O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Adamoss
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2008 09:13

Postautor: Adamoss » 24 lip 2008 01:51

Nie wiem czy jeszcze piszesz tą pracę, ale ciekawą i dającą do myślenia różnicę między nami odkryłem przy badaniu rynku (niestety juz na własnej skórze). Otóż Anglicy bardzo wstydzą, a wręcz boją się mówić o rzeczach związanych z seksem, erotyką. Sprzedawałem kiedyś na markecie śmieszne kubki z postacią kobiety i mężczyzny zobacz: śmieszne rzeczy i większość Anglików była jakoś zakłopotana, a część wyrażała opinię że to rude. Natomiast Polacy mówili że są super, a nawet czarnoskórzy śmiali się i mówili, że są świetnie (i chyba to najwięcej oni ich kupili). Również o tym rozmawiałem z moim dobrym znajomym Angliku, dyrektorze kilku firm i powiedział mi, że Anglicy unikają tematu seksu, zwłaszcza jeśli chodzi o biznes. Dlatego też rzeczy takie jak śmieszne kubki są w Polsce bardzo popularne i są traktowane z uśmiechem w Anglii mogą być interpretowane zupełnie inaczej. Nie ma się co dziwić, co przecież Anglicy. Powodzenia w pisaniu pracy.


Ladnie przemycona reklama :)
Link usunalem, ale wyrazam uznanie - tym razem przynajmniej nie bylo to "na chama" jak ludzie zazwyczaj robia.
MarcFloyd

Coyote
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2007 03:48

Postautor: Coyote » 24 lip 2008 02:23

Mysle, ze polski pan nauczyciel (sic) lejacy na tory niezle sie wpisuje w watek roznic kulturowych.

FUND
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 lip 2008 07:29

Postautor: FUND » 24 lip 2008 12:29

A co go sprodowalo?
bo polacy wiecej sikaja dlatego ze 1. duzo pija 2. duzo zra amfetamin i ekstazy
tak jak juz tu jeden polak mowil o tym narkotyku.


A Anglicy, cpaja heroine , i tez kokaine.


Brak tez spirytysu po zlotowke za setke

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 lip 2008 12:35

mysle ze najzwyczajniej w swiecie chcialo mu sie [piii...] lac a nie pomyslal ze jak prad nie idzie gora to pewnie dolem :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości