O wszystkim na tematy prawne
marleyboat
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2014 22:41

Postautor: marleyboat » 19 wrz 2014 22:52

justysia905 pisze:mam pytanie własnie zgłosiłem się do firmy http://www.optimalclaim.co.uk/
prosze o szczerą odpowiedz czy firma na prawdę jest dobra , czy to nie jacyś naciagacze itp.. czy na prawdę podchodzą do sprawy rzetelnie
bedę wdzieczny za kazdą opinię
:-)

Drugi raz korzystam z ich usług. Pierwszy raz ponad rok temu, kiedy złamałam nogę w kostce wychodząc ze sklepu. Istotne jest to, że właścicielem sklepu jest Azjata, nie zapisał wypadku w książce wypadków i nawet nie zainteresował się czy ze mną wszystko w porządku (co najmniej pięć minut siedziałam na chodniku, bo nie mogłam wstać z powodu bólu). Jedynym dowodem było to, że na następny dzień, po wypadku, właściciel sklepu wynajął pracownika do poprawienia wylewki, na której się wywróciłam. Dzwoniłam do trzech lub czterech firm, ale żadna z kancelarii nie chciała się podjąć próby uzyskania odszkodowania z powodu braku dowodów. Optimal Claim pośredniczyła w kontakcie z kancelarią Goldsmith&Williams. Odszkodowanie uzyskałam, łącznie z wypłatą dodatkowej kwoty dla mojej córki, która w czasie mojego zwolnienia opiekowała się mną. Kontakt z nimi był bardzo dobry. Szczególnie z Panią Joanną. Mogę odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tej firmy (w miarę mojego doświadczenia).

mam407
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2016 18:26

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: mam407 » 16 wrz 2016 18:30

13,09,2016r podpisałam z Claim umowę odnośnie zadośćuczynienia z tytułu oc sprawcy,jak to bedzie przebiegalo,będę pisać,aby można było wyrobić sobie opinie o firmie.

mam407
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2016 18:26

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: mam407 » 20 wrz 2016 19:14

Powiem szczerze,że zaczynam się zastanawiać,czy dobrze zrobiłam podpisujac z nimi umowę!Nic się w mojej sprawie nie dzieje,nic nie znaczące e-maile,żadnych konkretów.

apudll
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2016 22:57

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: apudll » 11 paź 2016 23:08

Wczoraj zadzwonił pan Korneliusz w odpowiedzi na mój mail o błędzie lekarskim. Ładnie mi wszystko wytłumaczył, po czym dając mi czas na zastanowienie, powiedział, że zadzwoni jutro o 20-ej tzn dzisiaj, Jest godz 23-cia a ja czekam sobie na telefon. Jeżeli zapominacie o tel do klienta, to zapomnijcie też o profesjonaliżmie.

rsaarekk
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2016 14:36
Kontaktowanie:

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: rsaarekk » 24 paź 2016 10:21

No zapominają o kliencie bardzo często więc jak dla mnie nie są profesjonalistami.

kojot11
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017 15:34

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: kojot11 » 18 maja 2017 16:01

Roznie to bywa z tymi firmami
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017 14:03 przez kojot11, łącznie zmieniany 3 razy.

kojot11
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017 15:34

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: kojot11 » 22 maja 2017 13:45

Ogolnie firma dobra, zobaczymy jak dalej bedzie .napisalem wczesnijej negatywnie o firmie, ale po rozmowach mysle ze sie dogadalismy i mam kontak z miła pania, i jestem w koncu na bierzaca informowany o postępach sprawy
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017 14:10 przez kojot11, łącznie zmieniany 5 razy.

josefin
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 14 maja 2014 21:18

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: josefin » 08 cze 2017 20:12

ja jestem z firmy zadowolona, zawsze do nich wracam, może warto porozmawiac z prawnikiem prowadzacym :?: , przeciez kancelaria zalezy aby takie sprawy wygrac :?: :?: . jak bylam w ich biurze na traford to widzialam ze mieli duzy ruch z klientami, widocznie cos jednak dobrze robia? zreszta ja mialam juz kilka spraw. Wiem ze moge zostac zhejtowana bo latwiej sie przyjmuje i pisze o negatywach ale ja jestem z nich zadowolona.

MarcinMP
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2017 14:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: MarcinMP » 07 lip 2017 14:04

Optimal Claims jest zarejestrowny w rejestrze ”Urząd Nadzoru Prawnego” zwanym również „rejestrem ABS”. Ponieważ jest on własnością lub częścią własności należącej od NIE-PRAWNIKÓW, oznacza to że jest prowadziona dla zysku przez przedsiębiorców.

