O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Balazs
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019 16:45

tojtojki

Postautor: Balazs » 11 wrz 2019 09:23

Czy są jakieś alternatywy dla markowych tojtojek? Organizuję małą imprezkę plenerową i jak dostałem ofertę handlową od przedstawiciela wiodącej marki... to popuściłem w spodnie z szoku jakiego dostałem :o Taki shit joke :lol:
No i szukam jakieś lepszej cenowo, ale porównywalnej jakościowo alternatywy. Rzecz będzie się działa pod Wrocławiem (takie tam spotkanie po latach) więc najlepiej by było, gdybym miał kontakt do kogoś z tamtych okolic. Na razie znalazłem jedną firmę, która "na papierze" spełniałaby moje warunki. Może wy znacie kogoś od toalet i gównianej roboty???

Balazs
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019 16:45

Re: tojtojki

Postautor: Balazs » 13 wrz 2019 09:54

Balazs pisze:Czy są jakieś alternatywy dla markowych tojtojek? Organizuję małą imprezkę plenerową i jak dostałem ofertę handlową od przedstawiciela wiodącej marki... to popuściłem w spodnie z szoku jakiego dostałem :o Taki shit joke :lol:
No i szukam jakieś lepszej cenowo, ale porównywalnej jakościowo alternatywy. Rzecz będzie się działa pod Wrocławiem (takie tam spotkanie po latach) więc najlepiej by było, gdybym miał kontakt do kogoś z tamtych okolic. Na razie znalazłem jedną firmę, która "na papierze" spełniałaby moje warunki. Może wy znacie kogoś od toalet i gównianej roboty???


EDIT - kumpel podrzucił mi http://www.alfapartner.pl/toalety-przenosne/wynajem-toalet-wroclaw/ i polecił się skontaktować, bo to niby rzetelna firma. Ale kolega to niezły jajcarz i nie mam pewności, czy poważnie chce mi pomóc, czy raczej wpuścić na minę... Napiszcie, jak Wy oceniacie Alfapartnera!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości