Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
zielinska.basia
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2008 19:35

Czy opłaciłoby się przenieść z Dublina do UK

Postautor: zielinska.basia » 30 maja 2008 20:03

Czesc
Jestesmy para Polakow pracujacych w Dublinie.. chodzi nam po glowie zmiana klimatow i sie wlasnie zastanwiamy na Anglią ...ale nie wiemy czy to sie oplaca

jak powiedzial moj ojciec - nie jest wazne ile sie zarabia - wazne ile zostaje w kieszeni i zeby Nam sie oplacalo pracowac poza granicami kraju powinno Nam zostac jakies e 1000(euro) w skali miesiaca...ja wiem ze to wszytko zalezy od tego kto co robi i na co wydaje , my jestesmy spokojna parka nie pijemy i chcielibysmy wynajac jakies studio - nie zaden wielki dom z 5 pokojami .. tak bez zadnych wielkich wydatkow ,ale tez nie odmawiajac sobie wszytkiego co ludzkie (czyli czasem fryzjer etc)

Tu w Dublinie moze sie i dobrze zarbia ale ceny mieszkan to poprostu katastrofa , zżeraja polowe naszych przychodów...takze ..przestalo nam sie tu podobac

mam do was pytanie a moze ktos juz wyemigrowal z dublina i jest teraz w U.K. i czy jest tam lepiej czy raczej to samo ....

mb
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 07 paź 2007 18:19

Postautor: mb » 31 maja 2008 22:55

Jesli chodzi o ceny domow to chyba jest tak samo jak napisalas o Dublinie, albo i gorzej. A ja nawet w Londynie nie mieszkam, ale w Reading. Z tego co sie orientowalam to latwiej jest na polnocy Anglii, tak od Birmingham do gory.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron