O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
rs76
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2008 23:56

pogotowie krawieckie

Postautor: rs76 » 20 sie 2008 23:46

Witam,Czy to dobry pomysl na zarobienie paru funtow?Poniewaz narazie ze wzgledu na dzieci nie moge podjac pracy pomyslalam sobie o takim zarobku. Czy to ma waszym zdaniem szanse powodzenia?Moge skracac spodnie,wymieniac zepsute zamki itp.Prosze o Wasze opinie, bo nie wiem czy jast sens inwestowac w maszyne do szycia :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 sie 2008 00:09

Jakby koszt skrocenia spodni byl mniejszy od nowych to bym sie skusil :)
Niedawno na imprezie w innym miescie sobie po pijaku kupilem nowe ciuchy i spodnie przydlugie sie okazaly :)
Ale wydaje mi sie ze to na granicy oplacalnosci taki biznes, bardziej jako hobby :)
W kazdym razie super, ze nie chce Ci sie siedziec bezczynnie w domu.
Pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 sie 2008 07:21

no wlasnie, koszt nowych ciuchow jest jednak zazwyczaj dosc niski. Chociaz sa oczywiscie wyjatki. Zawsze mozesz zobaczyc czy uda ci sie zdobyc klientele.

I rowniez przylaczam sie do zdania poprzednika ze to dobrze ze nie chcesz pozostac bezczynna.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 21 sie 2008 09:17

zalezy kochana w jakiej dzielnicy chcesz ten biznes prowadzic, moja znajoma filipinka jest krawcowa i ludzie jej przynosza wszystko do przerobek nawet jednego guzika do przyszycia placac przy tym za niego £2, za skrocenie spodni placa £11 wiec jak placa za garnitur £1000 to chyba im sie oplaca :lol:

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 21 sie 2008 09:51

u mnie w miescie jest taki polaczony krawiec z pralnia chemiczna, nie wiem czy jakby byl sam krawiec, to by sie utrzymali...

a z drugiej strony, mnie sie wydaje ze to jednak niektorym jest potrzebne, co czlowiek to inna postura, ja czesto mam problem, bo jestem niziutka ale mam hmm... atrybuty :P wiec potrzebuje zawsze skracania rekawow marynarek...

i moze faktycznie trzeba sie zastanowic nad dzielnica... lepsze sklepy oferuja darmowe poprawki krawieckie, wiec lepiej celowac w biedniejsza czesc klienteli...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 21 sie 2008 10:00

no moze i lepsze sklepy oferuja darmowe poprawki ale juz nie naprawy, a poza tym wiele bogatej klienteli zaopatruje sie na wyprzedazach kupujac czesto za duze lub za dlugie ciuchy tylko dlatego ze im sie material podobal no i pozniej raj dla krawcow :wink:

a biedniejsza klientela nie wyda na krawca bo kupi taki rozmiar jakiego potrzebuje i wyda na za to mniej niz za przerobke.
Ludzi o nieproporcjonalnych gabarytach nie jest az tak duzo...

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 29 sie 2008 11:35

Ja bym z taakiego czegos kozystal dlatego ze ciagle spodnie mi sie przedzieraja na dole przy butach, i duzo mam swetrow co jest popsutych
i kurtki mi sie zawsze robia dziury ppodarte.

user2102841
Gastarbeiter
Posty: 49
Rejestracja: 12 sty 2008 20:57

Postautor: user2102841 » 29 sie 2008 12:22

Do kobiet : nie macie problemow z dlugoscia spodni? Ja kiedy znajde wreszcie idealnie lezace jeansy, zawsze okazuja sie byc jakies 3 cm za dlugie. Mam 162 cm wzrostu i proporcjonalna budowe ciala (szczupla ale nie chuda). Takie jeansy skracam sobie sama. No i z bluzkami zwykle tez jest problem - potrzebuje takie dosc obcisle w talii ale z odpowiednim miejscem w klatce. A tu w klacie nie ma tyle miejca i trzeba kupic wiekszy rozmiar, co nie prezentuje juz sie tak dobrze :? Rzadko trafiam na idealny ciuch...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron