Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 14:57

Camden to chyba dlatego ze tam imprezowo jest :) Ja osobiscie sie tam czuje bezpiecznie :)
W weekend widzialem kilka bojek na Camden Town w nocy, ale normalnie mozna bylo stac z browarkiem i ogladac jak policja dawala sobie rade.

edit:
W tym raz jeden murzyn bil swoja poleczke, rzucal ja po przystanku, w koncu pare bialych zareagowalo, przybieglo potem paru murzynow i byla regularna bitwa na slowa i szarpanie tej biednej polki hehe

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 cze 2008 14:59

to nie mogli ciagnac losów ?:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2008 15:01

tez sie zastanawialem, ale zrobilo sie nudno po chwili bo policja rozgonila towarzystwo ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 cze 2008 17:04

Artur79 pisze:to nie mogli ciagnac losów ?:)


ustawic sie w kolejke :lol:


czym ten Westminster tak sie tu wybija ja nie rozumiem, kieszonkowcami czy zlym parkowaniem ?


Zapewne turystami.

e tam myli sie ciagle, swieto ze sie przyznal


Powiedzmy :P Napisales "poludnie", Kingston to dokladnie poludniowy zachod ( wiec podpada jeszcze pod poludnie :P ) a Richmond rzeczywiscie troszke bardziej na zachod :D
Zebym ja ci nie zaczal pomylek wyliczac :P :P :P
Ostatnio zmieniony 24 cze 2008 17:48 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 cze 2008 17:40

Zebym ja ci nie zaczal pomylek wyliczac

mowisz o moich probach dyskusji z Gonzem jak z czlowiekiem ? :lol:

zosiasamosia
Gastarbeiter
Posty: 84
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:15

Postautor: zosiasamosia » 24 cze 2008 23:46

Nikt nie wspomnial o Seven Sisters i okolicach. Zdaje sie, ze nie jest tam wesolo.

Ja osobiscie nie lubie Croydon, West Croydon jest chyba najgorsze, ale East Croydon tez nie jest zachecajacy.

Uwazam, ze warto zaplacic wiecej za wynajem i czuc sie bezpiecznie, a nie zastanawiac sie czy nie okradna mieszkania, albo napadna na ulicy w bialy dzien.

mado
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 11 lis 2010 14:27

Postautor: mado » 11 lis 2010 15:22

Hounslow jest generalnie spoko, szczególnie w "nowym" centrum wokół ASDA. są też miejsca "ciemne", których lepiej unikać i gdzie można spotkać niespokojnych wyrostków. Trzeba też uważać na ulubione miejsca polskich żuli. Poza tym jest miło. Generalnie południe i zachód Londynu wydają się spokojnymi miejscami. Stanowczo za to odradzam wschód, szczególnie tam gdzie planowane są inwestycje pod olimpiadę 2012. Miałem kolegę z pracy, który opowiadał bardzo nieciekawe rzeczy. Można zarobić kosę w żebra. Gangi walczą tam o wpływy i jadąc samochodem lepiej zamykać drzwi od środka.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron