O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user2097663
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2007 16:26

Postautor: user2097663 » 09 paź 2007 16:42

GONZO z kad ty sie wzioles w tej angli wcale sie z toba nie zgadzam.Zyje tu juz trzy lata pracuje w 4* hotelu na stanowisku manegera nie sdze ze smierdza mi giry i ze odliczam do pierszego.skoro tak wedlug ciebie zyje sie nam sie zle to jak sadzisz po co tu wciaz przyjezdzamy,zrub cos ze soba a nie narzekasz pamietaj ze wszystko zawdzieczasz sobie, :evil:

Skywalker
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2007 00:54

Postautor: Skywalker » 10 paź 2007 00:12

Gonzo!
Myślałem, że stać Cie na odrobine oryginalności...
A Ty wziąłeś skopiowałeś i wkleiłeś...?
Wstyd!...



Mr Kitchen Porter

user568083
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2007 17:58

Postautor: user568083 » 10 paź 2007 18:29

Zaskakujace doktorze BONZO jak szybko i trafnie zaszeregowales profil tej kilkuset tysiecznej emigracyjnej holoty? Do ktorej zreszta badz co badz sam nalezysz. Chyba ze akurat ty przybyles na specjalne zaproszenie rodziny krolewskiej zeby wypisywac takie jak powyzszy twoj post socjologiczne pie.... Sam mam dosc spory dystans do Polakow w tym kraju ale nigdy nie wpadlbym na pomysl zeby tak szufladkowac ludzi i pomimo ze gdzies otarles sie malenki procent prawdy to jednak tym co napisales obraziles bardzo wiele osob. Jakie masz prawo ich tak oceniac nie masz pojecia kto po co przyjechal, czy pracuje za 5 czy 15 funtow ani nawet ktory kolega 'alkoholik' kogo sciagnal do pacy przy przezucaniu obornika.A nawet , jesli to czesto ci ludzie wykazali sie duza odwaga opuszczajac niezadko rodzine i cale dotychczasowe zycie zeby sprobowac zarobic dla nich na nieco godziwsze warunki i nie ma nic zlego w tym ,ze proboja przezyc za 5czy 10 funtow tygodniowo ,mieszkaja po 5 a w dni wolne od pracy pija te tanie piwa.Bo to ICH wybor a tobie nic do tego. Moze wolalbys zeby pili tak samo drogie trunki w ojczyznie ,dzieci jadly kaszanke z chlebkiem a po nowe podreczniki robiliby wspolne wypady do MOPS-u a o wlasnym M zostaloby tylko pomazyc.Ta praca ktora tak dobrze opisales daje im nadzieje ze kiedys bez flustracji wroca i moze... bedzie lepiej.Gonzo a moze tak, z tego drwisz ,znasz doskonale srodowisko bo widzac tych ludzi to jakbys patrzyl w lustro? Tak czy inaczej trudno sie dziwic ze wszyscy jestesmy dla siebie wilkami w obcym kraju jesli takie jak twoja opinia utrwala nam sie jako stereotyp nowej emigracji.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 paź 2007 09:17

user568083: Gonzo nigdzie nie wyjechal. Grzeje turbine we Wroclawiu.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 11 paź 2007 10:39

turbina to ksywka jakies nastoletniej prostytutki narkomanki z Wroclawskiego dworca PKP ? :wink:

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 11 paź 2007 11:26

Artur79 pisze:turbina to ksywka jakies nastoletniej prostytutki narkomanki z Wroclawskiego dworca PKP ? :wink:

ech rozmarzyłem się, przypomniałem sobie te wszystkie koleżanki, co roku nowe w akademikach, gorące turbinki 8) :roll: :wink: :lol:

anmi
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2008 22:27

GONZO to

Postautor: anmi » 12 paź 2007 21:50

stary zgryźliwy tetryk i tyle

chciałbym Cię spotkać osobiście ,powiedziałbym Ci co o tobie myślę :D
ps.lubisz oglądać Baseball :D chętnie bym Ci pokazał kij do Baseball,a z bliska

user1553192
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 28 sie 2007 11:00

po czesci

Postautor: user1553192 » 13 paź 2007 02:45

:roll: nie wiem kim jestes gonzo, ale wiem jedno, napewno nie jestes w polsce!

I niestety to co piszesz jest prawda najgorsza i najochydniejsza.
Nasza polska sie pokrecila. Narod sie zakrecil. Wyjechala czesc ludzi na saksy i kazdy mysli ze to dobre rozwiazanie. Jestem tutaj, zarabiam i gowno. W nocy placze za polska, na dom nigdy nie bedzie mnie stac, sreszta o to sie nie martwie bo juz go mam, i tesknie za rodzina. Mecze sie psychicznie. Po co?? Bo oni mowili ze jest lepiej. Nie wiem kiedy zmadrzeje i wroce do polski. Klepiac biede tam bylam bardziej szczesliwa niz bedac tutaj. W tej obludzie, zazdrosci...w tych klamstwach.

kolanko
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2007 10:37

Postautor: kolanko » 13 paź 2007 10:40

ale glupoty tu nawypisywales. nie ze wszystkim ale prawie. to jakis dramat co ty tu wypisales. proponuje nikomu tego nie czytac.

user1828738
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2007 17:44

Postautor: user1828738 » 13 paź 2007 17:54

Stary,(nie)dobry Gonzo Tobie juz nie odpisze poniewaz nowa szata graficzna forum oraz powiedzmy szczerze "piekna" szybkosc nie pozwalaja mi znizac sie wiecej do Twojego poziomu.
Odpisze natomiast tej kolezance ktora pisze o cierpieniu i plakaniu w nocy.
Wiesz ja rowniez tesknie, rowniez wynajmuje pokoj i rowniez wiem gdzie jest moj dom nie moge jednak zrozumiec dlaczego jesli sie tak meczyc nie wracasz do Polski. Wiesz moze naprawde dasz sobie tam rade tak jak tutaj a rodzina zrekompensuje jakies tam mniejsze profity za prace.
Ze swojej perspektywy odpowiem CI ze ja sie czuje tutaj dobrze, oczywiscie tesknie ale czuje sie tutaj jak napisalem dobrze i z wlasnego wyboru tutaj jestem. Doradzam Ci jeszcze raz nie rob nic na sile jesli to tak Cie lamie.Zycie jest za krotkie i za piekne aby sie umartwiac i cierpiec z wyboru.

Pozdrowienia dla Kaczynskich (taka mala agitacja przedwyborcza...)
i moj glos w sprawie tych panow: "ziemniaki"

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: po czesci

Postautor: MarcFloyd » 13 paź 2007 21:33

user1553192 pisze::roll: nie wiem kim jestes gonzo, ale wiem jedno, napewno nie jestes w polsce!

I niestety to co piszesz jest prawda najgorsza i najochydniejsza.
Nasza polska sie pokrecila. Narod sie zakrecil. Wyjechala czesc ludzi na saksy i kazdy mysli ze to dobre rozwiazanie. Jestem tutaj, zarabiam i gowno. W nocy placze za polska, na dom nigdy nie bedzie mnie stac, sreszta o to sie nie martwie bo juz go mam, i tesknie za rodzina. Mecze sie psychicznie. Po co?? Bo oni mowili ze jest lepiej. Nie wiem kiedy zmadrzeje i wroce do polski. Klepiac biede tam bylam bardziej szczesliwa niz bedac tutaj. W tej obludzie, zazdrosci...w tych klamstwach.


Profil z jednym postem. WItamy cie, alter ego Gonza!

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 14 paź 2007 00:41

Chłopcze o dzwięcznej nazwie ANMI.Wyskoczenie do mnie z baseball'em do mnie jest tym samym co skok do basenu bez wody.
No i co to jest do cholery "tetryk"??? :lol:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 14 paź 2007 00:42

Chłopcze o dzwięcznej nazwie ANMI.Wyskoczenie do mnie z baseball'em do mnie jest tym samym co skok do basenu bez wody.
No i co to jest do cholery "tetryk"???

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 paź 2007 00:49

Gonzo pisze:No i co to jest do cholery "tetryk"???


Kup sobie slownik, buraku.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 14 paź 2007 00:58

Słownika nie trzeba kupować bo wystarczą Google.A moje pytanie było retoryczne.Czy Twój intelekt jest aż tak jałowy,że słowo:"burak"dominuje w Twoim skromnym umyśle?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron