O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
jkkjakub
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 16 wrz 2007 06:11

Fajny film widziales ostatnio? Podrzuc tytul.

Postautor: jkkjakub » 01 cze 2008 17:21

Film wart uwagi,zapamietania,wazny,zabawny.Podzielmy sie tytulami.

www.t23.pinger.pl
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2008 02:51

Postautor: www.t23.pinger.pl » 01 cze 2008 18:08

szkoła sofii
langoliers- klasyk Kinga
re- cycle- horror chiński- inny niż wszystkie, bardziej bajeczny
hipnoza- mroczny thiller
kanibal z rotenburga- studium mrocznych dusz
sierociniec- włoski horr-
morderstwo pierwszego stopnia- thillera
anamorphoza- thiller

NIe poelcam za to modnych ostatnio filmów "hostel" i "piła" poza litrami krwi i odrywanymi kończynami nic nie ma.
Ogólnie wszystkie ekranizacje prozy Stephana Kinga (lsnienie, łowca snów...).
Polecam tylko horrory i thillery, bo w tych gatunkach gustuję i mam ich spora kolekcję.
Pozdro.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 01 cze 2008 18:16

American history X

Jak dotad moj ulubiony film.

pozdrawiam

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 02 cze 2008 07:21

A ja wrzucę taki zlepek. Trochę tego co dla mnie jest klasyką i trochę nowych filmów, które zapadły mi w pamięć i uważam je za dobrą inwestycję czasu.

Ciekawe, ambitne:

Lot nad kukułczym gniazdem
Labirynt Fauna
Kręgosłup Diabła
Sierociniec
Cronos
Las Vegas Parano (Fear and Loathing in Las Vegas)
Chrysalis
Shottas
Kingdom
In the valley of Elah
No country for old men
We own the night
There will be blood
Czarny kot, biały kot
Cleaner
Jeździec bez głowy
Nieustraszeni bracia Grimm
Mist
Alien
Aliens (directors cut)
The Thing

Odchamiacze:

Dobermann
Shoot`em up
Crank
Outpost
Deadwatch
Alpha Dog

Kino Azjatyckie:

Dom latających sztyletów
Przysięga
An Empress and the Warriors
Siedem mieczy

Animacja:

Vexille
Appleseed Ex Machina
Metropolis

user407233
Gastarbeiter
Posty: 45
Rejestracja: 08 lut 2008 01:28

Postautor: user407233 » 02 cze 2008 08:03

ŚMIERC W WENECJI :D :D :D

ZA WSZELKA CENE

REC

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 02 cze 2008 10:21

nie ladujcie calej listy samych tytulow bo to bez sensu, napiszcie jeden ale przynajmniej jedno zdanie opisu.
ja ostatnio ogladalem Bank Job. Fabularny ale na faktach, o wlamaniu do banku w Londynie gdzies w latach 80tych chyba, ktorego sprawcow nigdy nie zlapano. Akcja kreci sie wokol tego co sprawcy znalezli w skrytkach depozytowych i czemu dwór, wywiad brytyjski czy policja chce bardzo odzyskac co swoje ... a bylo tam troche tego i owego :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 02 cze 2008 10:29

Po co opis? Ciężko z www.filmweb.pl skorzystać? I jak jednym zdaniem mam opisać np Labirynt fauna, czy Las Vegas Parano?
Podałem listę naprawdę dobrych filmów, jeżeli ktoś chce coś więcej wiedzieć niech wpisze tytuł w filmwebowej wyszukiwarce.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 02 cze 2008 10:43

mysle ze do mojej opcji wiecej osob sie przychyli

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 02 cze 2008 10:56

Myślę, że domaganie się podsunięcia wszystkiego na widelcu pod nos, jest oznaką skrajnego lenistwa.
Jaki jest sens zapchania forum fotosami z filmów, opisami i może jeszcze jutubowymi fragmentami, skoro każdy posiadający odrobinę mózgu błyskawicznie sobie dowolny podany tytuł wygoogluje?

Lista którą powyżej wkleiłem, to zestawienie filmów które w ostatnim czasie udało mi się obejrzeć. Jeżeli liczba tytułów wbiła Cię w depresję, nie martw się, teraz będę dorzucał co ciekawego obejrzę na bieżąco...
Geez...

Gdybyś zajrzał na filmweb, tobyś zobaczył drastyczną różnicę między Twoim opisem a faktami.
Opowieść o legendarnym już napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat.

Od siebie dodam, że film jest wart obejrzenia. Miło popatrzeć na Stathama, jak nie biega, skacze i strzela, tylko po prostu gra w filmie ;)

Reżyserem jest nikt inny jak Roger Donaldson, Australijczyk, który w przeszłości popełnił min Rekruta, Górę Dantego, Koktajl, czy Bunt na Bounty.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 cze 2008 16:30

Polecam "Bank Job", po "Lock Stock and two smoking barrels" i "Snatch" to dla mnie trzeci rewelacyjny brytyjski film.

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 02 cze 2008 16:38

A ja polecam stary ale jary film Jabberwalkie. Jedna z najlepszych komedii jakie widzialem :)

jkkjakub
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 16 wrz 2007 06:11

dzieki za

Postautor: jkkjakub » 05 cze 2008 05:46

odpowiedzi ! jako ze to moj post wiec pozdrawiam wszystkich ktorzy wrzucili SAME tytuly bez opisow bo co to za przyjemnosc siadac do filmu wiedzac czego sie spodziewac- dobre kino powinno zaskakiwac , wzruszac a co najwazniejsze ciekawic - pozostalym dziekuje za energie z jaka bronia swoich racji - was tez doceniam i pozdrawiam wszystkich Jakub

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 05 cze 2008 08:21

Jakub,

mniemam ze opisy mozna znalezc w necie :P a ty pytales o rekomendacje:

Film wart uwagi,zapamietania,wazny,zabawny.Podzielmy sie tytulami.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 05 cze 2008 22:25

A ja uwielbiam stare filmy. Jest mnóstwo cudownych "staroci". Ostatnio oglądałam "Wiosenną bujność traw". Film zrobił na mnie duże wrażenie.W ogóle filmy Kazana są bardzo dobre (np. "Na wschód od Edenu"). Poza tym "Absolwent" z Hoffmanem - świetny film, "Przeminęło z wiatrem". "Psychoza" oczywiście niesamowita."Śniadanie u Tiffany'ego", "Rzymskie wakacje", "My Fair Lady", "Stąd do wieczności",Z lat 40 tych to Citizen Kane Orsona Wellesa chyba najbardziej znany film z tamtych lat (ostatnio gdzieś uznany za najlepszy w film w historii kina ).
Gdyby nie te"starocie" to nie byłoby obecnego kina.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 07 cze 2008 21:00

Gonzo!!!!!!!!!!! ogladalam ???? Czyzbys byl kobieta?? :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 72 gości