O wszystkim na tematy prawne
zabulkaa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2008 13:35

Zmiana nazwiska po ślubie?

Postautor: zabulkaa » 18 sie 2008 13:38

CO MUSZE ZROBIC ZEBY ZMIENIC NAZWISKO. SLUB BYL W POLSCE, AKT SLUBU JEST TEZ PO POLSKU. MUSZE GO PRZETLUMACZYC NA ANG CZY MOGE BEZ TEGO ZMIENIAC DOKUMENTY. JESLI POTRZEBNE TLUMACZENIE GDZIE MOZNA TAKE ZROBIC. INTERESUJA NIE POLUDNIOWO - ZACHODNIE OKOLICE LONDYNU, NP GUILDFORD, WOKING

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 18 sie 2008 14:07

Hej po moim ślubie moje nazwisko zmienili sami w urzędzie stanu cywilnego,z tego co pamietam,bo miałam konkordatowy,to pytali w urzedzie o zmiane,ale także w kościele ksiądz wysyłał papiery.U mnie tak było sami już zmienili i nic nie załatwiałam. :lol:

zabulkaa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2008 13:35

Postautor: zabulkaa » 19 sie 2008 14:03

w polsce juz mam zalatwiana zmiane dowodu itp. ale moje pytanie odnosilo sie do zmian w anglii, typu zmiana w banku, driving licence itp. zastanawiam sie czy musze tlumaczyc akt slubu na ang czy nie.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 19 sie 2008 14:25

zabulkaa papier po polsku nie ma specjalnej wartosci w UK, bo przeciez polski jezykiem urzedowym tu nie jest (jeszcze :wink: ), wiec polecam wybranie sie do tlumacza - najlepiej przysieglego, to sie nikt nie przyczepi. mam w domu adres do dobrej tlumaczki, moge wrzucic wieczorem


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron