O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MonikaBert
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2016 08:26

A może hotel dla psów?

Postautor: MonikaBert » 21 cze 2017 05:00

Witam serdecznie,
w tym roku chcemy pojechać z mężem na wakacje gdzieś dalej, niż tylko nad polskie morze. I tutaj pojawia się mały dylemat, bowiem nie mamy z kim zostawić psa. Mąż chce zostawić go w hotelu dla zwierząt... przeszukałam internet i znalazłam całkiem fajny Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, w którym psy mają zapewnioną fachową opiekę. Ceny nie są jakieś wygórowane. Jak myślicie, czy takie rozwiązanie będzie OK? Czy mogę spokojnie wyjechać i nie martwić się o swojego pupila?

Luna077
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2016 19:43

Re: A może hotel dla psów?

Postautor: Luna077 » 13 lip 2017 19:28

Generalnie nie jestem za tym żeby zostawiać psiaki czy koty w takim miejscu. A jak daleko jedziecie i jakim środkiem transportu? Bo jeśli samochodem do może warto przemyśleć czy jednak nie zabrać go ze sobą. Wystarczy się zaopatrzyć w odpowiednie akcesoria jak te: https://www.keko.pl/pol_m_Psy_Transport-psa-358.html i zabrać pieska ze sobą. Na pewno będzie bardziej szczęśliwy niż przebywając w obcym miejscu wśród obcych ludzi, którzy nie wiadomo jak będą go traktowali.

milewski88
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2017 20:12

Re: A może hotel dla psów?

Postautor: milewski88 » 14 sie 2017 20:30

Według mnie to jest temat dla zawodowców... Ewidentnie...

TheTrooper
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2017 22:53

Re: A może hotel dla psów?

Postautor: TheTrooper » 15 sie 2017 22:54

uważam, że lepiej zostawić psa u kogoś znajomego... Będzie mu smutno tak wśród całkiem obcych ludzi :(

__________

lattemachiato
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2017 19:27

Re: A może hotel dla psów?

Postautor: lattemachiato » 16 sie 2017 19:37

Według mnie też nie jest to najlepszy pomysł. Chyba że ten hotel dla psów jest sprawdzony przez kogoś Ci znajomego. Pieski różnie reagują na zostawienie ich u obcych :/

_____


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 46 gości

cron