W odróżnieniu ta kancelaria adwokacka działajaca w tym samym obszarze prawa jest w 100% własnością prawników: https://www.phclaw.co.uk/pl/home.php. Ta kancelaria adwokacka NIE ZNAJDUJE SIĘ W REJESTRZE ABS. :D

josefin
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 14 maja 2014 21:18

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: josefin » 25 sie 2017 09:51

MarcinMP pisze:Optimal Claims jest zarejestrowny w rejestrze ”Urząd Nadzoru Prawnego” zwanym również „rejestrem ABS”. Ponieważ jest on własnością lub częścią własności należącej od NIE-PRAWNIKÓW, oznacza to że jest prowadzona dla zysku przez przedsiębiorców.

W odróżnieniu ta kancelaria adwokacka działajaca w tym samym obszarze prawa jest w 100% własnością prawników: https://www.phclaw.co.uk/pl/home.php. Ta kancelaria adwokacka NIE ZNAJDUJE SIĘ W REJESTRZE ABS. :D


HAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: i co w tym złego że dla zysku? Im więcej dla mnie wygrają tym więcej dostaną - proste. Nazywajmy sprawy po imieniu :D :D :D :D A Ty tego posta to pewnie tez dla charity zrobiłeś! Dobrze że linka wkleiłeś! zajmij się prowadzeniem swojego biznesu i obsługa klientów a nie oczernianiem innych. Może wtedy Twoja "kancelaria" będzie bardziej dochodowa.

Prawy5
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018 15:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: Prawy5 » 20 paź 2018 15:15

Witam!nie polecam tej kancelarii zwykli oszuści wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawil że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy.

Prawy5
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018 15:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: Prawy5 » 20 paź 2018 15:35

[quote="Prawy5"]Witam!nie polecam tej kancelarii zwykli oszuści wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawili że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy i na wasze bez sensowne tłumaczenie, które wzmaga mnie na wymiotny .

Prawy5
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018 15:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: Prawy5 » 20 paź 2018 15:49

Prawy5 pisze:
Prawy5 pisze:Witam!nie polecam tej kancelarii wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawili że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy i na wasze bez sensowne tłumaczenie, które wzmaga mnie na wymiotny .
Ostatnio zmieniony 03 lis 2018 08:00 przez Prawy5, łącznie zmieniany 2 razy.

Prawy5
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018 15:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: Prawy5 » 02 lis 2018 19:37

Miałem poparzenie rąk na fabryce ,miałem udzieloną pierwszą pomoc ,były robione zdjęcia po wypadku ,kancelaria optimal sprawdziło to i że nie miałem przeszkolenia na dziale na którym doszło do wypadku i że rękawice które miałem nie mają atestu który dopuszcza na odbieranie 70° C opakowań gotujących się sosów.oparzyłem dłonie byłem miesiąc na zwolnieniu i dalsze leczenie .wiedzą optimal Solicitors o przerobionych zdjęciach prawdopodobnie przez firmę ubezpieczeniową mam je ,tak że by nie było widać oparzenia stwierdził to ekspert od przeróbek zdjęć komputerowych że są nieudolnie przerobione .i co nic ... Nie zrobili z tym wszystkim .Nic !!! Nie korzystajcie z tej kancelarii bo stracicie możliwość uzyskania należnego odszkodowania .nr ref 6802.001
Ostatnio zmieniony 03 lis 2018 07:58 przez Prawy5, łącznie zmieniany 2 razy.

Prawy5
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018 15:01

Re: Optimal Claim - prośba o opinie

Postautor: Prawy5 » 03 lis 2018 07:50

Prawy5 pisze:Witam!nie polecam tej kancelarii zwykli oszuści wogule ci ludzie nie powinni się zajmować prawem bo nie mają nic z tym wspólnego ,zmarnowane ponad dwa lata i na końcu ,opinia że sprawa wogule nie ma szans na wygranie i zamknęli po chamsku sprawę wysyłając dokumenty na adres gdzie dawno nie mieszkam wiedząc o tym chamy . i teraz miałem problem że by inna kancelaria wzięła sprawę bo taką opinię wystawil że żadna nie chce się zająć sprawą .Zwodząc mnie ponad dwa lata tak zablokowali nie mogłem zerwać umowy bo bym płacił im koszta musiałem czekać aż sami zakończą .mieli dowody o sfałszowanych dokumentach i nic z tym nie zrobili .ja te dokumenty posiadam i dużo e-maili świadczących o ich nieudolności w sprawie o zagubiony dokumentach itp .czekam na waz nieudolni prawnicy.
nr ref 6802.001


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron