Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
LadyKonstancja
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020 08:36
Lokalizacja: London
Kontaktowanie:

Pandemia a zmiana lokum

Postautor: LadyKonstancja » 20 paź 2020 08:46

Cześć,

zastanawiam się czy warto teraz zmieniać wynajmowane mieszkanie? Kończy mi się umowa najmu, nie jest mi po drodze z właścicielem - nie lubię go po prostu. Czekałam jak na szpilkach aż będę mogła się wynieść, ale teraz mocno się zastanawiam. Osobiste animozje na bok, to pewny kąt i bezpieczeństwo. Mamy tutaj masę zakażeń i po prostu nie wiem czy warto chodzić po domach i spotykać niewiadomo kogo?

Wbr500
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2021 22:47

Re: Pandemia a zmiana lokum

Postautor: Wbr500 » 30 sty 2021 23:24

W supermarkecie mijasz dziesiątki obcych osób część w ogóle nie nosi masek i nie stosuje się do obostrzeń. Moim zdaniem mimo pandemi trzeba starać się żyć w miarę normalnie i nie powinno Cię to ograniczać w szukaniu nowego mieszkania.

maniok
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021 14:07
Kontaktowanie:

Re: Pandemia a zmiana lokum

Postautor: maniok » 07 mar 2021 14:12

Też się nad tym zastanawiałem, ale przecież pandemia nie skończy się tak szybko. Musimy mimo wszystko żyć normalnie i normalnie funkcjonować.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości