Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
dadara
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 09:49

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: dadara » 01 sie 2017 12:48

A dla mnie najlepszy do życia w Polsce jest warszawski Mokotów. Żyłem tam od czasu studiów i choć przyjeżdżałem jako "słoik", zdołałem w ciągu prawie pięciu lat wsiąknąć w tę dzielnicę. Nie dość, że jest ona w miarę dobrze skomunikowana, to jeszcze nie brak terenów zielonych. Po studiach wyjechałem do Anglii na parę lat, żyłem między innymi w Liverpoolu i Southport, ale ciągneło człowieka na stare kąty. Odłożyłem więc trochę grosza i wróciłem do PL. Niedawno zyskałem też (w stolicy już) w miarę pewną pracę i zdecydowałem się na kupno mieszkania na Mokotowie.

hubbbert
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017 09:28

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: hubbbert » 02 sie 2017 09:29

Wedlug mnie tak gdyby cos nie wyszlo to zawsze mamy gdzie wrocic.

Maniowy
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2017 11:53

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: Maniowy » 13 sie 2017 11:55

Pewnie, że warto szczególnie w większych miastach. Profity z wynajmu są dobrym dochodem dodatkowym, a chętnych przede wszystkim w miastach studenckich nie brakuje na takie rozwiązanie

natalkakan
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2017 08:15

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: natalkakan » 14 sie 2017 08:56

Maniowy pisze:Pewnie, że warto szczególnie w większych miastach. Profity z wynajmu są dobrym dochodem dodatkowym, a chętnych przede wszystkim w miastach studenckich nie brakuje na takie rozwiązanie
.

Tak samo uważam, jak by sie udalo tobie kupic conajmniej 2 lub 4 mieszkania mialbyś osobne zródła utrzymania.

Nessa
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 09 paź 2017 16:54

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: Nessa » 31 paź 2017 18:29

Na pewno warto. Zawsze warto mieć alternatywę, gdybyś chciał/a na starość wrócić do kraju.

mamakaroliny
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 06 cze 2017 12:31

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: mamakaroliny » 01 lis 2017 21:40

Napewno duo rozsądniejszym rozwiazaniem od wynajmu mieszkania jest własnie kupno, zawsze można sprzedać w nie płaci się kasy w błoto komus za sam wynajem. My tak własnie kupilismy swoje gniazko w deweloperce, mieszkanie jest cudne. Powoli wykanczamy, jestesmy na etapie wyboru podłóg... np ta oferta http://cor-parkiety.pl/ Podłogi drewniane są jednak trwałe, są dobre jakościowo i naprawdę wygląda to super. Co myślicie?

Nessa
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 09 paź 2017 16:54

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: Nessa » 10 gru 2017 17:23

Moim zdaniem zawsze warto. A jeśli chodzi o wyposażenie, to dobrą ofertę ma sklep internetowy w Poznaniu. To właśnie tam mają najlepsze[url=http://sklep-materac.pl]materace piankowe[url/]

marrek44ds
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 19 gru 2016 17:38
Kontaktowanie:

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: marrek44ds » 02 sty 2018 15:53

Cześć, ja też szukam właśnie domu do kupienia. Znajomi z pracy polecili mi nowy serwis, w którym zamawiasz raport o stanie faktycznym nieruchomości. Nie wiem, czy go znacie, ale to homescanner.pl Sprawdzają właśnie dla mnie 3 domy i w raporcie dostanę informacje o stanie prawnym domu, infrastrukturze w najbliższej okolicy, planach budowy nowych bloków, sklepów itp., problemach z sąsiadami i o dojeździe do centrum miasta.

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Czy warto kupić mieszkanie w Polsce?

Postautor: Raquela » 09 sty 2018 16:56

na inwestycję to bardziej brałabym pod uwagę mieszkania niż domy.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości

cron