczynowa noc zeby wszystko bylo takie wyjatkowe jak same zareczyny.Powodzenia

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 paź 2008 18:34

Wlasnie wpadlem na fajny pomysl. Ja sie nie bede oswiadczac nikomu, wiec moze sie Tobie przyda :) Wiec:

Nagrywasz jakas ciekawa przemowe do swojej lubej + ew ze sie oswiadczasz na video.
Wybierasz jakis fajny romantyczny film w kinie. Bierzesz swoja lube na seans jak gdyby nigdy nic.
Ale wczesniej zagadujesz z wlascicielami zeby na koniec filmu lub na poczatku (lepiej na koncu chyba) puscili Twoje video :)
Jak powie tak, to wtedy z gory spadna balony, jakas fajna muze ziomek wlaczy, ludzie zaczna sie cieszyc itd ;)

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 30 paź 2008 19:07

dobry pomysl ale licz sie z tym ze na koncu filmu ludzi zwykle sie spiesza do wyjscia,i bedzie gwar i ona tez moze nie zauwazyc,to moze lepiej w trakcie reklam na poczatku,a moze on juz sie oswadczyl?

ekonomzks
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 12 maja 2008 15:42

Postautor: ekonomzks » 30 paź 2008 21:46

Jeszcze sie nieoświadczyłem :) fajny ten pomysł z kinem, ale raczej wybiore Kraków..spacer..kolacja .. i hotel... :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości