Wycieczki, spacery, spotkania, miejsca do zwiedzania, wakacje
Luna077
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2016 19:43

Wakacje w Mielnie

Postautor: Luna077 » 04 cze 2017 21:34

Chciałabym w tym roku pojechać na wakacje nad polskie morze i zastanawiam się, czy Mielno by było dobrym pomysłem. Widziałam niedrogie pokoje do wynajęcia (www.willamateo.mielno.pl/) i tam moglibyśmy ten urlop spędzić. A wy byliście kiedyś w Mielnie? Co polecacie żeby zwiedzić? Chciałabym żeby to były bardziej aktywne wakacje niż leżenie na plaży.

Albercik23
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2017 21:03

Re: Wakacje w Mielnie

Postautor: Albercik23 » 14 cze 2017 04:49

Ja się obawiam, że w Mielnie niewiele do zwiedzania jest. Miasto raczej stworzone pod imprezy niż zwiedzanie. :D Ustronie Morskie już są lepsze pod tym względem - byłem w zeszlym roku w pensjonacie Kaszubianka (http://www.kaszubianka.com.pl/) i powiem Wam, że biorąc pod uwagę wygodę, wydarzenia towarzyszące czy poziom usług, to jeśli chodzi o noclegi Ustronie Morskie nie mają nic lepszego chyba.

zielononiebieska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 09 gru 2013 18:39

Re: Wakacje w Mielnie

Postautor: zielononiebieska » 06 lip 2017 22:43

W Mielnie nie za bardzo jest co zwiedzać - to raczej miejsce gdzie się odpoczywa, a wieczorami dobrze bawi:)
Co do noclegów to polecam apartamenty Sun&Snow Nadbrzeżna w Mielnie - warunki są tam naprawdę super.
Jeśli upierasz się za zwiedzaniem to warto zobaczyć w pobliżu - jezioro Jamno, latarnie w Gąskach, molo spacerowe w Chłopach, przystanie rybackie w Unieściu i w Chłopach.

Majkel90
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2017 04:42

Re: Wakacje w Mielnie

Postautor: Majkel90 » 11 sie 2017 04:51

A powiedzcie mi, wolicie jechać do domku, czy do pensjonatu? Pytam, bo zastanawiam się nad tym od jakiegoś czasu i bylem zdecydowany na domki, ale przecytałem ten artykuł: http://www.national-geographic.pl/blogi ... nad-morzem i jestem troszkę skołowany. :D

kacmich
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2017 09:57
Lokalizacja: London City
Kontaktowanie:

Re: Wakacje w Mielnie

Postautor: kacmich » 13 wrz 2017 09:24

Fajny Esacpe Room jest w Mielnie :D

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Wakacje w Mielnie

Postautor: Raquela » 22 mar 2018 16:16

Mileno super, ale bez dzieci

maharanacab
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2022 07:14
Lokalizacja: Jaipur, Rajasthan, India
Kontaktowanie:

Re: Wakacje w Mielnie

Postautor: maharanacab » 17 wrz 2022 07:18

Whenever I come to this forum, I learn a lot. I wait for new posts from you. Thanks for sharing.


Wróć do „Wycieczki i wakacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości