O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 cze 2008 12:38

Oj Gonzo.....dla ludzi ze slabym tzw credit score wszedzie nie jest latwo
Moja siostra w POLSCE stracila miesiac zanim znalazla jakas posrednia firme, nie BANK oczywiscie, ktora zgodzila sie jej udzielic pozyczki z wysokim niestety oprocentowaniem. Wiec daruj sobie moj drogi te komentarze.... :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 12 cze 2008 13:56

pozatym jak sie skonczylo udzielanie kredytow niepewnym klientom pokazal przyklad gospodarki USA ktora zwolnila bo na rynku nieruchomosci udzielano za duzo kredytow z ktorych splaceniem wielu ludzi ma problemy, odbilo sie to tez na UK, tego zyczysz Polsce Gonzo ?

Dona_J
Emigrant
Posty: 101
Rejestracja: 13 lis 2007 09:44

Postautor: Dona_J » 13 cze 2008 15:02

a mnie lloyds ciagle atakuje pytaniami o karte kredytowa.. ile razy jestem w banku to mnie namawiaja (z 5 razy juz bylo), dwa listy dostalam.. czy oni sa uposledzeni? ile razy mam powtarzac ze jestem niezainteresowana? ogolnie chyba najgorszy bank...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 cze 2008 15:07

Powiedz im ze jak nie przestana Cie atakowac to spotkacie sie w sadzie.

Jak kupile tel kom to mnie jakies firmy wydzwanialy czy nie chce ubezpieczenia.
Po takim tekscie od razu przestali dzwonic.

PawelC
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 11 maja 2008 23:30

Postautor: PawelC » 14 cze 2008 16:28

Dostalem wlasnie list od WENTWORTH Direct Finance do ktorego aplikowalem. Napisali mi, ze przyznali mi kredyt w wysokosci £2k, ale chca bym wplaci £49 za ich 'fees'. Nie wiem, czy to nie jakas sciema, poszukajcie opini w necie, nie wiem czy to genuine ludzie pisza, czy raczej konkurencja? Co robic? :roll: :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 cze 2008 17:08

Sciema na 100%. Dlaczego nie mogli sobie wziasc tej kwoty z kredytu ? :D

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 14 cze 2008 22:11

W Polsce jest łatwiej o kredyt bo nie ma żadnego credit score,jedynie przy udzielaniu wyższych kredytów bank sprawdza czy ubiegający się o kredyt nie był notowany w BIK-u czyli banku informacji kredytowej,który gromadzi dane tych osób które nie wywiązały się z wcześniejszych zobowiązań kredytowych.
A to,że ludzie w PL zaczynają coraz bardziej żyć na kredyt to prawda.Kiedyś do banku aby wziąść kredyt trzeba było przyprowadzić wycieczkę żyrantów.Dziś to już zamierzchła epoka.Teraz banki same się proszą aby ludzie brali kredyt i to bez zbędnych ceregieli.Ale z tego co widzę to im bogatsze społeczeństwo tym większa konsumpcja i zadłużenie.W Europie prym w zadłużeniu wiodą Brytyjczycy a tacy Amerykanie to już kompletnie po uszy w długach i zero oszczędności.Nie wiem czy to dobrze czy nie.Plusy i minusy.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości