Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
user1452533
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2007 11:52

Problem z landlordem

Postautor: user1452533 » 08 wrz 2008 23:18

od 6 lat wynajmuje flat ,wszystko ukladalo sie pomyslnie do niedawne ,kiedy popsulo sie ogrzewanie a wraz z nim ciepla woda na domiar zlego shower zaczal kopac pradem,postanowilem skontaktowac sie z landlordem ale okazalo sie to niemozliwe wiec zaprzestalem transferowac rent i tak juz jest od 5 miesiecy i nie za bardzo wiem jak zachowac sie w takiej sytuacji,sa moze jakies insytucje ktore sa w stanie mi pomoc,poniewaz nie chcialbym miec pozniej klopotow z powodu opuszczenia mieszkania bez wypowiedzenia,naprawilbym to wzywajac fachowcow ale nie wiem czy ktos zwroci mi koszty

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 09 wrz 2008 07:02

jako osoba ktora wynajmuje nie powinienes naprawiac zadnych rzeczy. Jestes tenant, zaplaciles Bond jezeli cos poniszczysz i sie wyprowadzisz to wtedy nie odzyskujesz pieniedzy z bond trust.

Ale z tego co tutaj piszesz ze nie placisz rent przez 5 miesiecy to znaczy ze prosto od landlorda to wynajeles....
Pewnie umowa bylo gowniano napisana . W kazdym razie, on bedzie mial duze problemy zeby cie z tamtad usunac. Poprostu korzystaj z sytuacji i mieszkaj za darmo, a jak przyjdzie 'Notice to vacate' i w koncu landlord z polcija przyjdzie ze usunac cie , (co i tak jest maloprawdopodobne jak to nie jest przez agencje)

Ale masz glowny powod; landlorda odpowiedzialnosc zeby wszystko dzialalo , ty nie popsules tych rzeczy w lazience to dlaczego placic rent jezeli to jest jeszcze nie naprawione

I na dodatek brak kontaktu z landlordem.
Jezeli myslisz ze top jest chamski sposob i nie jestes 'z tych' osob ktore na chama mieszkaja gdzies dopuki ich nie wyrzuca, to przeciez maasz swoje prawa jako Tenant, zglos sie do jakiegos tenant association i spytaj jak prawnie to wyglada w takiej sytuacji jaka nastala, ale napewno landlord przegrywa w tej chwili bo ci nie dostarcza serwisu za ktory placisz(les) - czyli mieszkanie bez usterek.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości