O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 paź 2007 16:15

bydle, nie powiedzialem ile zarabiam, powiedzialem ze stac mnie na funta. a kombinuja tylko idioci, normalni zyja sobie w swietym spokoju. i jak juz chcesz cos o slomie i butach to przyganial kociol garnkowi

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 paź 2007 16:20

bydle dlugo jestes juz na tym forum czy dopiero niedawno sie pojawiles?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 paź 2007 16:21

bo fajny masz nick, nawet nie musze cie obrazac, wystarczy ze zwroce sie do ciebie po "imieniu"

bydle
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2007 21:07

Postautor: bydle » 10 paź 2007 17:13

dobra skonczmy bo to juz staje sie juz zalosne dokladnie po postach widac jak dlugo jestes wrocmy do tematu ma ktos jeszcze jakies pomysly???

Ina27
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2007 14:07

Postautor: Ina27 » 10 paź 2007 20:12

Chyba tylko Skype zostaje.... Tylko kilka osob pisze na tym forum - jak sobie radza z ta sytuacja ci ktorych na forum nie ma?

A jak ktos uwaza ze zalowanie pieniedzy na telefon za granice jest zalosne - w lutym podpisalam kontrakt z 02 na ponad 1000 minut. Na co mi one jak juz nie moge w ich ramach dzwonic do Polski? Wyrzucam pieniadze w bloto placac za duzo minut i ich nie wykorzystujac ORAZ placac jakiejsc firmie ktora pobiera iles tam pensow za minute romowy.

willa
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2007 14:39

Postautor: willa » 06 lis 2007 14:52

ja jakos nie moge tego wyjasnic. jasnie wielmozne o2 nie wyslalo mi zadnego powiadomienia itp. wiec dalej kozystalem z tych polaczen az tu nagle rachunek na 100 funtow. pare dni temu zadzwonilem aby to wyjasnic to powiedzieli ze oni moga tak zrobic i rachunek musze zaplacic...szukam wiec dalej jakichs rozwiazan.. moze ktos podac jakis link do terms and conditions ktory moze byc pomocny bo nie moge znalezc?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 06 lis 2007 15:18

...pisalem o pewnym rozwiazaniu juz wczesniej ...
1- kupic karte telefoniczna u Hindusa - nietsty wydatek dodatkowych £5 ale dalej mozesz uzywac sowich darmowych minut - telefon laczeniowy z kart zaczyna sie od 020...itd wiec polaczenie jest zaliczane do darmowych minut...
2- jesli ktos zostaje TU na dluuuuugo - zalozyc linie tel na siebie w BT a po trzech miesiacach mozesz przejsc juz do TALK - TALK gdzie masz placzenia za darmo do polski(a jedyne ograniczenie to czas jednego polaczenia do 70 minut... ale jak odlozysz sluchawke to zaraz ponownie mozesz rozmawiac przeznasstepne 70...itd..)... idealne roziwazanie jak jest kika osob zainteresowanych kozystaniem z tego...
3- tanie rozwiazanie... nie dzwonic nigdzie ... (slaby zart) ale tak sie raczej nie da...

user1085662
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2007 09:32

Postautor: user1085662 » 19 lis 2007 09:50

witam,

Telefon kupilem w carphone warehouse w sieci O2 i sznowna firma nie raczyla mnie poinformowac o fakcie ze zaczyna naliczac za rozmowy z numerami 0844
oczywiscie na ktory dzwonilem do Polski. I w ostatnim rachunku dostalem 340 funtow rachunek w tym 40 za abonament i troszke sie zdenerwowalem ale najlepsze jest to w tym ze rachunku nie otrzymalem i mialem direct debit i potym sie zorientowalem ze cos za duzo poszlo z konta. Kolega z ktorym pracuje tez nie dostal od nich zadnych informacji o tym ze zaczynaja pobierac oplaty tylko on dostal rachunek na 80 funtow troszke mniej bolesne.

A zatem moje pytanie czy ktos jeszcze jest w takiej sytuacji bo moze jakby wieksza liczba osob zrobila odwolanie to moze by cos mozna blo z tym faktem zrobic?

I czy moze ktos posiada wiedze czy sa jakiekolwiek sznse odzyskac ta kase bo oczywiscie poszlo mi z direct debit?


Z gory dzieki za jakie kolwiek informacje i pomoc.
Konrad
gg: 235465


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 73 gości