O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
brdm
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2008 20:03

Czy taki wystep w uk jest mozliwy?

Postautor: brdm » 24 wrz 2008 22:19

http://pl.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go

czy taki występ w uk jest możliwy ?
co o tym sądzicie ?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 24 wrz 2008 22:52

Padlem.

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 25 wrz 2008 08:55

hahah... to wideo to byl dla mnie niezły przypał...

ogladalismy to z lubym na tubie i smialismy sie do rozpuku

tego samego dnia przyszla do nas na filmy kolezanka z chlopakiem, zaczela sie bawic youtubem i z usmiechem na twarzy powiedziala 'no to zobaczmy jakie swinstwa ogladaliscie na youtube'

luby sie zapalil, i zanim zdazylam zaregowac, film zostal zapuszczony.

i zrobilo sie bardzo, bardzo niezręcznie...

bo kolezanka pochodzi z Turcji, a jej facet to bardzo 'taktowny' Anglik... :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 wrz 2008 09:09

dlaczego mialby byc niemozliwy ? z tego co wiem nasmiewanie sie z terrorystów jest legalne :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 25 wrz 2008 11:29

Ale co w tym niezrecznego? brak dystansu do samego siebie?
To jest jedna z rzeczy ktorej nie lubie w turkach (oprocz tego ze na strzelaniny przychodza z nozami :) ).
Jak sie te domki z ksiezycem nazywaja ? w Londynie widzialem sporo, w Niemczech tez calkiem duza ilosc i caly czas nagonka o tolerancje... A tak Turcja to ten otwarty kraj co pala domy chrzescijan i jakies fochy maja do ubiorow europejczykow...

To, ze zrobilo Ci sie niezrecznie znaczy, iz zaczynasz przesadzac. Jakos jak ogladam polskie kabarety nie czuje sie niezrecznie... Powinienem?

No offence.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 wrz 2008 11:51

O to chodzi w tym calym poprawnie politycznym bagnie, zeby nam wmowic ze rzeczy które przez cale zycie uwazalismy za normalne nagle staly sie niezreczne, moga kogos urazic albo nawet sa zle.
Komu by pare lat temu przyszlo do glowy ze kawal moze byc nieodpowiedni (przeciez to tylko kawal) albo ze obchodzenie swiat bozego narodzenia moze kogos urazic.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 25 wrz 2008 12:00

Artur ja bym to porownal do naszego polskiego zapatrzenia w kosciol... kazde dziecko wie, ze gosposia ma syna z proboszczem, i ze ten nowiutki co roku golf jest z tacy ale nie no nie mozna go urazic takimi oskarzeniami :).

Bardzo slusznie zauwazyles... stara sie nam na sile wmowic, ze kogos mozemy urazic... ale ciekawe dlaczego najglosniej wmawiajacy to nie zauwazaja urazonych wsrod ziomkow swych?

To jest skecz mowiony przez profesjonalnego komika... nie banda skinow biegnaca z widlami przez miasto i goniaca turka czy tam Ahmeda... jezeli nie widzi ktos takiej roznicy to pewnie na pytanie (rodem z bash) dodaj liczby swojego IQ odpowiada 2 miliony...

Dawno temu wkleilem dosyc dlugi cytat o zmianie czasu letniego na zimowy, ktos pamieta? Powoli dzieje sie tak samo z kazda dziedzina zycia... bez zastanowienia jak roboty powtarzamy co mowi polityk, prasa, radio, telewizja...

No coz jeszcze tylko 2 male kroczki i dzieki poprawnym politycznie osiagniemy stan 1984.

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 25 wrz 2008 13:15

Ja sie nie przejmuje, w razie czego Brain nas ocali. prawda?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 wrz 2008 13:24

polacy dadza rade, obalili komune to z tym sobie nie poradza ?! :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 25 wrz 2008 13:54

LNOVSKIxPMOVICH pisze:Ja sie nie przejmuje, w razie czego Brain nas ocali. prawda?


o jejku... muppet szuka nadzieji.

dorian_gray
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2008 06:36

Postautor: dorian_gray » 28 wrz 2008 02:16

Brian, czemu ty, człowiek bez wątpienia zastanawiający się, jesteś taki obsesyjnie antykościelny?
Antyklerykalizm zszedł dawno do poziomu magla.
Jaranie się nim w wykonaniu MarcFloyda byłoby dla mnie zupełnie zrozumiałe, ale ty?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 28 wrz 2008 10:10

Probuje sie doszukac mojego "antyklerykalizmu"... a moze chodzi o to, ze bronie w wypowiedzi chrzescijan w konfronacji z tolerancyjnymi inaczej innymi wyznaniami (no moze nie wszystkimi)?

dorian mozesz rozwinac, wytlumaczyc? jezeli tak to poprosze.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 wrz 2008 12:10

podejrzewam ze dorian_grayowi chodziło o to ze jechanie po kościele jest już niemodne bo wszędzie to już było i temat jest zużyty jak tirówka :)
Następnym razem brain gdy będziesz robił takie porównania to nie zapomnij zapoznać się z najnowszymi trendami. Teraz się jedzie po PiS i kaczkach. Musisz w każdej wypowiedzi przemycić co najmniej trzy odmiany słowa kaczka, jako obelg używaj słów moher lub słuchacz radia maryja. Jeśli nie zrozumiesz co ktoś napisał lub nie wiesz jak zripostować to po prostu odpowiedz mu "berecik moherowy cie chyba uciska" lub inny błyskotliwy tekst, wszyscy będą się śmiali z tego wysublimowanego dowcipu i nikt nie zauważy twojej ignorancji. Mam nadzieje ze moje rady pomogą Ci się odnaleźć w dzisiejszym internecie :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 28 wrz 2008 21:44

Dzieki Artur, czulem sie taki zagubiony a teraz juz jasno wiem jak wyrazac swoje zdanie... kacza twoja mac. Z mojej strony jeszcze bym dodal pare rad ale sa one zbyt przejzyste i juz wytkniete (choc watpie zeby ktokolwiek je zauwazyl pomimo, ze sa wyrazne jak kaczka w przereblu). Jeszcze moglbym komus podpasc jak TVN Radju Maryja.

:)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 28 wrz 2008 22:59

kacza twoja mac, kaczka w przereblu, kaczka szpitalna do siusiania, kaczka dziennikarska.........nawet Jan Brzechwa uznal kaczke za Dziwaczke.....no kanal normalnie, wszystko co niefajne to na to biedne stworzenie...
...a tak bardzo w jakiejs bajce chciala byc labedziem.... :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 107 gości

cron