Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
onmen
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2015 15:09

Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: onmen » 13 kwie 2017 10:10

Miałaby to być inwestycja - bo nie wiadomo co przyniesie przyszłość, a przydałoby się ulokować pieniądze w coś bezpiecznego. Na budowę nie mamy czasu, dlatego w grę wchodzi rynek wtórny lub pierwotny. Co o tym myślicie?

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: irekss » 14 kwie 2017 09:10

Akurat Warszawa to obecnie największy rynek nieruchomości w kraju. Ostatnio gdzieś czytałem statystyki że 50 tys mieszkań stoi i czeka na swoich nabywców. Oczywiście im dalej od centrum tym taniej.
Jeżeli chodzi o domy, to tutaj proponuję sprawdzić: http://markowydom.com.pl/dla-klientow/

Całkiem ciekwą opcją jest zakup nieruchomości gdzieś w nadmorskiej nieruchomości - mam na myśli coś takiego jak to tutaj: http://apartamenty-gardenia.pl/

hajmaciej
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017 11:53

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: hajmaciej » 02 lip 2017 10:46

Poszukującym ciekawego miejsca do zamieszkana na pewno można też zwrócić uwagę na to, co oferują osiedla deweloperskie w małych miastach położonych w pobliżu dużych ośrodków miejskich, gdzie jest praca. Takim przykładem może na pewno być Akacjowa Aleja w Radzyminie, oferująca dobre warunki lokalowe, otoczenia i skomunikowania z Warszawą.

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: Wiki93 » 20 lip 2017 11:07

Czy ja wiem raczej wolałabym mieszkać w centrum miasta niż na obrzeżach. I na pewno nie w miasteczku czy wsi pod miastem. Jakoś nie widzą mi się codzienne dojazdy i stania w korkach. Ja to bym chciała mieszkanie gdzieś skąd do pracy mogłabym dojeżdżać rowerem. Bo na rowerze nie stoi się w korkach, wszędzie spokojnie można dojechać i nie przyczynia się aż tak do zwiększenia ilości smogu. Dlatego to ja bym prędzej kupiła mieszkanie od https://vantage-sa.pl/ . Oferują oni mieszkania w Domu Saskim. Jest to osiedlę w centrum miasta, a jednak jest oddzielone od zgiełku miasta. Mieszkań nie ma tam dużo bo tylko 56. Dzięki czemu zna się swoich sąsiadów. Daje to też większe poczucie komfortu. Dom Saski posiada różnorodne mieszkania od mieszkań typu studio, przez wygodne dwu i trzy pokojowe mieszkania po komfortowe apartamenty. Do tego mieszkania na dwóch ostatnich piętrach posiadają przestronne tarasy. Takie osiedle mi się marzy. To jak mała społeczność w środku miasta

Nessa
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 09 paź 2017 16:54

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: Nessa » 09 paź 2017 17:06

Mieszkanie w stolicy jest bardzo drogie. Pod Warszawą już jest lepiej, sama bym kupiła.

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: Raquela » 23 paź 2017 19:55

też o tym myślałam ,ale wolałabym coś pod Warszwą.
Polećcie jakąś fajną miejscowość, skąd dojazd do stolicy nie jest aż taki tragiczny.

TomeKwiat
Gastarbeiter
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2017 23:47

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: TomeKwiat » 23 paź 2017 20:41

Ja bym nie chciał w Warszawie ogólnie bardzo nie lubię dużych miast

alinafrandus54
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2017 10:35

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: alinafrandus54 » 09 lis 2017 10:37

Good work keep it up

frankoTDI
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2016 16:48

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: frankoTDI » 20 lis 2017 14:39

Sam swojego czasu rozważałem zakup domu pod warszawą, lecz taka inwestycja to koszt ponad 1 mln zł - dla mnie za dużo :( Ostatecznie decyzja padła na szeregówkę. Zawsze to lepsze rozwiązanie, niż mieszkanie w bloku.

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: Raquela » 21 lis 2017 17:01

szeregówka czyli taki bliźniak ? Też uważam, że jest to lepsze od mieszkania w bloku. Więszy metraż no i kawałek ogródka jest :)

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: tasia3 » 23 sty 2018 18:56

Faktycznie taki szeregowiec/bliźniak na ogół wychodzi taniej od domu wolnostojącego, ale kto co woli kwestia gustu. U nas padło na mieszkanie ponieważ mąż nalegał, ale i tak jestem zadowolona. Budownictwo stosunkowo nowe, do tego praktycznie w centrum Wilanowa przez co mamy pod nosem wszystkie najważniejsze punkty. Koszt nie był wysoki i tę nieruchomość wyszukał dla nas pośrednik z którym współpracowaliśmy - Eugeniusz Jaworski (tel. 603 195 624). Dzięki temu wiem, że jak kupować mieszkanie to tylko przez biuro, bo znalezienie takiego lokum na własną rękę graniczyłoby z cudem

stealh
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 04 sie 2016 12:08

Re: Zakup domu w Warszawie lub pod Warszawą

Postautor: stealh » 19 maja 2019 13:04

a co myślicie o takich http://sonte-poland.pl/ foliach na okno?


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron