Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
olamarciszyn01
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2023 17:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Mieszkanie

Postautor: olamarciszyn01 » 26 kwie 2023 17:16

Witaj!

Oczywiście, istnieje kilka sposobów, aby wynająć pokój lub mieszkanie w Anglii będąc jeszcze w Polsce. Oto niektóre z nich:

Strony internetowe z ogłoszeniami: Możesz poszukać ofert wynajmu na popularnych stronach z ogłoszeniami, takich jak Gumtree (www.gumtree.com), Spareroom (www.spareroom.co.uk) czy Rightmove (www.rightmove.co.uk). Na tych stronach znajdziesz wiele ofert wynajmu pokoi i mieszkań w różnych częściach Anglii.

Grupy na Facebooku: Wiele osób szuka współlokatorów lub oferuje pokoje do wynajęcia na lokalnych grupach na Facebooku. Wpisz nazwę miasta, do którego się wybierasz, i dodaj "wynajem" lub "pokoje" w wyszukiwarce, aby znaleźć odpowiednie grupy.

Agencje nieruchomości: Możesz również skontaktować się z agencjami nieruchomości działającymi na terenie Anglii. Niektóre z nich oferują usługi online i pomogą Ci znaleźć odpowiednie mieszkanie lub pokój.

Znajomi i rodzina: Jeśli masz znajomych czy rodzinę mieszkającą w Anglii, możesz poprosić ich o pomoc w poszukiwaniach. Być może będą w stanie polecić Ci jakieś oferty lub nawet pomóc w wynajęciu.

Jednak pamiętaj, że wynajem pokoju czy mieszkania na odległość może być trudniejszy ze względu na konieczność zaufania obcym osobom i brak możliwości obejrzenia miejsca osobiście przed podjęciem decyzji. Dlatego warto rozważyć tymczasowy wynajem na krótki okres (np. hotel, hostel czy Airbnb) na pierwszych dni pobytu w Anglii, aby mieć więcej czasu na znalezienie odpowiedniego miejsca do zamieszkania.

Wróć do „Mieszkanie”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości