O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
marekosa
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2016 19:36

Obrobka wideo

Postautor: marekosa » 03 cze 2019 17:22

Znacie moze jakies dobre programy na smartfona z androidem?? Mam dosc mocnego galaxy S9 wiec powinno ruszyc to w miare.

RealG
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2019 18:25

Re: Obrobka wideo

Postautor: RealG » 04 cze 2019 21:56

Szczerze powiedziawszy to od dluzszego czasu interesuje sie postepem jaki zachodzi na rynku smartfonow. Przez dlugi czas nie bylo widac jakichs rewelacji, a bardziej wygladalo to na ulepszanie pod wzgledem mocy obliczeniowej. Czego zawsze mi brakowalo to zwiekszenia pojemnosci baterii bo przy intensywnym uzytkowaniu trzeba bedzie tak czy siak zainwestowac w powerbanka. Wszystko przez zwiekszanie ekranow ktore w duzej mierze sprzyjaja "znikaniu" baterii w trymiga. Odnosnie pytania jakie zadales to tak, mozna znalezc takie programy. Model S9 powinien wystarczy nawet do tak zaawansowanych zastosowan jak obrobka wideo. Trzeba sie umowic co do jednego, o wiele lepszy jest do takich celow komputer stacjonarny jednak nie zawsze ma sie do niego dostep. Mam znajomego tworzacego bloga o podrozowaniu, z tego co mi mowil to tez uzywa edytor wideo . Najwazniejsze jest jakie masz konkretnie potrzeby bo wybor dzieli sie glownie na darmowe i platne programy. Zerknij sobie na jakies zestawienie np. https://mobileclick.pl/4-aplikacje-do-edycji-wideo-na-androidzie/ pozwoli to zaoszczedzic czasu na bladzeniu w sklepie google :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 68 gości

cron